|

بخوانید :

کدخبر: 253071

خبر خوش بانک صنعت و معدن به طرح‌های تولیدی

رییس هیات مدیره بانک صنعت و معدن گفت: پارسال مجموع پرداختی‌های این بانک در قالب انواع تسهیلات اعطایی در راستای حمایت از ایجاد و توسعه طرح‌های تولیدی ۷۹ درصد افزایش یافت.

«اصغر پاک‌طینت» با اشاره به اهمیت تامین مالی بخش تولید و اشتغال کشور بر اساس شعار سال «تولید؛ دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» تاکید کرد: امسال نیز هدایت اعتبارات به سمت بخش‌های مولد اقتصاد متناسب با اولویت‌های توسعه‌ای کشور در راستای تحقق شعار سال با جدیت بیشتری دنبال می‌شود.

وی از پرداخت بیش از ۳۰ هزار میلیارد ریال به ۱۴۲ شرکت دانش‌بنیان در سال گذشته خبر داد و خاطرنشان‌کرد: شرکت‌های دانش‌بنیان و صادرات محور همواره در اولویت این بانک برای دریافت تسهیلات هستند.

این مدیر ارشد بانکی با اشاره به حجم بالای مشارکت این بانک در طرح‌های صنعتی و معدنی اشتغال‌زا، اعلام‌کرد: این بانک به عنوان تنها بانک توسعه ای صنعتی کشور در پروژه‌های مهمی در بخش طرح‌های انرژی (نیروگاهی)، پتروشیمی و پالایشگاهی، صنایع شیمیایی، طرح‌های فولادی، صنایع فلزی، طرح‌های کانی غیرفلزی، صنعت سیمان، داروسازی، طرح‌های زیربنایی، صنایع نساجی و طرح‌های صنایع غذایی مشارکت داشته است.

رییس هیات مدیره بانک صنعت و معدن در پایان با اشاره به افزایش وصول مطالبات این بانک، تاکید کرد: پارسال هیچ واحد فعال توسط بانک تملیک نشده و سعی ما بر این است که با عارضه‌یابی درست، نهایت تعامل را با مشتریان بدهکار که حسن نیت داشته باشند، به عمل آوریم و این سیاست در سال آتی هم دنبال می‌شود.

 

منبع: ایرنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...