|
کدخبر: 185997

آغاز به کار انجمن بلاکچین با مجوز وزارت کشور

پس از نزدیک یک ماه توقف فعالیت‌های انجمن از تاریخ ۲۵ خرداد و پس از حدود دو هفته از ارائه مستندات متعدد درخواستی از سوی وزارت کشور، با دریافت تایید از سوی وزارت کشور، انجمن بلاکچین فعالیت معمول خود را مجددا آغاز کرد.

فناوری آغاز به کار انجمن بلاکچین با مجوز وزارت کشور

هیات مدیره انجمن بلاکچین در این راستا اعلام کرد: از نظر وزارت کشور درج نام “انجمن بلاکچین” در سایت انجمن تخلف این انجمن محسوب شده است و برای اصلاح سریع آن دستور داده اند.

همچنین از انجمن خواسته شده است که لیست هشدار را از سایت خود بر دارد، که این کار قبلا و به صورت داوطلبانه انجام شده بود.

در اینجا لازم می‌دانیم یکبار دیگر به استواری اعضا و مدیران انجمن به اهداف و میثاقی که اساسنامه انجمن بر آن بنیان شده است تاکید کنیم:

هدف انجمن فناوران زنجیره بلوک، آشناسازی هر چه بیشتر اقشار جامه (اعم از کاربران، استارت آپ ها، شرکت ها، دانشگاهیان، سازمان‌ها و موسسات دولتی و غیر دولتی) با کارایی و فرصت‌های علمی، اقتصادی و حقوقی نهفته در این فناوری و همچنین بومی کردن آن در ابعاد گوناگون، مانند کمک به تحقیقات در حال انجام و شناسایی و ایجاد هم افزایی استعداد‌هایی که به صورت پراکنده فعالیت می‌کنند و شناسایی و تشویق و ترویج تولید دانش و فناوری در این حوزه در میان اقشار جامعه است. این انجمن تلاش می‌کند، هماهنگی و ارتباط میان فعالان این عرصه را آسان تر، سریع‌تر و بهره ورتر نماید. همچنین شناسایی بهتر این فناوری، اعضا و مخاطبان انجمن را، در استفاده بهینه از آن و جلوگیری از مشکلات احتمالی، یاری خواهد کرد؛ و به همه اطمینان دهیم که بدون چشم داشت انتفاع، با تمام وجود برای تحقق تمام و کمال آن تلاش کنیم.

 

منبع: دیجیاتو

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...