|
کدخبر: 124143

تصمیم جدید آموزش و پرورش برای معلمان

در راستای ارتقای توانمندی‌ها و توسعه شایستگی‌های معلمان برنامه سنجش صلاحیت و توسعه شایستگی حرفه‌ای منابع انسانی (معلمان) ابلاغ شد.

فرهنگ تصمیم جدید آموزش و پرورش برای معلمان

وزارت آموزش و پرورش در طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: برنامه سنجش صلاحیت و توسعه شایستگی حرفه‌ای منابع انسانی (معلمان) بر اساس برنامه شماره ۲و ۱ راهکار ۲-۱۰ زیر نظام تربیت‌معلم و تأمین منابع انسانی به شرح شیوه‌نامه پیوست ابلاغ می‌شود.

 امید است این اقدام زمینه‌ساز ارتقای توانمندی‌ها و توسعه شایستگی‌های معلمان برای تحقق رسالت نظام تعلیم و تربیت کشور شود و معلمان ضمن توسعه شایستگی‌ها، با انگیزه بیشتر بتوانند موجبات ارتقای کارایی آموزش و پرورش را فراهم آورند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: شایسته است رؤسای دبیرخانه‌های کشوری، مدیران کل استان‌ها و رؤسای محترم آموزش و پرورش مناطق کشور به نحوی برنامه‌ریزی و اقدام کنند که نتیجه محسوس این برنامه در امر مدیریت کیفی منابع انسانی کشور حاصل شود.

 

 

منبع: اقتصاد آنلاین
 • اسحق یوسف زاده ارسالی در

  سلام ، لطفا به اطلاع وزیر محترم آموزش و پرورش و معاونت اداری و مالی ایشان برسانید با گذشت دو هفته از سال تحصیلی جدید، چرا حق التدریس سال گذشته شاغلین سیستان و بلوچستان(۴ ماه) پرداخت نمی شود؟؟؟

 • ش. ا ارسالی در

  حق التدریس برنامه شاد را در سه ماه واریز فرمایید. ما شکایتمان را پیش کی ببریم. گرفتاریم. زحمت کشیدیم دستمزدمون رو می خواهیم.

 • رسول ارسالی در

  با سلام خدمت جناب وزیرمحترم آموزش و پرورش...آقای وزیر محترم چرا فکری برای ما آموزشیاران نهضت سوادآموزی که در روستاهای مرزی ایران خدمت کردیم با سابقه ۱۰ تا ۱۵ سال با ما قطع همکاری شد چرا فکری به حال ما نمیکنید ما زنو بچه داریم خودتون میدونید با این خرج های امروز زندگی به سختی میگذره شما رو به خدا ی کاری بکنید

 • ناشناس ارسالی در

  وزیر آموزش وپرورش خدا خوبت کنه به جای اینکه فکر معلمان مدارس غیر انتفاعی باشید که پولای میلیونی می گیرن وبه معلم حقوق افتضاح می دن. هر روز میای تز میدی. الان اصفهان کرونا بیداد می کنه تو وضعیت قرمز معلما وبچا رو کشوندی مدرسه. این هنرته! دنبال چی هستش جان بچا ومعلمان.! 😡

ارسال نظر