|

بخوانید :

کدخبر: 217160

بازیگری که ۱۸ سال تقاضای نقش می کرد!

جرد لتو که از او به عنوان یکی از شانس‌های مهم اسکار امسال یاد می‌شود درباره نقش آفرینی‌اش در فیلم «خاندان گوچی» صحبت کرد.

سینما و تلویزیون بازیگری که ۱۸ سال تقاضای نقش می کرد!

جرد لتو که در فیلم «خاندان گوچی» نقش پائولو پسر آلدو گوچی با بازی آل پاچینو را بازی کرده درباره بازی در این نقش گفت‌وگوی مفصلی انجام داده است.

لتو در بخشی از گفت‌وگو درباره همبازی شدن با آل پاچینو چنین اشاره می‌کند: آل پاچینو بازیگری است که روش و شیوه انجام خیلی از کارها را تغییر داد، انتخاب‌ها و تعهد وی در بازیگری مشهور است و فرصت کار با او برای هرکسی فوق العاده است.

بازیگر «مرثیه‌ای برای یک رویا» افزود: پاچینو خونگرم، مهربان و بامزه و بدون هیچ غرور و خودپسندی است، چیزهای زیادی برای یادگیری از او وجود دارد.

جرد لتو در ادامه درباره کاراکتر پائولو گوچی که بسیاری شخصیتش را یادآور فردو کورلئونه با بازی جان کازال در «پدرخوانده» می‌دانند، نیز خاطرنشان کرد: من عاشق کاراکتر پائولو شدم، احساس می‌کنم خداحافظی با این شخصیت خیلی سخت بود. شما با این کاراکتر آشنا می‌شوید و بعد از آن رها کردنش به نوعی تلخ است.

بازیگر برنده اسکار در پایان درباره اسکات کارگردان فیلم «خاندان گوچی» نیز چنین گفت: ریدلی کارگردان کارگردان هاست، استاد هنرمند، ژنرالی که ما را در این نبرد خلاقه رهبری کرد. او هر نوع فیلمی را بتوان تصور کرد، ساخته است و هنوز هم دارد فیلم‌های قدرتمندی برای سینما می‌سازد و آن را غنی تر می‌کند. من ۱۸ سال بود که از اسکات تقاضای یک نقش می‌کردم و خوشحالم که سرانجام از تقاضای من خسته شد و به من جواب مثبت داد.

فیلم «خاندان گوچی» روز ۲۴ نوامبر در امریکا روی پرده‌های سینما می‌رود.

 

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...