|

بخوانید :

کدخبر: 287755

ضد حال بمب پرسپولیس به هواداران

سعید صادقی که در لیگ انتظارات را برآورده نکرده، مهم‌ترین مسابقه حذفی پرسپولیس را هم از دست داد.

فوتبال ضد حال بمب پرسپولیس به هواداران

معاینات پزشکی نشان داد حدس و گمان‌های اولیه در مورد مصدومیت سعید صادقی درست بوده و این بازیکن ۳هفته دور از میادین خواهد بود. به این ترتیب هافبک ۳۰ساله پرسپولیس دیدار بسیار مهم این تیم در برابر سپاهان را در مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی از دست خواهد داد؛ مسابقه‌ای که روز چهارشنبه برگزار می‌شود و با توجه به اتفاقات هفته‌های اخیر برای پرسپولیس و یحیی گل‌محمدی جنبه حیاتی و حیثیتی دارد.

شاید اغراق نباشد اگر این دیدار را مهم‌ترین بازی پرسپولیس در جام حذفی بدانیم، اما صادقی در چنین میدانی غایب است و نمی‌تواند کمک‌حال تیمش باشد. او که به‌تازگی از بند یک مصدومیت رها شده بود، در جریان دیدار با هوادار بار دیگر آسیب دید و این احتمال وجود دارد که تا پایان سال خورشیدی جاری قادر به همراهی سرخپوشان نباشد.

غیبت صادقی در جام حذفی، در حالی است که این بازیکن در لیگ برتر هم موفق نشده انتظارات را برآورده کند.

حتما به یاد دارید که صادقی ابتدای فصل با سر و صدای بسیار زیادی به پرسپولیس پیوست. او که پارسال در پیراهن گل‌گهر عنوان بهترین پاسور فصل را از آن خود کرد، در ابتدای لیگ بیست‌ودوم مورد توجه پرسپولیس قرار گرفت و برخی روایت‌ها حتی حاکی از آن است که با تشریفات و بادیگارد در محل عقد قرارداد حاضر شد! خروجی آن همه قیل و قال اما، تا اینجا به ثمر رساندن تنها ۲گل در یک بازی لیگی بوده که ارسال یک پاس گل را هم باید به آن اضافه کرد؛ یک آمار به‌شدت ناامیدکننده که هر بازیکن معمولی و جوانی می‌توانست آن را در پرسپولیس به ثبت برساند.

از این جهت به‌نظر می‌رسد صادقی را هم باید در زمره بمب‌های عمل‌نکرده فصل نقل‌وانتقالات به‌شمار آورد. از این دست بازیکنان در فوتبال ایران زیاد داشته‌ایم؛ کسانی که در تابستان با سر و صدای زیاد راهی تیم‌های بزرگ می‌شوند اما در عمل کار چندانی از پیش نمی‌برند. مرتضی تبریزی، امین قاسمی‌نژاد و خیلی‌های دیگر همین شرایط را داشتند. آیا سعید صادقی نفر آخر این فهرست خواهد شد یا می‌تواند در بازه زمانی باقی‌مانده از فصل، خودش را نجات بدهد؟

منبع: همشهری

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...