|
کدخبر: 328357

قاتل پرسپولیس در راه استقلال

با پس‌زمینه جنجال‌ها و انتقالات زمستانی که در نهایت منجر به عدم پیوست هافبک سابق استقلال به تیم مذکور شد، شرایط انتقال فرشید اسماعیلی به تیم ملی مهیا شده است.

فوتبال قاتل پرسپولیس در راه استقلال

استقلالی‌ها درنظر دارند ترکیب خود را برای فصل ۱۴۰۳/۰۴ تقویت کنند و در لیگ برتر و لیگ نخبگان آسیا با حضور قدرتمندی نمایان شوند. پس از پایان فصل، استقلال متوجه می‌شود که قرارداد همه هافبک‌های خود به اتمام رسیده است و در نتیجه، در تلاش برای بازسازی خط میانی خود قرار دارد. در این فرایند، نام فرشید اسماعیلی همچنان در ارتباط با این باشگاه مطرح است.

هافبکی که نیم‌فصل دوم لیگ بیست‌و‌سوم را در تیم پیکان گذراند، در نقل‌وانتقالات زمستانی نزدیک باشگاه استقلال بود و جواد نکونام نظر مساعدی روی جذب اسماعیلی داشت؛ با این حال به‌دلیل برخی مسائل توافق حاصل نشد، البته این اتفاق به مذاق برخی هواداران استقلال که مخالف حضور فرشید اسماعیلی در تیمشان بودند، خوش آمد.

اسماعیلی-استقلال

با این وجود پس از سقوط پیکان به دسته پایین‌تر و اتمام قرارداد اسماعیلی با خودروسازان، شرایط جذب این هافبک برای جواد نکونام فراهم آمده و باید دید در نهایت شماره ۸۸ سابق استقلالی ها به جمع آن‌ها بر می‌گردد یا خیر.

البته فعلا جذب فرشید اسماعیلی توسط استقلال فقط در حد یک شایعه است. گفتنی است خود این بازیکن تمایل زیادی دارد بار دیگر به استقلال برگردد.

علی-سامره

علی سامره و حمله به سرمربی استقلال

علی سامره در ابتدای فصل سرپرست استقلال بود اما به دلیل اختلاف با نکونام از جمع آبی‌ها جدا شد. سامره حالا پس از پایان لیگ بیست‌وسوم علیه سرمربی استقلال مصاحبه کرده است. سامره در جدیدترین اظهارات خود گفت:

نکونام نشان داد کم تجربه است. این بی تجربگی و کم تجربگی نکونام باعث شد تا استقلال قهرمانی را از دست بدهد و کادرفنی مهم ترین مقصر در این اتفاق است. حالا قبلش هم جام حذفی در رفسنجان و با گل منتظر محمد از دست رفت. همان منتظر محمدی که خود نکونام اول فصل نخواستش. باشگاه با سعید مهری فسخ کرد، اما نکونام به خاطر لجبازی منتظر محمد را نخواست و مجبور شدیم مهری را برگردانیم و بیچاره قراردادش هم تا نیم فصل ۱۶۰ میلیون تومان ماند و وقتی دید کم کردن قراردادهای دیگران، نمی تواند به قرارداد او اضافه کند، ایران را ترک کرد و به قبرس رفت. تازه نه تحویلش می گرفتند و نه چندان به او بازی می دادند. بعد هم که رفت آقای نکونام طوری اعتراض می کرد که وقتی مهری در تیم بود، انگار هر بازی ۹۰ دقیقه به او بازی می داد.

در حالت کلی می خواهم بگویم غرور، خودبینی و لجبازی، قهرمانی را از استقلال گرفت.شایستگی نشستن روی نیمکت استقلال را ندارد. حتی اگر من هم نگویم، عملکرد فنی و مدیریتی ایشان در استقلال این را نشان می دهد. نظرات هواداران واقعی و دلسوزان هم همین است.

منبع: طرفداری

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها