|
کدخبر: 156563

این نمایشگاه مجازی و تخصصی کتاب تمدید شد

احمد عطایی از تمدید نمایشگاه مجازی و تخصصی کتاب تاریخ معاصر ایران خبر داد و گفت: این نمایشگاه به مناسبت یکصدمین سالگرد کودتای سوم اسفند ۱۲۹۹ برگزار شده است.

نمایشگاه این نمایشگاه مجازی و تخصصی کتاب تمدید شد

احمد عطایی، دبیر نمایشگاه مجازی کتاب تاریخ معاصر، دربارۀ دلیل برگزاری این نمایشگاه گفت: نمایشگاه مجازی و تخصصی کتب تاریخ معاصر ایران در جهت معرفی آثار مورد اعتماد و صادق در موضوع تاریخ معاصر و با هدف تقویت حافظه تاریخی ملت خصوصاً جوانان و خنثی‌کردن تلاش‌های‌ دشمنان در تحریف تاریخ، برگزار شده است.

وی در ادامه گفت: کتاب‌هایی که در طول این سال‌ها، کوشیدند حقایق تاریخی از کودتای سوم اسفند ۱۲۹۹ تا پایان دهه ۶۰ انقلاب اسلامی را روایت کنند، بایستی معرفی می‌شدند و در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گرفتند.

دبیر نمایشگاه مجازی تاریخ معاصر اضافه کرد: نمایشگاه مجازی و تخصصی کتب تاریخ معاصر ایران به جهت پرداختن به دوران پهلوی اول و دوم در یکصدمین سالگرد این کودتا برگزار شده است و تاریخ و دهۀ اول انقلاب به‌خاطر اهمیت و روابط آن با سقوط رژیم پهلوی در این نمایشگاه در معرض نگاه و انتخاب مخاطبان قرار گرفته است.

عطایی دربارۀ تمدید زمان نمایشگاه مجازی کتاب گفت: مدت برپایی این نمایشگاه به مدت یک هفته از دوم تا هشتم اسفندماه پیش‌بینی شده بود ولی با ملاحظه عواملی چون تخصصی بودن موضوع نمایشگاه یعنی تاریخ معاصر ایران که به‌طور طبیعی زمان بیشتری باید به مخاطبان داده شود، برگزارکنندگان به این نتیجه رسیدند تا به تمدید نمایشگاه به مدت پنج روز فرصت بیشتری برای رجوع به نمایشگاه و بازدید و خرید کتاب‌های عرضه شده فراهم شود.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...