|
کدخبر: 168968

قاتل پرسپولیس در چنگ سامورایی آبی

مدافع وسط استقلال عملکرد خوبی مقابل الاهلی عربستان به نمایش گذاشت.

ورزش قاتل پرسپولیس در چنگ سامورایی آبی

یکی از اتفاقات جالب در ترکیب استقلال در طول ۵ مسابقه ابتدایی لیگ قهرمانان آسیا حضور ثابت سیاوش یزدانی در همه بازی‌ها بوده است. مدافع وسط استقلال که در زمان سرمربیگری محمود فکری زیاد به بازی گرفته نمی‌شد، با حضور فرهاد مجیدی به مرد اول خط دفاعی تبدیل شده و مقابل الاهلی عربستان نیز نمایش کم نقصی را ارائه کرد.

یزدانی در طول ۹۰ دقیقه حضور در خط دفاع استقلال مقابل نماینده عربستان توانست جواب اعتماد کادرفنی را بدهد. این مدافع بلند قامت که به نوعی مامور مهار عمر السومه مهاجم خطرناک الاهلی هم بود به خوبی از پس نقش خود برآمد.

او بارها و بارها مهاجم سوری و گلزن الاهلی را ناکام گذاشت. یزدانی روی ارسال‌های بلند الاهلی به خوبی با ضربات سر خود توپ را دفع کرد و روی زمین نیز قطع توپ‌های زیادی داشت تا یکی از کم نقص‌ترین بازی‌های خود را به نمایش بگذارد.

این در شرایطی بود که السومه انگیزه زیادی داشت تا تعداد گل‌های زده‌اش در این دوره از لیگ قهرمانان را مقابل استقلال بالا ببرد اما یزدانی با کمک سایر همبازیانش چنین اجازه‌ای را به این بازیکن ندادند.

بی تردید با عملکرد خوبی که یزدانی از خودش مقابل الاهلی عربستان ارائه کرد، شاهد حضور او مقابل الشرطه نیز در ترکیب ثابت استقلال خواهیم بود. استقلالی که در بازی رفت مقابل الدحیل در فاز دفاعی لغزیده بود، حالا امروز برای نخستین بار در طول مسابقاتش گلی دریافت نکرد که در این بین نمی‌شود از نقش سیاوش یزدانی به سادگی عبور کرد.

 

منبع: ورزش3

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...