|
کدخبر: 169317

گزارش زنده از لیگ قهرمانان؛ پرسپولیس ۴ - الریان ۲

شاگردان گل‌محمدی با بازی برتر نسبت به الریان و زدن ۴ گل موفق به کسب پیروزی و صدرنشینی در گروه E آسیا شدند.

فوتبال گزارش زنده از لیگ قهرمانان؛ پرسپولیس ۴ - الریان ۲

پرسپولیس پس از کسب چهار پیروزی پیاپی در آسیا، در دیدار اخیرش مقابل الوحده شکست خورد ولی با این وجود صدرنشین گروه E لیگ قهرمانان ماند، اما شاگردان یحیی گل‌محمدی برای اینکه صعودشان به‌عنوان تیم اول قطعی شود، نیاز به برتری مقابل الریان دارند و امیدوار هستند همانند دور رفت، این تیم را شکست دهند؛ در آن سوی میدان قطری‌ها نیز که فقط ۲ امتیاز از پنج بازی گرفته‌اند، نمی‌خواهند با این عملکرد ضعیف به کشورشان برگردند و در تلاش برای برد برابر پرسپولیس هستند.

گزارش لحظه به لحظه دیدار تیم‌های پرسپولیس و الریان را در همین صفحه دنبال کنید:

گروه E لیگ قهرمانان آسیا؛ هفته ششم؛ فصل ۲۰۲۱

پنج‌شنبه: ۱۴۰۰/۰۲/۰۹؛ ساعت: ۱۹

استادیوم: جواهر لعل نهرو- گوآ هند/ بدون تماشاگر

داور: هیرویوکی کیمورا(ژاپن)/ کمک‌ها: تاکومی تاکاگی و ایسائو نیشی‌هاشی؛ داور چهارم: محمد نصرالدین(مالزی).

 

پرسپولیس ایران

 حامد لک

 محمدحسین کنعانی‌زادگان

 فرشاد فرجی

 سیامک نعمتی

 وحید امیری

 محمد شریفی

 امید عالیشاه

 احسان پهلوان

 مهدی ترابی

 عیسی آل‌کثیر

 شهریار مغانلو

سرمربی: یحیی گل‌محمدی

 

الریان قطر

 فهد یونس

 شجاع خلیل‌زاده

 دامی ترائوره

 موفق عوض

 خالد مفتاح

 فرانک کوم

 عبدالرحمن الکربی

 عبدالعزیز حاتم

 یاسین براهیمی

 علی فریدون

 یوهان بولی

سرمربی: لورن بلان

 

شرح گل

پرسپولیس ۱ - الریان صفر (دقیقه ۲۷: شهریار مغانلو): ضد حمله سریع بازیکنان پرسپولیس را امید عالیشاه با پاس رو به جلو به مهدی ترابی رساند که او هم مجددا توپ را به عالیشاه برگشت داد تا پاس رو به عقب او با شوت زمینی فنی و تماشایی شهریار مغانلو تبدیل به گل شود.

پرسپولیس ۲ - الریان صفر (دقیقه ۳۳: احسان پهلوان): دو سرتوپ پیاپی و چشم‌نواز احسان پهلوان مقابل مدافع الریان، حرکت در عرض و شوت پشت محوطه زمینی او با دفع بی‌ثمر فهد یونس وارد دروازه شد و گل دوم پرسپولیس را به همراه داشت.

پرسپولیس ۲ - الریان ۱ (دقیقه ۴۸: یوهان بولی): شوت محکم احمد عبدالمقصود از پشت محوطه جریمه را حامد لک با شیرجه بلند و واکنش خوبی دفع کرد، اما در ریباند ضربه او دفع نشد تا یوهان بولی از راه برسد و با شوت پای چپ گل اول الریان را به ثمر رساند.

پرسپولیس ۳ - الریان ۱ (دقیقه ۶۸: محمدحسین کنعانی‌زادگان): کرنر امید عالیشاه از جناح راست توسط مدافعان الریان دفع شد و در پشت محوطه جریمه به مهدی ترابی رسید که در ادامه ارسال چیپ دقیق او به پشت بازیکنان قطری را کنعانی‌زادگان با ضربه سر از زیر دستان فهد یونس عبور داد و تبدیل به گل کرد.

پرسپولیس ۴ - الریان ۲ (دقیقه ۷۳: عیسی آل‌کثیر): ارسال کوتاه سیامک نعمتی از سمت راست زمین را احمد عبدالمقصود به شکل ناقص دفع کرد تا توپ به عیسی آل‌کثیر برسد و با شوت محکم تماشایی به زیر طاق دروازه گل چهارم پرسپولیس را بزند.

منبع: ورزش3

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...