|
کدخبر: 181161

توصیه رئیس خانه صنعت و معدن به رئیسی

رئیس خانه صنعت و معدن گفت: امیدواریم آقای رئیسی در انتخاب وزرای کار و تولید از تشکل‌های صنعت و معدن استفاده کند و مطمئن باشد ما به جز خیر صنعت و تولید چیزی را نمی‌خواهیم.

سیاست داخلی توصیه رئیس خانه صنعت و معدن به رئیسی

عبدالوهاب سهل‌آبادی در مراسم افتتاح «سازمان داوری تعاون»، «مرکز داوری و میانجی‌گری صنعت و معدن» و «مرکز داوری هدایت» با تبریک ولادت امام رضا (ع) گفت: برحسب وظیفه و به عنوان نماینده جامعه صنعت، معدن باید عرض کنم کار بسیار بزرگی در یکی دو سال گذشته در ارتباط با واحدهای صنعتی و تولیدی توسط قوه‌قضائیه انجام شد که از همه تشکر می‌کنم. خیلی از واحدهای صنعتی ما دستخوش اتفاقاتی شدند که حقشان نبود و با رسیدگی قوه‌قضائیه خیلی از واحدهای تولیدی دوباره وارد چرخه تولید و اقتضاد شدند.

وی با تبریک انتخاب ابراهیم رئیسی به عنوان رئیس‌جمهور منتخب گفت: باز ملت ایران نشان دادند که نظام را دوست دارند و حاضر نیستند که دشمن بتواند به جهت عدم حضور مردم استفاده‌اش را ببرد و امیدواریم آقای رئیسی در انتخاب وزرای کار و تولید از تشکل‌های صنعت و معدن استفاده کند و مطمئن باشد ما به جز خیر صنعت و تولید چیزی را نمی‌خواهیم.

سهل‌آبادی بیان کرد: بیش از ۷۰۰ شهرک صنعتی در کشور فعالیت می‌کند. سال گذشته به دلیل مسئله کرونا دیدیم چه مسائلی برای تولید به وجود آمد و صنعتگران ما مشکلات بسیاری را رفع کردند و تولیدکنندگان در اندک زمانی پا به صحنه گذاشتند و مشکلات بسیاری را حتی از نظر مالی رفع کردند و جامعه صنعتی باز خوب درخشید و به ملت ثابت کرد در خدمت مردم است.

رئیس خانه صنعت و معدن خاطرنشان کرد: در بحث داوری با توجه به وسعتی که در این قسمت وجود دارد باید این اتفاق صورت می‌گرفت و به همه باید عرض کنم خیلی از ورودی‌های دادگستری‌ها کم خواهد شد اگر همه کسانی که در این امر حضور پیدا می‌کنند با عشق حاضر شوند و واقعا علاقمند باشند.

وی در پایان گفت: تشریفات ما را فرا گرفته و گاهی اصل‌ها را فراموش می‌کنیم و امیدوارم با حضور آقای رئیسی در راس قوه مجریه این مشکل برطرف شود.

 

منبع: ایسنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...