|
کدخبر: 133662

این دانشجویان وام ۲۰ میلیونی می‌گیرند + جزئیات

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور گفت: ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور صرفا با پرداخت ۵۰ درصد شهریه ثابت فراهم شد.

فرهنگ این دانشجویان وام ۲۰ میلیونی می‌گیرند + جزئیات

حسن علیزاده ضمن بیان این مطلب افزود: خوشبختانه ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور صرفا با پرداخت ۵۰ درصد شهریه ثابت فراهم شد. در واقع این اقدام با توجه به درخواست نو دانشجویان، ارائه تسهیلات بیشتر و فراهم کردن بستر ادامه تحصیل برای آن دسته از دانشجویانی که توانایی پرداخت کامل شهریه خود را ندارند، انجام شده است.

وی در خصوص وام‌ های شهریه دانشگاه پیام نور نیزاظهار کرد: تمام دانشجویان دانشگاه پیام نور در تمامی مقاطع تحصیلی علاوه بر وام صندوق رفاه وزارت علوم، از وام قرض الحسنه تا سقف ۲۰ میلیون تومان با کارمزد یک و چهار دهم درصد و همچنین کالا کارت برای خرید تجهیزات آموزشی الکترونیکی نظیر گوشی هوشمند و تبلت برخوردار خواهند بود که با کمک تسهیلات وام می‌توانند حتی از بدو ورود به دانشگاه، کل شهریه تحصیلی خود را پرداخت و اقساط آن را به بانک‌ها پرداخت کنند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور؛ معاون اداری، مالی وعمرانی این دانشگاه، ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور تا ۲۱ آبان ماه تمدید شد و پذیرفته شدگان لازم است در زمان مقرر، با مراجعه به سیستم گلستان به نشانی reg.pnu.ac.ir تصویر مدارک شامل؛ صفحه اول و توضیحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، مدرک کارشناسی (دارندگان مدرک کارشناسی ناپیوسته باید مدرک کاردانی نیز ارائه دهند) و مدرک مشخص‌کننده نظام وظیفه ویژه متقاضیان مرد را بارگذاری کنند.

 

منبع: ايسنا

ارسال نظر