|
کدخبر: 150066

اختصاصی گسترش نیوز:

افتتاح اولین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی ایران ‌بایو

اولین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی محصولات بیوتکنولوژی پزشکی و صنایع وابسته، (ایران‌بایو) هفتم بهمن‌ماه ۱۳۹۹ در محل سالن همایش‌های هتل المپیک آغاز به کار کرد.

آیین گشایش از ساعت ۹:۳۰ صبح  با شرکت مسئولان وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو، تولیدکنندگان و فعالان صنعت بیوتکنولوژی شروع شد.. پس از پایان این مراسم و بازدید مسئولان از غرفه‌های نمایشگاه، نشست خبری برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است اولین کنفرانس و نمایشگاه ایران بایو با رعایت تمام پروتکل‌های اعلام‌شده از طرف ستاد ملی مقابله با کرونا و همچنین با توجه به پروتکل‌های جهانی برگزار نمایشگاه در دوره کرونا، فعالیت خواهد کرد.

در این مراسم فریدون مهبودی؛ رئیس کنفرانس و عضو هیات‌مدیره انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات بیوتکنولوژی پزشکی ایران، سید حیدر محمدی؛ مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو، حسام‌الدین مدنی؛ دبیر شورای سیاست‌گذاری کنفرانس و رئیس هیات‌مدیره انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات بیوتکنولوژی پزشکی ایران، مصطفی قانعی؛ دبیر ستاد زیست‌فن‌آوری معاونت علمی و فن‌آوری ریاست‌جمهوری، محسن رضایی؛ دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و محسن روح‌الامینی؛ عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی حضور دارند.

ایران-بایو

خبرنگار: پیمان صفردوست

ارسال نظر