|
کدخبر: 183569

بهترین خبرممکن برای هواداران پرسپولیس

بازگشت وحید امیری به تمرینات گروهی بهترین خبرممکن برای هواداران پرسپولیس بود.

فوتبال  بهترین خبرممکن برای هواداران پرسپولیس

مصدومیت وحید امیری در بازی تیم ملی مقابل بحرین نه تنها باعث شد که این بازیکن کلیدی، دو بازی بعدی تیم ملی را از دست بدهد بلکه او در بازی ۳۰ خرداد پرسپولیس و تراکتور هم غایب بود.

در همان مقطع یحیی گل محمدی و مربیان پرسپولیس در مصاحبه‌های مختلف عنوان کردند: قرار است وضعیت وحید امیری بازیکن ملی پوش این تیم در بازگشت به ایران به طور دقیق مشخص شود تا کادر پزشکی پرسپولیس نظرش درباره میزان مصدومیت او و مدت دوری‌ اش از میادین را اعلام کند.

 به این نکته هم اشاره کنیم که درآن زمان اخباری هم منتشر شد مبنی بر آنکه شاید امیری تا پایان فصل نتواند پرسپولیس را همراهی کند و باید دید نظر کادر پزشکی پرسپولیس درباره مصدومیت این بازیکن چه خواهد بود؟

وحید امیری علاوه بر سوپر جام، دیدار پرسپولیس مقابل مس رفسنجان را نیز از دست داد. گفته می‌شد دوره درمان امیری ۱۴ روز است ولی به احتمال زیاد  این هافبک ملی پوش در بازی پرسپولیس هفته بیست و پنجم لیگ برتر  برابر گل گهر سیرجان در اختیار کادر فنی سرخپوشان قرار نخواهد گرفت!

از قضا همین طور هم شد. وحید امیری نتوانست در دیدار حساس با تیم امیرقلعه نویی تیمش را همراهی کند هرچند پرسپولیس موفق شد این بازی را با نتیجه ۳ بریک به سود خود به پایان رسانده و صدرنشینی خود را تثبیت کند.

حالا در آستانه دیدار حساس و بزرگ هفته بیست و ششم، وحید امیری به تمرینات گروهی بازگشته است. این بازیکن کارساز و ملی پوش در تمرین گروهی پا به توپ شد اما احتمال قرار گرفتن او در ترکیب اصلی بازی با فولاد خوزستان بسیار اندک و در حد صفر است.

البته با توجه به تجربه و هوشیاری وحید امیری احتمالا یحیی گل محمدی از او به عنوان بازیکن تعویضی در دیدار با تیم جواد نکونام استفاده می‌کند. یک منبع موثق به ما گفت: «یحیی گل محمدی معتقد است وحید امیری مدت‌ها از تمرینات گروهی و شرایط بازی دور بوده و بنابراین منطق حکم می‌کند به عنوان بازیکن تعویضی به زمین برود.»

منبع: خبرورزشی

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...