|
کدخبر: 330603

لژیونر محبوب به استقلال لینک شد

باشگاه پرسپولیس هنوز در فرصت جذب بازیکنان مورد نظر خود در پنجره تابستانی موفق نبوده است. با وجود جدایی ستاره‌هایش، این باشگاه به دلیل تفاوت بالای پیشنهادهای مالی با تیم‌های رقیب، نتوانسته به نتایج مطلوبی در جذب بازیکنان نزدیک شود.

فوتبال لژیونر محبوب به استقلال لینک شد

امین حزباوی قبل از فصل گذشته قراردادی به مدت ۵ سال با باشگاه السد امضا کرد. این قرارداد از نظر مالی بسیار سنگین بود و قطری‌ها امیدوار بودند با تغییر ملیت او، او را به عضویت تیم ملی خود برسانند. با این حال، پس از امتناع امین حزباوی از پذیرش تغییر ملیت و عضویت در تیم ملی قطر، مقامات باشگاه السد قرارداد او را روز گذشته فسخ کردند تا او بتواند در نظر گرفتن پیشنهادهای تیم‌های مورد علاقه خود بازی کند.

در این بین با توجه به اینکه جواد نکونام در فولاد حزباوی را به فوتبال معرفی کرده بود، استقلالی ها امیدوار هستند بتوانند از این ارتباط استفاده کنند و با این مدافع جوان و ملی پوش قرارداد امضا کنند.

شنیدم حزباوی امیدوار است به فوتبالش در خارج از ایران ادامه بدهد و به همین دلیل هم باشگاه استقلال کار ساده ای برای جذب او نخواهند داشت، مخصوصا اینکه رقمی که این بازیکن می خواهد احتمالا بسیار سنگین خواهد بود چراکه قرارداد قبلی او با السد بسیار بالا بوده است.

محمدامین-حزباوی

مثل همیشه همه چیز برای سوگلی‌ها مهیاست!

بازیکن اسبق استقلال گفت: مشخص نیست چه اتفاقی در باشگاه استقلال رخ داده که یک مرتبه یارگیری‌ها و تمدید قرارداد بازیکنان متوقف شد.

محمد نوری بازیکن اسبق استقلال درباره شرایط حاکم بر نقل و انتقالات باشگاه محبوبش اظهار داشت: متاسفانه بعد از جذب یکی دو بازیکن خارجی که معلوم نشد چطور و از کجا برای تیم لقمه گرفته شد به یکباره وضعیت نقل و انتقالاتی توقف کرد و ترمزش را کشیدند. دوستانی که در باشگاه حضور دارند خبر می‌دهند که کار جذب بازیکن انجام شده ولی فعلاً هلدینگ دست به جیب نمی‌شود!

وی افزود: چه اتفاقی رخ داده که ظرف چند روز تا این اندازه همه چیز بی سر و صدا باقی مانده است. تا هفته قبل و شرایطی که در باشگاه وجود داشت همه چیز خوب پیش می‌رفت و مدیران هلدینگ هم کمک می‌کردند اما معلوم نیست چه اتفاقی افتاد که در عرض یک هفته همه چیز متوقف شد.

محمد-نوری

بازیکن قدیمی استقلال اضافه کرد: من مستقیماً با هواداران در ارتباط هستم آنها در صفحه شخصی ام به من پیام می‌دهند و نگرانند. هر چقدر تیم سوگلی‌ها بازیکن می‌گیرد، مربی جذب می‌کند و از این کارها انجام می‌دهد در باشگاه ما خبری نیست و اگر هم باشد در حد حرف است کسی اتفاق خاصی را نمی‌بیند.

نوری ادامه داد: اگر یک شرکت جمع و جور و بی پول با مشکلات اقتصادی سهام باشگاه را خریده بود می‌گفتیم آنها پول ندارند، فقیرند یا با مشکلات اقتصادی روبرو هستند اما زمانی که قرار بود این دو باشگاه به بانک‌ها و یا این هلدینگ خلیج فارس واگذار شوند من خودم شخصاً جزو کسانی بودم که اصرار می‌کردم هلدینگ خلیج فارس باشگاه استقلال را تحت حمایت خودش بگیرد اما حالا داریم می‌بینیم که همه چیز برعکس شده است.

وی تاکید کرد: خجالت آور است که داریم به فصل بدنسازی و تمرینات پیش فصل وارد می‌شویم ولی هنوز تیم نتوانسته نفراتی که می‌خواهد را جذب کند و یا نفراتی که نمی‌خواهد را از دست بدهد. چون کادر فنی نمی‌داند آیا می‌تواند نفر جایگزین برای نفرات از دست رفته اش را پیدا کند یا نه. لابد باز هم قرار است با تأخیر ۲ ماهه یارگیری کنیم؟

حجازی در استقلال ماندنی شد

سرپرست فصل گذشته تیم فوتبال استقلال تهران به کار خود در این تیم ادامه می دهد. آتیلا حجازی که در نیم فصل دوم لیگ بیست و سوم به عنوان سرپرست به تیم فوتبال استقلال تهران اضافه شده بود به دلیل برخی از مسائل امکان نشستن روی نیمکت آبی‌ها برای او فراهم نشد تا بازی‌های این تیم را از سکوها به تماشا بنشیند.

با تلاش مدیران استقلال مشکل حجازی برای فصل جدید رفع شده و او می‌تواند از ابتدای فصل بیست و چهارم روی نیمکت استقلال بنشیند و به عنوان سرپرست آبی‌ها کار خود را دنبال کند. لازم به ذکر است که آتیلا حجازی سابقه مربیگری در تیم استقلال تهران را هم در کارنامه خود دارد.

منبع: خبر ورزشی

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها