|
کدخبر: 150290

دعوا در دربی میلان به سود اینتر خاتمه یافت

تیم فوتبال اینتر با غلبه بر رقیب همشهری خود در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا راهی مرحله بعدی شد.

ورزش دعوا در دربی میلان به سود اینتر خاتمه یافت

در نخستین بازی از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا، شب گذشته (سه‌شنبه) تیم فوتبال اینتر موفق شد رقیب همشهری خود میلان را با نتیجه ۲ بر یک شکست دهد و به مرحله بعدی صعود کند.

در این بازی پرحاشیه، گل نخست را زلاتان ابراهیموویچ در دقیقه ۳۱ به ثمر رساند، روملو لوکاکو در دقیقه ۷۱ از روی نقطه پنالتی کار را برای اینتر به تساوی کشاند و پس از او نیز کریستین اریکسن در دقیقه هفتم وقت‌های تلف شده گل دوم اینتری‌ها را به زیبایی از روی یک ضربه ایستگاهی به ثمر رساند. به این ترتیب بازیکنی مسبب پیروزی اینتر شد که در این فصل نقش پررنگی در برنامه‌های تاکتیکی تیم کونته نداشته و به همین دلیل در این اواخر گمانه‌زنی‌هایی زیادی درباره خروجش از نراتزوری صورت گرفته است.

این بازی اما حواشی مهمی به همراه داشت. در پایان نیمه نخست زلاتان ابراهیموویچ ستاره سوئدی میلان با روملو لوکاکو مهاجم بلژیکی اینتر وارد درگیری لفظی شدیدی شد که به خاطر آن هر دو بازیکن کارت زرد گرفتند. زلاتان در دقیقه ۵۸ با ارتکاب یک خطای بی‌مورد کارت زرد دومش را هم گرفت و اخراج شد.

دیگر اتفاق مهم بازی مصدومیت داور مسابقه پائولو والری از ناحیه ران در دقیقه ۷۵ بود که با وجود مداوای سرپایی به او اجازه ادامه قضاوت را نداد و به این ترتیب وی جای خود را به داور چهارم داد.

اینتر با این پیروزی انتقام شکست قبلی‌اش در دربی میلان در نیم‌فصل نخست سری A را هم از میلان گرفت.

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر