|
کدخبر: 151530

استوری نگران‌کننده پیروانی درباره انصاریان

علیرغم امیدواری که طی ساعات گذشته پزشکان و نزدیکان علی انصاریان در خصوص وضعیت وی داده بودند، از لحظاتی پیش شرایط به نظر می‌رسد متفاوت و نگران‌کننده شده است.

علی انصاریان پیشکسوت فوتبال ایران که مدتی است به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شده، طی روزهای اخیر اقدامات درمانی را از سوی پزشکان برای بهبود شرایط وی را شاهد بودیم.

در‌ این زمینه پزشکان و خصوصا نزدیکان این هنرپیشه محبوب و ستاره اسبق استقلال و پرسپولیس نیز مدعی شده بودند که شرایط وی مطلوب پیش می‌رود و با ادامه این روند باید منتظر انتقال وی به بخش بود.

خبری امیدوار و خوشحال‌کننده که البته طی دقایق اخیر با شکل گیری اتفاقات جدید، به سمت نگران‌کننده پیش رفته است.

از دقایقی پیش افشین پیروانی سرپرست پرسپولیس و همچنین مهدی ترابی ستاره اسبق سرخپوشان طی استوری‌هایی که در صفحه شخصی خود قرار داده‌اند برای علی انصاریان آرزوی سلامتی کرده‌اند و از مردم درخواست آرزوی سلامتی وی را کرده‌اند.

با توجه به شرایط زمانی امکان پیگیری لازم در خصوص وضعیت مدافع اسبق سرخابی‌ها وجود نداشت و در نخستین زمان ممکن نسبت به اعلام وضعیت علی انصاریان اقدام خواهد کرد و ابراز امیدواری می‌کنیم برخلاف شرایط و اخبار شکل گرفته، انصاریان هرچه زودتر با بهبود شرایط بدنی و جسمی به آغوش خانواده و جامعه ورزش بازگردد.

منبع: ایلنا

ارسال نظر