|
کدخبر: 161124

برد خارج از خانه ی استقلال مقابل ماشین سازی

تیم فوتبال استقلال با برتری مقابل تیم ماشین‌سازی تبریز به روند پیروزهای خود ادامه داد و جدی تر از گذشته در کورس قهرمانی باقی ماند.

ورزش برد خارج از خانه ی استقلال مقابل ماشین سازی

تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۶ امروز (چهارشنبه) در آخرین بازی سال ۹۹ خود و از هفته هجدهم لیگ برتر در ورزشگاه شهید سلیمانی تبریز به مصاف ماشین‌سازی تبریز رفت و با نتیجه ۲ - صفر به برتری دست یافت. محمد نادری (۱۹) و ارسلان مطهری (۴۲) زننده گل‌های استقلال بودند.

شاگردان فرهاد مجیدی با کسب ۳۳ امتیاز ضمن حفظ رده سوم جدول رده‌بندی و قرار گرفتن در کورس قهرمانی، فاصله امتیازی خود را موقتا با صدر جدول به یک امتیاز رساندند. ماشین‌سازی نیز با همان ۹ امتیاز در انتهای جدول باقی ماند.

ترکیب ماشین‌سازی: محمدامین رضایی، وحید نعمتی، مهدی رستمی، سیروس صادقیان، ایمان باصفا، بهمن سالاری، محمدامین اسدی، منصور باقری (۸۶ - سید محمد حسینی)، سعید حسین‌پور (۷۷ - امیرمحمد عبازاده)، حبیب گردانی و سیدمحمد ابوترابی (۴۱ - رضا آذری).

ترکیب استقلال: رشید مظاهری، محمدحسین مرادمند، سیاوش یزدانی، محمد نادری، وریا غفوری، مسعود ریگی (۸۶ - داریوش شجاعیان)، آرش رضاوند (۵۵ - مهدی مهدی‌پور)، فرشید اسماعیلی (۸۶ - سینا خادم‌پور)، بابک مرادی (۵۵ - سیداحمد موسوی)، مهدی قایدی (۷۶ - متین کریم‌زاده) و ارسلان مطهری.

داور: اشکان خورشیدی

دقیقه ۱۵: ضربه ایستگاهی بازیکن ماشین‌سازی را رشید مظاهری دفع کرد.

دقیقه ۱۷: نفوذ به محوطه جریمه استقلال می‌توانست خطرساز شود که مدافعان توپ را دور کردند.

دقیقه ۱۹: ارسال مهدی قایدی از روی نقطه کرنر را محمد نادری با شانه‌های خود به گل تبدیل کرد.

دقیقه ۲۹: مهدی قایدی می‌توانست در موقعیت تک به تک گلزنی کند، اما قبل از اینکه توپ به او برسد، دروازه‌بان ماشین‌سازی آن را به اوت فرستاد.

دقیقه ۳۸: اشکان خورشیدی پس از صحبت با کمک داور به سمت فرهاد مجیدی رفت و به او کارت زرد نشان داد.

دقیقه ۳۸: شوت سرکش حبیب گردانی را مظاهری به کرنر فرستاد.

دقیقه ۴۲: پاس خوب بابک مرادی در عمق به مهدی قایدی رسید و این بازیکن توپ را به ارسلان مطهری رساند تا مهاجم استقلال گل دوم تیمش را به ثمر برساند.

دقیقه ۴۳: بازیکنان ماشین‌سازی در محوطه جریمه صاحب موقعیت شدند که ضربه وحید نعمتی را مظاهری گرفت.

نیمه دوم

دقیقه ۴۸: شوت بابک مرادی با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۵۳: محمد نادری در گوشه محوطه جریمه خودش را به زمین زد تا داور به دلیل تمارض به او کارت زرد نشان دهد. این بازیکن چهار اخطاره شد و دیدار با پیکان در هفته نوزدهم لیگ برتر را از دست داد.

دقیقه ۶۳: نادری پس از عبور از یک بازیکن توپ را به محوطه جریمه رساند که بازیکن ماشین‌سازی خطای شدیدی روی قایدی انجام داد که از چشم داور دور ماند.

دقیقه ۷۵: باز هم خطای شدید بازیکن ماشین‌سازی این بار روی فرشید اسماعیلی رخ داد که داور تنها به دادن کارت زرد بسنده کرد.

دقیقه ۷۸: شوت مطهری در زاویه بسته را دروازه‌بان ماشین‌سازی دفع کرد.

دقیقه ۷۸: یکی از نیمکت‌نشینان ماشین‌سازی به دلیل اعتراض به داور با کارت زرد جریمه شد.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...