|
کدخبر: 131671

جوان ترین بازیکن لیگ قهرمانان پرسپولیسی شد

محمد شریفی پس از رسمی کردن قرارداد خود با پرسپولیس ، حضور در این تیم را باعث افتخار دانست و خود را جوان ترین بازیکن تاریخ لیگ قهرمانان آسیا معرفی کرد.

فوتبال جوان ترین بازیکن لیگ قهرمانان پرسپولیسی شد

محمد شریفی پس از رسمی کردن قرارداد خود با پرسپولیس ، حضور در این تیم را باعث افتخار دانست و خود را جوان ترین بازیکن تاریخ لیگ قهرمانان آسیا معرفی کرد.

محمد شریفی هافبک-مدافع جدید تیم پرسپولیس در گفتگویی که پس از حضور در تیم پرسپولیس داشته، بازی در جمع سرخ ها را «افتخار» خود دانسته و همچنین از وضعیت خود گفته است. مصاحبه او به صورت کامل را در ادامه می‌خوانید:

بازی در اینجا افتخار است

 خوشحالم که به پرسپولیس آمدم و بدون اغراق باید بگویم این افتخاری است که نصیب من شده است. قول می‌دهم که با همه توان تلاش کنم تا به سربلندی قرمزها کمک کرده باشم. به این تیم آمدم تا بتوانم بیشتر از قبل پیشرفت کرده و به اهداف بزرگی که مد نظر دارم برسم.

جوان ترین بازیکن لیگ قهرمانان هستم

 علاوه بر اینکه جوان‌ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر ایران هستم باید بگویم جوان‌ترین بازیکن تاریخ لیگ قهرمانان آسیا هم هستم و کسی هنوز به این رکورد دست پیدا نکرده است. من بیش از ۵۰ بازی لیگ برتری دارم و خوشحالم که آقای گل‌محمدی روی من نظر مثبت و مساعد داشت.

منتظر روزهای خوب با پرسپولیسم

 روزی که از طرف آقای گل محمدی با من تماس گرفتند تا به پرسپولیس بیایم واقعا روی هوا بودم. نمی‌دانید که چه لحظات شیرینی داشتم. منتظر روزهای خوب با سرخ های تهران هستم و می‌خواهم اینجا زیر نظر کادر فنی و همراه با سایر بازیکنان به موفقیت‌های بیشتر برسم.

پرسپولیس می‌تواند قهرمان آسیا شود

 به هر حال تیمی که به فینال لیگ قهرمانان آسیا رفته باید اهداف بزرگتر از این هم داشته باشد. پرسپولیس بهترین تیم آسیاست و مطمئنا ما به دنبال پنجمین قهرمانی متوالی خواهیم بود تا یک افتخار بزرگ را تکرار کنیم. فکر می‌کنم خودم در فینال لیگ قهرمانان غایب باشم اما مطمئن هستم که این تیم می‌تواند قهرمان آسیا شود و دل هواداران را شاد کند.

 

منبع: پارس فوتبال

ارسال نظر