|
کدخبر: 164935

راه آهن، شریک خوب تجاری برای شرکت سنگ آهن مرکزی

رضا فلاح مبارکه راه آهن را به عنوان یک شریک تجاری برای این مجموعه دانست که در طول ۵۰ سال گذشته کمک به ارسال سنگ از این منطقه به مناطق مختلف کشور نمود و اظهار داشت: با همکاری خوبی که بین دو مجموعه بوده، راه آهن در کاهش هزینه های شرکت نقش موثری ایفا کرده است.

صنعت و معدن راه آهن، شریک خوب تجاری برای شرکت سنگ آهن مرکزی

نشست مشترک جعفری معاون بهره برداری و بازرگانی راه آهن جمهوری اسلامی ایران با رضا فلاح مبارکه مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی عصر روز گذشته با حضور، رحمت نژاد مدیرکل راه آهن استان یزد و جمعی از معاونین و مدیران این مجموعه در سالن کنفرانس مدیریت برگزار شد.

این نشست به منظور افزایش بهره وری و رفع مشکلات موجود برگزار شد که پس از بررسی پیشنهادات، اقدامات صورت گرفته در دو طرح کوتاه مدت و بلندمدت برنامه‌ریزی و پیشنهادات به شرکت سنگ آهن ابلاغ شد که پس از دستور هیئت مدیره تعیین خواهد شد .

همچنین بررسی آمار و عملکرد حمل ریلی شرکت سنگ آهن مرکزی در سال گذشته مورد بررسی قرار گرفت و پیشنهاد اصلاح خطوط ریلی راه آهن خط اتصال ایستگاه فرآوری،گندله سه چاهون به ایستگاه چغارت و ایستگاه فرآوری و گندله به ایستگاه بیشه در داده شد.

رضا فلاح مبارکه مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ضمن معرفی راه آهن به عنوان یک شرکت تجاری، افزود: انتظار می رود در آینده نیز این نقش ایفا شود و در بحث قیمت گذاری ها و حمل و نقل ریلی که به صرفه می باشد و جلوگیری از آسیب به محیط زیست می کند، همچنان راه آهن به شرکت سنگ آهن کمک کند.

وی پیرامون اصلاح خطوط ریلی راه آهن در خط اتصال ایستگاه های شرکت سنگ آهن بیان کرد: باید تیم مشاور حضور یابد و تمامی جوانب را مورد بررسی قرار دهد تا راهکاری مناسبت ارائه کند.

منبع: به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...