|
کدخبر: 157176

ستاره پرسپولیس به دیدار امروز نمی رسد

محرومیت پرسپولیس از حضور در نقل و انتقالات زمستانی باعث شده تا مهدی ترابی مهاجم این تیم در دیدار امروز مقابل سایپا غایب باشد.

ورزش ستاره پرسپولیس به دیدار امروز نمی رسد

نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر در حالی از امروز دوشنبه آغاز می‌شود که پرسپولیس به عنوان قهرمان دور رفت این بازی‌ها به مصاف سایپا در ورزشگاه آزادی می‌رود.

سرخپوشان پایتخت در حالی نخستین بازی دور برگشت را برگزار می‌کنند که تمام بازیکنان خود را در تمرینات روزهای اخیر در اختیار داشتند. محمدحسین کنعانی زادگان مدافع ملی پوش این تیم با رهایی از بند مصدومیت به آمادگی کامل برای حضور در قلب دفاع این تیم کنار سیدجلال حسینی رسیده است.

از این رو یحیی گل محمدی بار دیگر از این دو بازیکن در کنار مهدی شیری و سعید آقایی استفاده می‌کند تا ترکیب چهار نفره خط دفاعی پرسپولیس مشخص باشد.

پرسپولیس که تاکنون در نقل و انتقالات زمستانی تنها توانسته، مهدی ترابی را جذب کند به دلیل محرومیت این باشگاه از سوی فیفا موفق به ثبت قرارداد این بازیکن نشده است تا برای سرخ‌ها در مقابل سایپا بازی کند.

همچنین کمال کامیابی نیا که چند بازی خیلی خوب در قلب دفاع پرسپولیس انجام داده بود به دلیل ترافیک خط میانی سرخ‌ها نمی‌تواند در جمع یازده مرد یحیی برای بازی امروز باقی بماند.

از این رو گل محمدی قصد دارد احمد نورالله‌ی، میلاد سرلک، احسان پهلوان و سیامک نعمتی را در خط میانی خود بازی دهد تا آنها برای امید عالیشاه و وحید امیری که خط حمله تیمشان را مقابل نارنجی پوشان تشکیل می‌دهند خلق موقعیت کنند.

یحیی در حالی تیمش را روانه بازی با سایپا می‌کند که به دلیل عملکرد ضعیف مهاجمان تخصصی خود از آنها قطع امید کرده است تا چشم به درخشش هافبک‌های خود در امر گلزنی داشته باشد.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۷:۲۵ امروز میزبان سایپا در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی است.

 

منبع: مهر

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...