|
کدخبر: 182757

‌‌‌‌ اکتشاف پیشران توسعه معدن و صنعت

یادداشت مدیرعامل شرکت چادرملو هم‌زمان با گرامیداشت روز صنعت و معدن

معدن ‌‌‌‌ اکتشاف پیشران توسعه معدن و صنعت

‌‌‌‌ ذخایر معدنی ایران و منابع سرشار آن، ظرفیت بالایی برای توسعه اقتصادی و قرار گرفتن در ردیف کشورهای صنعتی جهان را برای ما فراهم کرده است که می‌توان با مدیریت منسجم و کارآمد، بکارگیری نیروهای متخصص، استفاده از فناوری‌های نوین، ارتباط مستمر با مراکز علمی و دانشگاهی، شرکت‌های دانش‌بنیان، شرکت‌های صنعتی نوآور، به رشد و توسعه این بخش اقتصادی کشور بیاندیشیم.

‌‌‌‌ وجود بسیاری از معادن در نقاط کم برخوردار کشور قابلیت انکار ناپذیری برای توسعه همه جانبه اقتصادی، اجتماعی و انسانی گونه مناطق فراهم نموده است که می‌توان با برنامه‌ریزی منسجم و اصولی و برداشتن موانع و بروکراسی اداری از این ظرفیت بالقوه به نحو احسن بهره‌برداری کرد و رونق کسب و کار را در میهن اسلامی به ارمغان آورد.

‌‌‌‌ از سوی دیگر با تاسی به فرامین مقام معظم رهبری در خصوص اتکا به تولید داخلی بهره‌برداری از معادن مزایایی مانند ایجاد اشتغال در مناطق محروم، احداث تاسیسات زیربنایی از قبیل جاده، خطوط راه آهن، برق رسانی، آبرسانی امور بهداشتی و آموزش و... دارد که (https: //t.me/chadormalou_picture/۶۸) کل جامعه از آن بهره‌مند می‌شوند.

‌‌‌ ضمن تبریک این روز به تمام فعالان بخش معدن و صنایع معدنی آرزو می‌نماییم دست اندرکاران و تصمیم‌گیرندگان امور اقتصادی و توسعه کشور با نگاهی عمیق تر به جایگاه معادن و صنایع معدنی آینده‌ای روشن و امید آفرین برای این بخش از اقتصاد کشور رقم زنند

 

منبع: روابط عمومی شرکت چادرملو

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...