|
کدخبر: 314338

برگزاری جلسه شورای مدیران شرکت آلومینای ایران

جلسه شورای مدیران شرکت آلومینای ایران روز گذشته مورخ ۷ آذر ماه ۱۴۰۲ با حضور مدیر عامل، معاونین و مدیران این مجموعه برگزار گردید.

صنعت برگزاری جلسه شورای مدیران شرکت آلومینای ایران

به گزارش روابط عمومی در ابتدای این جلسه مهندس حیدر مدیر مجتمع ضمن عرض خیر مقدم به سایر همکاران و تبریک هفته بسیج، گزارشی از موارد و پیگیری های انجام شده مصوبات  جلسه قبل را بیان نمودند، در ادامه گزارش برنامه ها و پروژه های هر حوزه که توسط واحد PMO  ماهانه تهیه و پایش می شود مورد بررسی قرار گرفت و هر یک از مدیران موارد تکمیلی را بیان نمودند.

در این جلسه دکتر شه بخش، مدیر عامل شرکت آلومینای ایران نیز ضمن عرض خدا قوت و تشکر از زحمات همکاران، مواردی را در خصوص تامین سوخت مورد نیاز  شرکت و همچنین پیمانکاری های زیر مجموعه در مدت باقیمانده تا شروع فصل سرما بیان داشتند. ایشان همچنین در ادامه، نسبت به ارائه به موقع و دقیق اطلاعات و آمارهای مورد نیاز به واحد برنامه ریزی جهت تهیه گزارشات تاکید و بیان نمودند، اطلاعات امروز باید بروز، دقیق و به موقع تهیه شود تا بتوان از آن در تصمیم گیری ها به نحو صحیح و مطلوب استفاده گردد.

دکتر شه بخش همچنین گفت: طرح های توسعه ای در شرکت آلومینای ایران بسیار امید بخش می باشد و با تکمیل و در مدار قرار گرفتن این پروژه ها شاهد افزایش بهره وری خواهیم بود و تاکید نمودند پیگیری های لازم جهت انجام و اتمام کارهای باقیمانده پروژه‌ های توسعه ای صورت گیرد.

ایشان همچنین نسبت به برنامه ریزی و مدیریت ضایعات در شرکت مواردی را بیان نمودند.

خاطر نشان میگردد در این جلسه  از زحمات آقایان: خلیل علیزاده، ابوذر عباس آباد عربی، میلاد حسینی، مهدی اشکانی و مهدی مرادی، همکارانی که در جهت رفع مشکل سیستم های اتوماسیون صنعتی تلاش نموده بودند با اهدا لوح سپاس، تقدیر بعمل آمد.

 

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها