|
کدخبر: 133475

چرا طارمی از حضور در تیم ملی انصراف داد

یک روزنامه پرتغالی اعلام کرد مهدی طارمی خودش خواهان انصراف از حضور در تیم ملی فوتبال ایران و بازی تدارکاتی با بوسنی شده است.

فوتبال چرا طارمی از حضور در تیم ملی انصراف داد

لیست تیم ملی فوتبال ایران در حالی دو روز پیش اعلام شد که اسامی بازیکنانی چون سردار آزمون و مهدی طارمی در این لیست قرار داده نشده بود. دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران بدون ذکر دلیل اصلی در مصاحبه‌ای تاکید کرد که امکان دعوت این بازیکنان فراهم نبوده است.

در گزارشی خواستار شفاف‌سازی فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی درباره دلیل اصلی عدم دعوت از مهدی طارمی و دیگر نفراتی شد که انتظار می‌رفت در تیم ملی حضور داشته باشند.

در این گزارش آمده بود که احتمالاً دوره «ناز» کردن بازیکنان برای تیم ملی و در اولویت قرار دادن تیم باشگاهی خودشان آغاز شده است؛ درست بر خلاف اعلام برخی از رسانه‌های دیگر مبنی بر اینکه طارمی و دیگر نفرات به دلیل نیمکت نشینی به تیم ملی دعوت نشدند.

این در حالی است که روزنامه «ابولا» پرتغال در خبری تایید کرد طارمی خودش از حضور در تیم ملی ایران انصراف داده و با درخواست خودش در اردوی ایران و بازی دوستانه مقابل تیم ملی بوسنی غایب خواهد بود.

این روزنامه نوشت: «خبر خوب برای سرجیو کونسیسائو (سرمربی پورتو). بعد از مارگا و ناکاجیما که در تیم ملی کشورهای خود حضور نخواهند داشت، مهدی طارمی هم در پرتغال می‌ماند. این مهاجم خودش را از بازی دوستانه با بوسنی در تاریخ دوازدهم نوامبر در شهر سارایوو معاف کرد»!

در ادامه این خبر با اشاره به موافقت دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی با درخواست طارمی آمده است: «من دلایلی که از سوی فوتبالیست (طارمی) ارائه شد را می‌فهمم و درک می‌کنم.»

ابولا همچنین اشاره کرده است آخرین باری که طارمی به تیم ملی ایران دعوت شد، نتوانست جایگاه خودش را در بازی‌های پورتو به‌دست بیاورد.

مهدی طارمی شب گذشته در هفته هفتم لیگ فوتبال پرتغال در دیدار پورتو مقابل پورتیموننز از دقیقه ۳۱ به میدان آمد و در دقیقه ۴۶ توانست نخستین گل خود را در تیم پورتو به ثمر برساند. این بازی با نتیجه ۳ بر یک به سود پورتو تمام شد.

منبع: مهر

ارسال نظر