|
کدخبر: 181433

ویندوز ۱۱ در راه است + فیلم

شرکت مایکروسافت کلیپی از معرفی نسخه جدید ویندوز را در حساب توئیترش به اشتراک گذاشت.

فناوری ویندوز ۱۱ در راه است + فیلم

 فقط چند ساعت دیگر به برگزاری رویداد مایکروسافت باقی مانده است. این شرکت کنفرانسی را ترتیب داده و می‌خواهد از ویندوز ۱۱ که گفته بود بزرگترین به روز رسانی ویندوز در دهه گذشته است در این مراسم رونمایی کند. علاقه مندان می‌توانند این مراسم را به صورت زنده از یوتیوب تماشا کنند.

پخش کلیپ جدید ویندوز ۱۱

تنها چند ساعت مانده به شروع این مراسم، مایکروسافت کلیپی تبلیغاتی از ویندوز ۱۱ را در حساب رسمی توئیتر این شرکت منتشر کرد که از تغییرات اساسی سیستم عامل جدید رونمایی کرده و همچنین اشاره می‌کند که حسگر، قسمت بزرگی از سیستم عامل جدید خواهد بود. تا کنون و طبق گزارشات منتشر شده گفته شده که ویندوز ۱۱ ظاهر جدیدی را در نوار وظیفه ایجاد کرده و همچنین گزینه‌های پیشرفته‌تر برای تنظیمات مانیتور چندگانه ایجاد می‌کند.

تاکنون گزارشات بسیار و حدس و گمان‌هایی درباره شکل ظاهری و عملکرد نسخه جدید ویندوز منتشر شده که در این گزارش‌ها اشاره شده ویندوز ۱۱ بسیار شبیه به سیستم عامل اختصاصی شرکت اپل یعنی MacOS است. از بارزترین تفاوت‌های بین نسخه ۱۱ و ۱۰ ویندوز هم می‌توان به نوار وظیفه جدید در این نسخه اشاره کرد.

تغییراتی در منوی استارت هم ایجاد شده که بین کارشناسان بحث برانگیز شده بود. تصاویر منتشر شده مجموعه‌ای میانبر‌ها مربوط به برنامه‌های پین شده را به کاربر نشان می‌دهد. تنها چند ساعت به معرفی ویندوز ۱۱ مانده و باید منتظر بود و دید که آیا این نسخه شبیه به حدس و گمان و اطلاعات فاش شده است یا خیر.

در ادامه کلیپ تبلیغاتی ویندوز ۱۱ را مشاهده می‌کنید:

منبع: جی اس ام آرنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...