|
کدخبر: 154183

اقدام جنجالی و پرحاشیه مهدی قایدی

ستاره استقلا در اینستاگرام پستی که یکی از صفحات هواداری استقلال برای برگشتن فرهاد مجیدی گذاشته بود را لایک کرد

این روزها حواشی در باشگاه استقلال بسیار زیاد است از اعتراض دسته جمعی بازیکنان گرفته تا مشکلات مدیریتی و مالی که باعث شورش بازیکنان شد، پس از شکست استقلال برابر سپاهان انتقادات به کادر فنی بیش از پیش شد.
در شرایطی که از ابتدای فصل بسیاری از هواداران و پیشکسوتان استقلال به تاکتیک و ارنج محمود فکری نقد داشتند پس از شکست در اصفهان این انتقادات بیشتر شد تا جایی که شایعه کارشکنی بعضی بازیکنان به گوش رسید و سیاوش اکبرپور در مصاحبه‌ای رسما اعلام کرد بازیکنان در بازی راه می‌رفتند و بعضی قصد تخریب محمود فکری و کادر فنی استقلال را دارند.
در این میان صفهان هواداری در دنیای مجازی به شدت از سرمربی فعلی انتقاد کردند و بعضی خواستار برکناری محمود فکری و انتخای فرهاد مجیدی به جای وی را داشتند.
محمود فکری که در ابندای فصل به جای مجیدی سکان هدایت آبی پوشان را در دست گرفته بود در طول فصل از هواداران درخواست داشت که پشت تیم را خالی نکنند و گول این صفحات مجازی را نخورند زیرا آنها از ابتدا قصد تخریب باشگاه برای رسیدن به اهداف خود را داشته‌اند.

در این روزهای پرحاشیه مهدی قایدی ستاره خط حمله استقلال دست به اقدامی جنجالی زد و با لایک کردن یکی از همین پست ها حاشیه ساز شد تا شایعه اختلاف میان کادر فنی و بازیکنان بیشتر شود

کوروش

ارسال نظر