|
کدخبر: 156532

شاکیان و طلبکاران پرسپولیس تمامی ندارند

شاهین عباسیان و ابوالفضل درویشوند دو بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس به شمار می‌روند که این روزها با حکم کمیته تعیین وضعیت به دنبال دریافت مطالباتشان هستند.

ورزش شاکیان و طلبکاران پرسپولیس تمامی ندارند

پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس در لیگ بیستم همچنان به دلیل بدهی باشگاه به ماریو بودیمیر بسته است و در این میان مطالبات بازیکنانی نظیر سوشا مکانی و شایان مصلح دردسرساز هم شده است.

حالا دو بازیکن جوان دیگر پرسپولیس یعنی ابوالفضل درویشوند و عباس شهامتیان نیز پس از قرار گرفتن در لیست مازاد ( در سال ۱۳۹۶)و بعد از اینکه بارها توسط وکیل‌شان به باشگاه مراجعه کردند و به نتیجه‌ای نرسیدند، در کمیته تعیین وضعیت برای دریافت مطالباتشان شکایت مطرح کردند و حالا به جمع بازیکنانی اضافه شده‌اند که مدیران باشگاه برای بازشدن پنجره زمستانی باید رضایتشان را جلب کنند.

براساس حکم کمیته تعیین وضعیت این دو بازیکن که در مذاکره با مدیران باشگاه بخش عمده‌ای از مطالباتشان را بخشیده اند، حالا هر کدام مبلغی در حدود ۶۰ میلیون طلبکارند که البته از نظر ارزش قابل مقایسه با پولی که در سال ۱۳۹۶ می‌توانستند بگیرند، نیست.

پرسپولیس در بازار نقل و انتقالات تاکنون موفق به جذب مهدی ترابی شده و شهریار مغانلو نیز در آستانه پیوستن به این تیم است ولی اگر بدهی بازیکنان گذشته تیم پرداخت نشود، کمتیه تعیین وضعیت اجازه ثبت قرارداد بازیکنان جدید را به سازمان لیگ نخواهد داد.

 

منبع: ورزش3

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...