|
کدخبر: 327163

پیام تسلیت و تعزیت مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات در پی شهادت رئیس جمهور

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات ، مراتب تسلیت و تعزیت خود را به مناسبت شهادت رئیس جمهور مردمی و تیم همراه در سانحه‌ بالگرد حین ماموریت در قالب پیامی به ملت شریف ایران اعلام کرد.

سیاست پیام تسلیت و تعزیت مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات در پی شهادت رئیس جمهور
به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات ، “اردشیر سعد محمدی” در این پیام آورده است:
 
بسم‌الله الرحمن الرحیم
 
انا لله و انا الیه راجعون
 
از مومنان مردانی هستند که به پیمانی که با خدا بسته بودند وفا کردند؛ بعضی بر سر پیمان خویش جان باختند و بعضی چشم به راهند و پیمان خود را دگرگون نکرده‌اند. (سوره احزاب؛ آیه ٢٣)
 
مشیت الهی بر این بود که رئیس جمهور محبوب و مردمی ایران آیت الله دکتر سیدابراهیم رئیسی به همراه جمعی از همراهان خود در مسیر خدمت‌رسانی به ملت شریف ایران به درجه رفیع شهادت نائل شوند؛ شخصیتی که شبانه‌روز به صورت میدانی و جهادی در حال کار و تلاش بود و برای رفع مشکلات کشور از هیچ تلاشی دریغ نکرد و در راه اعتلا و پیشرفت کشور و خدمت به مردم بزرگ ایران سر از پا نمی شناخت، بر سر عهد خود ایستاد و جان خود را در راه خدا فدا نمود.
 
شخصیت مجاهدی که علیرغم تمامی مشکلات و اقدامات خصمانه دشمن و تبلیغات رسانه‌ای آنان، به حق، سید محرومان بود و در مدت خدمت خود به‌طور ویژه ای نسبت به خدمت رسانی به آنان اهتمام ویژه داشت و در دوره مسئولیت خود گام‌های ارزشمندی در جهت توسعه اقتصادی و صنعتی مناطق محروم برداشت و در نهایت در همین مسیر مقدس، شربت شیرین شهادت را نوشید.
 
اینجانب شهادت رییس جمهور مردمی و جمعی از همکاران ایشان را به محضر حضرت ولی‌عصر ارواحنافداه، مقام معظم رهبری مدظله العالی و آحاد مردم ولایت‌مدار و شهیدپرور ایران تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم.

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها