|
کدخبر: 182707

بهترین ساعت جهان در دست بهترین فوتبالیست جهان

کریستیانو رونالدو، ستاره ی مشهور فوتبال، یکی از معدود افرادی در دنیا است که گران قیمت ترین ساعت رولکس تاریخ را دارند.

فوتبال بهترین ساعت جهان در دست بهترین فوتبالیست جهان

کریستیانو رونالدو، ستاره ی مشهور فوتبال، یکی از معدود افرادی در دنیا است که گران قیمت ترین ساعت رولکس تاریخ را دارند.

مهاجم تیم یوونتوس، ژانویه ی سال گذشته ی میلادی در حالی در مراسم اهدای جوایز گلوب ساکر در دبی شرکت کرد که یک ساعت رولکس مدل GMT Master Ice به دست داشت.

رونالدو+ساعت۲

خرید این ساعت به دلیل داشتن طلای سفید ۱۸ عیار برای رونالدو ۳۷۱ هزار پوند آب خورده است.

به علاوه، ۳۰ قیراط الماس سفید هم در بند و قاب ساعت کار شده است.

تنها تعداد معدودی این ساعت که ادغام بی عیب و نقصی از تجمل افراطی و نوآوری فنی توصیف شده را دارند.

رونالدوی ۳۶ ساله که به گفته ی مؤسسه ی فوربس، لقب پردرآمدترین بازیکن فوتبال دنیا را داشت، عنوان پردرآمدترین ورزشکار دنیا در دوران قرنطینه ی کرونایی را نیز از آن خود کرد. این اتفاق پس از آن رخ داد که او تنها از طریق صفحه ی خود در اینستاگرام موفق شد در دوران محدودیت های کرونایی که امکان فعالیت ورزشی و شرکت در مسابقات را از ورزشکاران گرفته بود، حدود ۱/۹ میلیون پوند درآمد داشته باشد.

کریس رونالدو با داشتن در مجموع بیش از ۴۰۰ میلیون دنبال کننده در تمامی شبکه های اجتماعی و همینطور درآمد و پاداش سالیانه ی ۶۴ میلیون دلاری خود از باشگاه فعلی اش، یوونتوس، کماکان یکی از پردرآمدترین ورزشکاران دنیا محسوب می شود.

در سال ۲۰۲۰ رونالدو ۱۰۵ میلیون دلار کسب درآمد کرد که ۴۵ میلیون دلار آن از قِبل قراردادهای او با شرکت های نایکی، آلتیس و هربالایف و همینطور درآمدش از برند CR۷ خود بود. درآمد سال گذشته ی رونالدو یک میلیون دلار بیشتر از درآمد لیونل مسی، رقیب فوتبالی قدیمی اش بود.

رونالدو+ساعت۱

اما در سال ۲۰۲۱، کاپیتان تیم پرتغال جایگاه پردرآمدترین ورزشکار دنیا را به کانر مک گرگور، بوکسور ایرلندی واگذار کرد.

این بوکسور ۳۲ ساله با آنکه تنها یک بار در سال گذشته درآمدی ۸ رقمی داشت، موفق شد در فهرست پردرآمدترین ورزشکاران دنیا در سال ۲۰۲۱ از افرادی چون لیونل مسی، کریس رونالدو و لبرون جیمز پیشی گیرد.

به گفته ی وبسایت فوربس، مک گرگور سال گذشته ۱۸۰ میلیون دلار کسب درآمد کرده بود. در جایگاه دوم لیونل مسی با ۱۳۰ میلیون دلار درآمد قرار داشت و رونالدو نیز با ۱۲۰ میلیون دلار در آمد رتبه ی سوم را از آن خود کرده بود.

 

منبع: سایت طلا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...