|
کدخبر: 158775

دوازدهمین ورودی / پرسپولیس تنها ۱ بازیکن دیگر می‌خواهد

پرونده نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس با جذب فرشاد فرجی بسته خواهد شد

ورزش دوازدهمین ورودی / پرسپولیس تنها ۱ بازیکن دیگر می‌خواهد

باشگاه پرسپولیس طی چند روز آینده با جذب فرشاد فرجی عملا به نقل و انتقالات زمستانی پایان خواهد داد.

 باشگاه پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی خود موفق به جذب ۲ بازیکن شد تا تعداد بازیکنانی را که از ابتدای فصل تا به حال جذب کرده به ۱۱ بازیکن برسد. گل محمدی که در طول فصل جاری ۶ بازیکن را از دست داد، به ازای این ۶ بازیکن، اقدام به جذب ۱۱ بازیکن جدید کرد که البته با جذب فرشاد فرجی تعداد نفرات جدید پرسپولیس به ۱۲ بازیکن خواهد رسید.

علیرضا بیرانوند، مهدی ترابی، علی علیپور، محمد نادری، شجاع خلیل زاده و بشار رسن نفراتی بودند که از پرسپولیس جدا شدند و باعث شدند گل محمدی نسبت به جدایی این نفرات به شدت واکنش نشان داده و با مدیریت باشگاه دچار چالش شود. در ادامه پرسپولیس در ازای این ۶ بازیکن اقدام به جذب ۹ بازیکن جدید کند. حامد لک، سعید آقایی، علی شجاعی، میلاد سرلک، احسان پهلوان، آرمان رمضانی، مهدی مهدی خانی، محمد شریفی و عیسی آل کثیر نفراتی بودند که در نقل و انتقالات تابستانی و در طول نیم فصل به پرسپولیس پیوستند.

در ادامه راه گل محمدی باز هم اقدام به جذب بازیکن کرد تا مهدی ترابی و شهریار مغانلو نیز پرسپولیسی شوند. حالا به نظر می‌رسد آخرین تلاش باشگاه پرسپولیس نیز به ثمره نشسته و قرار است فرشاد فرجی بعد از بازی با شهر خودرو مقابل ذوب آهن سرخ پوش شود تا گل محمدی و پرسپولیس عملا با جذب ۱۲ بازیکن در لیگ بیستم پرونده نقل و انتقالاتی خود را ببندند.

گفتنی است امیر روستایی، محسن ربیع خواه، کریستین اوساگوآنا، آنتونی استوکس و آرمان رمضانی بازیکنانی بودند که در لیست مازاد یحیی قرار گرفتند.

 

منبع: طرفداری

ارسال نظر