|

بخوانید :

کدخبر: 160262 شهریار خادمی

گسترش نیوز گزارش می‌دهد:

صنعت سیمان نیازمند نگاه دلسوزانه

مراسم تقدیر از صنعتگران سیمان و همچنین آیین تکریم یاد و خاطره زنده یاد منوچهر سالور برگزار شد در این مراسم عزت الله تالار پشتی رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس،‌ نگاه دلسوزانه را لازمه رقابت این صنعت با کشورهای خارجی دانست.

صنعت و معدن صنعت سیمان نیازمند نگاه دلسوزانه

آیین تکریم یاد و خاطره زنده یاد منوچهر سالور پدر صنعت سیمان توسط شرکت سیمان تامین در سالن اجتماعات مجموعه تلاش برگزار شد این مراسم با حضور عزت الله اکبری تالار پشتی رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ،رضا جمارانیان مدیر عامل هولدینگ سیمان تامین(سیتا)، حمیدرضا هوشیاری مدیر عامل هولدینگ فارس و خوزستان، عبدالرضا شیخان دبیر انجمن تولیدکنندگان سیمان و جمعی از مدیرعاملان شرکت های تابعه سیمان تامین برگزار شد.

سیمان-تامین

در ابتدای این مراسم حمیدرضا هوشیاری بر روی سن حضور پیدا کرد، سپس مهندس مجید وفاپور معاون برنامه ریزی و توسعه اقتصادی شرکت سیمان تامین پشت تیریبون قرارگرفت و برای شرکت کنندگان این مراسم سخرانی کرد. در ادامه مراسم دوستان و همکاران منوچهر سالور هر یک با رفتن روی سن یاد آن مرحوم را زنده نگه داشتند.

در ادامه مراسم رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس پشت تریبون قرار گرفت و اظهار کرد: در راستای سخنان مقام معظم رهبری بنده یک توصیه ای به صنعت گران دارم و آن توجه بر ساخت داخل است، بحث بعدی درباره صادرات است، که نکته‌ای بسیار مهم است، وقتی تولید توسط شما صنعتگران شکل می گیرد باید به بحث صادرات نیز توجه شود، ایران از لحاظ جغرافیایی در موقعیتی استثنایی قرار گرفته است به همین علت باید کشور ما صادرات محور باشد.

سیمان-تامین3

وی ادامه داد : برای صنعت سیمان نیاز است که رقابت را سرلوحه کار قرار دهیم که لازمه کار این است که تولیدکنندگان و پیشکسوتان دلسوزانه به این صنعت نگاه کنند تا بتوانیم همگام با رقبای خارجی رقابت کنیم تا فاصله اقتصادی بین ایران و غرب که عامل آن امریکا است را به کمترین حد ممکن برسانیم.

در ادامه مراسم از نفرات برتر صنعت سیمان در واحدهای مختلف تقدیر به عمل آمد و سپس به مدیرعاملان شرکت های سیمانی زیر مجموعه هولدینگ سیمان تامین لوح ‌تقدیر اهدا شد.

سیمان-تامبن-رونمایی

در پایان مراسم، از کتاب زندگینامه مرحوم مهندس منوچهر سالور با عنوام «مهندس مسلمان» با حضور نفرات ذکر شده رونمایی شد.

ارسال نظر

 

در حال بارگزاری ...