|
کدخبر: 183941

کشاورز مجری طرح « تکمیل زنجیره ارزش فلزات اساسی» شد

اسدالله کشاورز در حکمی از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت به عنوان مسئول تدوین و اجرای طرح « تکمیل زنجیره ارزش فلزات اساسی (فولاد، مس و آلومینیوم)» منصوب شد.

معدن کشاورز مجری طرح « تکمیل زنجیره ارزش فلزات اساسی» شد

علیرضا رزم حسینی در حکمی، با استناد به مصوبه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و تعیین وزارت صمت به عنوان دستگاه مجری طرح « تکمیل زنجیره ارزش فلزات اساسی (فولاد، مس و آلومینیوم)»، سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی را به عنوان مسئول تدوین و اجرای این پروژه منصوب کرد.

متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای کشاورز باحقیقت

سرپرست محترم معاونت امور معادن و صنایع معدنی

باسلام

نظر به ابلاغ تصویب‌نامه شماره ۱۴۵۳۶ مورخ ۱۳/۲/۱۴۰۰ ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و تعیین وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان دستگاه مجری پروژه "تکمیل زنجیره ارزش فلزات اساسی (فولاد، مس و آلومینیوم)"، با توجه به‌ سوابق، توانمندی و تعهد جنابعالی، بدینوسیله مسئولیت تدوین و اجرای این برنامه ‌به جنابعالی محول می‌شود.

انتظار دارم با جلب مشارکت و همکاری سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها، مدیران و دیگر بخش‌های مرتبط، تکمیل و اتمام این پروژه طبق زمانبندی مقرر، محقق شود.

ضمناً لازم است پیشرفت ماهانه امور، به‌طور مستمر به معاونت طرح و برنامه و دبیرخانه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی گزارش گردد.

از خداوند متعال موفقیت شما را در انجام اثربخش وظایف محوله خواهانم.

علیرضا رزم‌حسینی

 

منبع: شاتا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...