|
کدخبر: 175948

پرسپولیسی ها با فوتبال برتر آشتی کردند؟

سوالی که نمی‌توان به آن پاسخ قطعی داد این است که آیا ملی پوشان پرسپولیس با برنامه محمدحسین میثاقی صحبت می‌کنند یا نه؟

ورزش پرسپولیسی ها  با فوتبال برتر آشتی کردند؟

قرار است برنامه امشب فوتبال برتر با ملی پوشان ایران مصاحبه‌های متعددی انجام دهد.

خبرهای دریافتی حاکی از آن است ویژه برنامه فوتبال برتر، امشب به صورت زنده از کیش پخش شده و علاوه بر بررسی شرایط تیم ملی فوتبال ایران پیش از حضور در ۴ بازی حساس پیش رو، با بازیکنان تیم ملی نیز مصاحبه هایی انجام می‌شود.

در این میان این سوال مطرح می‌شود که آیا بازیکنان پرسپولیس به تحریم سرمربی خود احترام گذاشته و با دوربین فوتبال برتر مصاحبه نخواهند کرد یا اتفاقی دیگر قرار است رخ دهد؟

اگرچه تصمیم تحریم دوربین‌ها و میکروفون‌های تلویزیونی یک تصمیم شخصی از سوی یحیی گل محمدی است و او نیز به این موضوع تاکید کرد اما به احترام او و افشین پیروانی در روزهای اخیر هیچ کدام از بازیکنان پرسپولیس با دوربین‌های تلویزیونی صحبت نکرده و جالب این که مسئولان باشگاه پرسپولیس نیز به رغم رایزنی‌های متعدد تهیه کننده‌های تلویزیونی هنوز به این تصمیم یحیی احترام گذاشته داند.

از این رو باید دید بازیکنان پرسپولیس که در اردوی تیم ملی هستند نیز هنوز به این تصمیم که با استقبال فوق العاده هواداران پرسپولیس مواجه شده پایبند خواهند بود یا با شکستن این تحریم با دوربین فوتبال برتر که وارد چالش جدی با یحیی و پیروانی شده است، مصاحبه خواهند کرد؟

 

منبع: طرفداری

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...