|
کدخبر: 326454

مهندس آسیایی در راه استقلال

استعداد و برافراشته شدن محمد در تیم ملی فوتبال عراق و نیز در باشگاه مس رفسنجان، باعث شده است تا او پیشنهادهایی از تیم‌های قطری و عربستانی دریافت کند. با این حال، جواد نکونام در تماس با این بازیکن، بیان کرده است که او در تیم به او نیازمند است.

فوتبال مهندس آسیایی در راه استقلال

منتظر محمد، یکی از بازیکنان بسیار با استعداد و ماهر اهل عراق است که در لیگ ایران به بازی می‌پردازد.

کاپیتان تیم ملی امید عراق در تابستان به استقلال پیوست اما جواد نکونام او را نخواست و این بازیکن به صورت قرضی راهی مس رفسنجان شدو فصل بسیار خوبی را با این تیم تجربه کرد.

به نوشته السومریه عراق، درخشش منتظر محمد با تیم ملی امید عراق و صعود به المپیک باعث شده تا او پیشنهادهایی از تیم های قطری و عربستانی داشته باشد. باشگاه استقلال در تماس با باشگاه مس اعلام کرده است که حضور قرضی منتظر محمد در مس تمدید نخواهد شد و این بازیکن فصل بعد باید به استقلال برگردد.

سایت WinWin عراق هم نوشت: جواد نکونام شخصا با منتظر محمد تماس گرفته است و به او اعلام کرده که در برنامه‌هایش برای فصل بعد قرار دارد و باید به استقلال برگردد. این تماس نکونام باعث خوشحالی منتظر محمد شده است و همین باعث شده تا به بازگشت به استقلال برای فصل بعد علاقه داشته باشد.

سایت السومریه نوشت که ارزش منتظر محمد قبل از انتقال به لیگ ایران ۳۵۰ هزار دلار بود که اکنون باتوجه به درخشش او این رقم افزایش پیدا کرده است.

باشگاه-استقلال

ضیایی مدیر آکادمی استقلال می‌شود

گزینه اصلی استقلال برای ریاست آکادمی این باشگاه مشخص شد. محمد حسین ضیایی گزینه اصلی استقلال برای ریاست آکادمی این باشگاه است.

ضیایی مذاکراتی را با مسئولان استقلال داشته و سالها پیش بازیکن جوانان این باشگاه بوده و قرار است به زودی از سوی باشگاه معرفی شود.

پیش از این اصغر حاجیلو عهده‌دار این سمت بود.

شکایت مدیرعامل سابق استقلال از یک بازیکن

مدیرعامل سابق آبی‌ها قصد دارد تا از طریق مجاری قانونی از بازیکن سابق استقلال شکایت کند.

حجت کریمی مدیرعامل سابق استقلال از عرفان باقری بازیکن سابق این تیم به دلیل نشر اکاذیب شکایت کرد.

کریمی با تائید این خبر اظهار کرد: امروز ایشان به بنده در فضای مجازی یک اتهام وارد کرده که از طریق وکیلم پیگیری کرده و شکایت کردم.

باقری مدعی شده حجت کریمی از او درخواست کرده تا علیه فرشید سمیعی، سرپرست مدیرعاملی فعلی آبی‌ها مصاحبه کند.

منبع: ایسنا

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها