|
کدخبر: 170558

استقلال نگران آینده؛ قایدی جدا می‌شود؟

آینده مهدی قایدی و احتمال لژیونرشدنش به یکی از دغدغه های مهم طرفداران استقلال تبدیل شده است.

ورزش استقلال نگران آینده؛ قایدی جدا می‌شود؟

ستاره بوشهری استقلال این روزها در ترکیب آبی های پایتخت هرکاری می خواهد انجام می دهد؛ او با تکنیک ناب و مثال زدنی اش و البته تبحر خود در پیدا کردن چارچوب حالا بدون تردید ستاره اول خط حمله استقلال محسوب می شود و محبوبیت زیادی نزد طرفداران ابی پیدا کرده است.

قایدی که در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا نیز درخشش خیره کننده ای داشت، حالا شایعات و حواشی زیادی را اطراف خود می بیند. این ستاره که در اوایل فصل هم با پیشنهادهایی از خارج از کشور و به خصوص لیگ قطر مواجه بود، حالا با درخشش در مسابقات آسیایی درباره اش گفته می شود که پیشنهادهایی از خارج از کشور دارد و احتمال لژیونر شدنش در پایان فصل زیاد است.

شایعات درباره احتمال خروج قایدی از استقلال حالا نگرانی ها نزد طرفداران استقلال را بالا برده است. مساله اصلی اما قرارداد بلندمدتی است که این مهاجم با استقلال امضا کرده است. قایدی در زمان حضور در استقلال قراردادی 5 ساله را با آبی های پایتخت بست و تا سال 1402 بازیکن استقلال محسوب می شود.

از این رو او هر زمانی بخواهد از استقلال جدا شود، باید با رضایت کامل باشگاه این انتقال صورت بگیرد. از سوی دیگر در قرارداد قایدی هیچ بندی مبنی بر جدایی در صورت داشتن پیشنهاد از خارج از کشور وجود ندارد و تا اینجای کار مشخص است که شرط جدایی او موافقت مسئولان باشگاه است.

در این شرایط اما با توجه به سن و سالی که قایدی دارد، طبیعی است او بخواهد فوتبالش را در تیم های دیگر دنبال کند و به فکر آینده و پیشرفتش باشد. از این رو بی تردید اگر پیشنهادهای خوبی در پایان فصل جاری از تیم های خارجی به استقلال برسد، او نیز علاقه مند خواهد شد به آنها جواب مثبت بدهد.

اگر قایدی به فوتبال اروپا برود با توجه به قراردادی که او با استقلال دارد، رقمی نیز به عنوان رضایتنامه به باشگاه می رسد که قابل توجه خواهد بود. منتهی مساله اصلی مطالبه هواداران استقلال برای حفظ مهدی قایدی است.

در این زمینه دو روز پیش حجت نظری سخنگوی باشگاه استقلال اعلام کرد که به دنبال حفظ شاکله اصلی تیم برای فصل به خواهند بود و اقدامات برای حفظ بازیکنان را از حالا شروع کرده اند.

از طرف دیگر گفته می شود فرهاد مجیدی سرمربی استقلال نیز تمایلی به جدایی قایدی حتی در صورت لژیونرشدن ندارد و این را به مسئولان باشگاه نیز اعلام کرده است.

با این تفاسیر باید دید در ماه های باقیمانده تا پایان لیگ بیستم چه اتفاقاتی رخ می دهد و ستاره بوشهری آبی ها چه آینده ای خواهد داشت. نگرانی اصلی درباره قایدی این است که او شاید به دیدار های حذفی لیگ قهرمانان و به خصوص مسابقه با الهلال عربستان نرسد. اگر قایدی به خارج از کشور برود و استقلال را ترک کند، در لیگ قهرمانان هم غایب خواهد بود. اتفاقی که هواداران استقلال علاقه ای به محقق شدنش ندارند و باید دید در آینده شاهد چه مسائلی در این باره خواهیم بود.

 

منبع: ورزش3

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...