|
کدخبر: 134988

اعتراض باشگاه استقلال به رای پرونده استراماچونی

باشگاه استقلال درخواست خود برای اعتراض به رأی پرونده مربوط به شکایت آندره‌آ استراماچونی از این باشگاه را رسماً در دادگاه حکمیت ورزش به ثبت رساند.

فوتبال اعتراض باشگاه استقلال به رای پرونده استراماچونی

کمیته انضباطی فیفا چندی پیش با ارسال نامه‌ای به باشگاه استقلال ضمن ارائه مشروح پرونده شکایت آندره‌آ استراماچونی، این باشگاه را به پرداخت مبلغ یک‌میلیون و ۳۵۹هزار یورو بابت مطالبات سرمربی ایتالیایی پیشین آبی‌پوشان محکوم کرد.

به‌خلاف پرونده‌های قبلی، این بار مسئولان استقلال مدعی‌اند مدارکی را در اختیار دارند که می‌تواند باعث کسر از مبلغ یادشده شود. این مدارک شامل دست‌خط‌های استراماچونی برای کاهش قرارداد دوسال‌هاش به یک سال است، در دست‌خط دیگری از استراماچونی، این مربی به‌صراحت اعلام کرده که حقوقش بیشتر از دو ماه به تعویق نیفتاده است.

از طرفی، حقوق معوق یکی از ماه‌های همکاری دو طرف توسط مدیران استقلال به حساب استراماچونی واریز شده و حقوق ماه دیگر نیز که در ترکیه حواله شده بود، برگشت خورده است، این مسئله از نظر مسئولان استقلال نشان می‌دهد که در پرداخت مطالبات استراماچونی حسن‌نیت‌شان را نشان داده بودند و این مربی خودش تصمیم به جدایی گرفته است،

به همین دلیل، مسئولان استقلال امروز (یکشنبه) رسماً اعتراض خود به پرونده استراماچونی را برای ثبت در دادگاه ورزشی CAS ارسال کردند. گفته می‌شود با توجه به درخواست باشگاه استقلال و همچنین لایحه ۳۰۰صفحه‌ای استراماچونی، دادگاه CAS از سه قاضی برای این پرونده استفاده می‌کند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر