|

بخوانید :

کدخبر: 289022

ماشین گلزنی در رادار قرمزها

با توجه به شرایط هری کین در تاتنهام، این بازیکن احتمالاً تابستان آینده برای کسب جام دوباره ساز جدایی کوک خواهد کرد و احتمال دارد راهی منچستریونایتد شود.

فوتبال ماشین گلزنی در رادار قرمزها

باشگاه منچستریونایتد اعتقاد دارد که در تابستان امسال هری کین را در صورتی که تاتنهام بین ۴ تیم برتر قرار نگیرد، جذب خواهد کرد.

مدیران در اولدترافورد بر این باورند که اسپرز جایگاه لیگ قهرمانان اروپا را از دست خواهد داد و رقم درخواستی‌اش برای هری کین را هم تا ۱۰۰ میلیون پوند پایین می‌آورد.

یونایتد از طریق شخص سومی با هری کین تماس گرفته و از جوابی که گرفته هم خوشحال شده است. کین جولای آینده ۳۰ ساله خواهد شد و به جاه‌طلبی‌اش برای تبدیل شدن به بهترین گلزن تمام ادوار تاتنهام هم رسیده است.

در حالی که یونایتد روز یک‌شنبه با ۷ گل از لیورپول در آنفیل دشکست خورد، هنوز هری کین بر این باور است که برای کسب جام در اولدترافورد شانس بیشتری دارد.

قرارداد ۲۰۰ هزار پوند در هفته کاپیتان تیم ملی انگلیس در پایان فصل آینده به پایان می‌رسد و شکست خوردن در مسیر راهیابی به لیگ قهرمانان اروپا خواهان کین را در موقعیت بهتری برای مذاکره با مبلغ کمتر با اسپرز قرار می‌دهد. کین ژانویه گفته بود که مذاکره زیادی با باشگاه تاتنهام بر سر قرارداد جدیدش انجام نشده، ولی مطمئن است که ماه‌های آینده گفت‌وگوهایی وجود خواهد داشت.

در این بین باید اشاره کرد که منچسترسیتی دیگر مشتری کین نیست چرا که سال ۲۰۲۱ نتوانست او را جذب کند. بعد از آن هم ارلینگ هالند را به خدمت گرفتند و این بازیکن نروژی ۲۷ گل تابه‌حال در لیگ برتر به ثمر رسانده تا گزینه اول کسب کفش طلا شود.

از طرفی منچستریونایتد بعد از جدایی کریستیانو رونالدو که دیگر از ماه نوامبر برای این تیم به میدان نرفت، ووت وخورت را به خدمت گرفت که در ۱۴ بازی فقط یک گل زده است. به همین دلیل به یک گلزن دیگر در اولدترافورد نیاز خواهد بود.

منبع: خبر ورزشی

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...