|
کدخبر: 120305

واکنش بارسلونا به صحبت‌های تند مسی

باشگاه بارسلونا به مصاحبه کاپیتان آرژانتینی‌اش که در آن خبر ماندن خود در نوکمپ را اعلام کرد، واکنش نشان داد.

فوتبال واکنش بارسلونا به صحبت‌های تند مسی

ساعاتی پس از انتشار مصاحبه تصویری لیونل مسی با سایت گل که در آن درباره جزییات تصمیمش برای جدایی توضیح داد و اعلام کرد که تا پایان قراردادش در نوکمپ می‌ماند، باشگاه بارسلونا نیز با انتشار پیامی در صفحه خود در اینستاگرام به اظهارات کاپیتان تیم واکنش نشان داد.

با وجود آنکه بخش بیشتر مصاحبه لیونل مسی به توضیح درباره دلیل رفتنش و نارضایتی از عملکرد مدیران باشگاه به خصوص خوسپ ماریا بارتومئو اختصاص داشت، این باشگاه تنها یک جمله از مصاحبه او که در آن گفته بود «با تمام توانم تلاش خواهم کرد. عشق من نسبت به بارسلونا هرگز تغییر نمی‌کند» را جدا و آن را در قالب یک پیام به سه زبان اسپانیایی، کاتالان و انگلیسی منتشر کرده است.

این تنها واکنش باشگاه بارسلونا به اظهارات مسی بوده است و هنوز هیچ یک از مدیران باشگاه از جمله بارتومئو درباره مصاحبه کاپیتان تیم که آنها را به بی‌توجهی به خواسته‌ او و حمایت ناکافی از تیم برای قهرمانی در اروپا متهم کرد، واکنشی نشان نداده‌اند. همچنین گزارش شده که باشگاه نیز هیچ تصمیمی برای انتشار یک بیانیه درباره ماندن مسی ندارد.

مسی با ممانعت باشگاه از خروجش به‌عنوان بازیکن آزاد، حداقل تا پایان فصل آینده که قراردادش با این تیم به پایان می‌رسد در نوکمپ خواهد ماند، اما مشخص نیست که او پس از آن بخواهد به دوران بازی‌اش در بارسلونا ادامه دهد یا خیر.

منبع: تسنیم

ارسال نظر