|
کدخبر: 127245

سه لژیونر ایرانی در جمع بهترین‌های آسیا

سه ملی‌پوش فوتبال کشورمان نامزد عنوان بهترین لژیونر هفته گذشته فوتبال آسیا هستند.

فوتبال سه لژیونر ایرانی در جمع بهترین‌های آسیا

سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) مطابق هفته‌های گذشته از کاربرانش خواست بهترین لژیونر هفته گذشته فوتبال آسیا را انتخاب کنند.

سه لژیونر فوتبال کشورمان یعنی امیر عابدزاده، میلاد محمدی و کریم انصاری‌فرد در میان گزینه‌ها حضور دارند.

زمانی که الکساندر تلس روز دوشنبه به منچستریونایتد پیوست، یکی از بازیکنانی بود که در جهان بیش از همه درباره او صحبت می‌شد، اما ۴۸ ساعت قبل از آن، یک دروازه‌بان ایرانی پنالتی او را مهار کرده بود. امیر عابدزاده در دقیقه ۸۸، پنالتی تلس را که آخرین بازی او با پیراهن پورتو محسوب می‌شد، با واکنشی فوق‌العاده مهار کرد. این یکی از ۹ مهار دروازه‌بان تیم ملی ایران بود تا تیمش یک پیروزی عالی در خانه مدافع عنوان قهرمانی لیگ پرتغال کسب کند.

میلاد محمدی

مدافع ایرانی که بازیکن تعویضی بدون استفاده تیمش در دیدار مقابل دینامو کیف در پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا بود، با نمایش خوب خود مقابل برشوت در لیگ برتر بلژیک، کیفیت خود را یادآوری کرد. محمدی که روز شلوغی را پشت سر گذاشت، سانتر ویرانگری ارسال کرد تا خنت با نتیجه ۵ بر صفر از ماتیس سامویس پیش بیفتد و زمانی که این هفته به تیم ملی ایران دعوت شد، نشان داد سرشار از اعتماد به نفس است.

کریم انصاری‌فرد

او تنها در دقایق پایانی به زمین آمد، اما با گلی که نماینده یونان را به لیگ اروپا رساند، کمک شایانی به آاِک آتن در فصل ۲۱-۲۰۲۰ کرد. انصاری‌فرد در دقیقه ۹۴ گلی به موقع به ثمر رساند تا تیمش مقابل ولفسبورگِ قدرتمند، برتری حیاتی و تاثیرگذاری کسب کند.

 

 

منبع: برنا

ارسال نظر