|
کدخبر: 166832

سرمربی گوا جواب سرمربی پرسپولیس را داد

سرمربی گوا پیش از بازی با پرسپولیس گفت که گل زدن در بازی فردا مهم ولی امری سخت و دشوار است.

ورزش سرمربی گوا جواب سرمربی پرسپولیس را داد

تیم فوتبال گوای هندوستان که برای نخستین بار در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا حاضر شده است، پس از کسب ۲ تساوی بدون گل و ثبت دو کلین شیت، فردا و در سومین دیدار از مرحله گروهی ACL به مصاف پرسپولیس خواهد رفت.

خوان فراندو سرمربی اسپانیایی گوا در نشست خبری پیش از این بازی در مورد اینکه آیا لیگ قهرمانان آسیا بزرگترین بازی‌های وی تاکنون بوده است یا خیر پاسخ داد: هر بازی‌ای که من انجام داده ام مهم بوده است. تفاوتی ندارد که در چه رقابتی انجام شده ولی فعلاً مهم‌ترین بازی برای من، دیدار فردا مقابل پرسپولیس است.

او در مورد نیاز گوا به گلزنی در دیدار فردا نیز گفت: رسیدن به گل و گلزنی خیلی مهم است، اما این کار در بازی فردا کمی دشوار است. ما قرار است در بازی فردا با تیم بسیار سخت و قدرتمند پرسپولیس روبه‌رو شویم. ما همه چیز را گام به گام و بازی به بازی پیش می‌رویم.

فراندو در مورد ادعای گل محمدی مبنی بر اینکه آغاز بازی‌های گوا در دیرترین ساعت هند برگزار می‌شود و این مسئله بابت آب و هوا یک مزیت برای این تیم است، گفت: همینکه تیم من در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا بازی می‌کند، یک امتیاز ویژه محسوب می‌شود و این مسئله مهم‌ترین چیز است. حتی اگر بازی‌های تیم من ساعت ۳ صبح هم آغاز شود، مشکلی از این بابت ندارم.

 

منبع: ورزش3

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...