|
کدخبر: 184392

مذاکرات وین در دولت فعلی به نتیجه می رسد؟

یکی از مقام‌های رژیم صهیونیستی مدعی شده است که مذاکرات وین درباره احیای برجام احتمالاً تا قبل از پایان دولت فعلی جمهوری اسلامی ایران به نتیجه می‌رسد.

سیاست مذاکرات وین در دولت فعلی به نتیجه می رسد؟

یکی از مقام‌های ارشد رژیم صهیونیستی مدعی شده که احتمال می‌رود مذاکرات وین درباره احیای برجام قبل از پایان دوران ریاست‌جمهوری‌ «حسن روحانی» به نتیجه برسد.

طبق گزارش روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت»، یکی از مقام‌هار ارشد اسرائیل روز گذشته (سه‌شنبه) مدعی شده است که بازگشت ایالات متحده به برجام یک واقعیت مسلم است.

آن طور که این روزنامه گزارش کرده است، این منبع صهیونیست گفته است که واشنگتن احتمالاً حتی قبل از پایان دوره ریاست‌جمهوری روحانی، به خوبی توافق هسته‌ای ایران را امضا خواهد کرد.

این منبع که نامی از وی فاش نشده است، ادامه داد، حتی اگر قبل از پایان دوره ریاست‌جمهوری روحانی، توافقی در خصوص احیای برجام حاصل نشود، مذاکرات وین ادامه خواهد داشت و ایالات متحده برای جلب نظر رئیسی به تلاش خود ادامه می‌دهد.

این منبع صهیونیستی ادامه داد که توافق در خصوص احیای برجام در دوران ریاست‌جمهوری آیت‌الله دکتر «سید ابراهیم رئیسی» به دلیل مواضع وی ساده‌تر خواهد بود.

منبع: برنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...