|
کدخبر: 140859

برگزاری نمایشگاه‌ها تا پایان سال بلامانع است

با هماهنگی‌های صورت گرفته با ستاد ملی کرونا و موافقت وزارت بهداشت نمایشگاه‌های تخصصی در مناطق زرد و نارنجی برگزار می‌شود.

نمایشگاه برگزاری نمایشگاه‌ها تا پایان سال بلامانع است

سرپرست معاونت نمایشگاهی با قدردانی از زحمات همکاران نمایشگاهی افزود: خرسندیم که با اهتمام و پیگیری‌های ویژه آقای زمانی مدیرعامل شرکت، به دغدغه و نگرانی فعالان صنعت نمایشگاهی کشور برای چگونگی برگزاری نمایشگاه‌ها در دوران تشدید کرونا پاسخ داده شد و ما بزودی شاهد بازگشایی نمایشگاه‌ها در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران و سایر مراکز خواهیم بود.

محمد جواد قنبری اظهار کرد: با هماهنگی هایی که با ستاد ملی کرونا و همچنین موافقت رسمی وزارت بهداشت صورت گرفته مراکز نمایشگاهی در ایام زرد و نارنجی می‌توانند نمایشگاه‌های خود را به‌صورت تخصصی برای کالاهای صنعتی و صرفا برای حضور مدعوین و بازدیدکنندگان خاص و محدود برگزار کنند.

وی افزود: با همکاری تشکل‌ها و انجمن‌های بخش خصوصی برپایی نمایشگاه‌ها طبق جدول زمان بندی برگزاری نمایشگاه‌ها تا پایان امسال تنظیم و ابلاغ گردیده است.

قنبری در پایان خاطر نشان کرد: پروتکل‌های بهداشتی چهارگانه که با کنترل و تأیید ستاد ملی کرونا به کلیه دست اندر کاران صنعت نمایشگاهی ابلاغ گردیده با دقت در زمان برگزاری نمایشگاه اعمال و از سوی عوامل زیربط ستاد ملی کرونا نیز غربالگری لازم صورت خواهد پذیرفت.

 

منبع: روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران

ارسال نظر