|
کدخبر: 168167

کاندیدای جدید اصولگرایان از راه رسید

وهاب عزیزی دبیرکل جبهه جهادگران ایران اسلامی در نشست خبری که امروز یکشنبه برگزار شد، برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ اعلام کاندیداتوری کرد.

سیاست داخلی کاندیدای جدید اصولگرایان از راه رسید

عزیزی افزود: دوستان جهادگران از من خواستند که برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کنم و من هم از طرف جریان سوم اعلام حضور می کنم. اگر تایید شورای نگهبان را بگیرم مردم با من همراه خواهند شد، چون اگر با زبان خودشان با مردم صحبت کنیم آن ها استقبال می‌کنند و معتقدم بخش زیادی از رای های مردم را خواهم داشت.

دبیرکل جبهه جهادگران ایران اسلامی تصریح کرد: اگر شورای نگهبان فضا را برای سلیقه ها و جریان های مختلف باز کند مشارکت افزایش پیدا می کند و اقتدار جهانی کشور افزایش پیدا می کند.

عزیزی عنوان کرد: تصمیم دارم قدرت را از جریان های سیاسی پس بگیرم و به دست مردم بسپارم و از جریان های اصلاح طلبی و اصولگرایی عبور کنم؛ در دولت جوان جهادی قدرت به مردم برگردانده می شود.

او افزود: حکمرانی و مدیریت اجرایی باید از فرد سالاری به مردم سالاری تبدیل شود، شرایط به گونه ای است که گروه های جهادی برای رسیدن به فقرا ایجاد می شود، در صورتی که در این خصوص باید مدیریت مناسب داشته باشیم و با استفاده از جوانان نخبه ریشه فقر در کشور را خشک کنیم.

عزیزی همچنین گفت: در دولت جوان جهادی اولویت با جوانان است و طبق آن باید میانگین سنی اعضا ۴۰ باشد؛ در این دولت آقازاده ها جایی نخواهند داشت؛ هر کسی که چه زن چه مرد باید براساس شایستگی های خود در دولت حضور داشته باشد.

او افزود: بازنگری در ساختار اداری کشور و آیین نامه های اجرایی از اولویت های بعدی کشور است که باید در این خصوص تصمیم گیری جدی شود.

دبیرکل جبهه جهادگران ایران اسلامی فیلترینگ را کاری نادرست عنوان کرد و گفت: در دولت من فیلترینگ معنی خود را از دست خواهد داد و با ایجاد فضای سالم در فضای مجازی فیلترینگ را بی تاثیر می کنیم.

عزیزی در خصوص چینش کابینه دولت خود عنوان کرد: جبهه جهادگران در اقصی نقاط کشور طرفدار دارد؛ هنوز شخص خاصی را انتخاب نکردیم، اما قرار است حکومت را به مردم برگردانیم و کابینه خود را از بین نخبگان جوان زیر ۴۰ سال و از بین کسانی که تاکنون وزیر نشده اند، انتخاب خواهم کرد.

او افزود: به نفع هیچ کس کنار نخواهم رفت مگر مصلحتی خارج از پیش بینی ما وجود داشته باشد.

دبیرکل جمعیت جهادگران در پایان تصریح کرد: کشور باید از فضای دو جریانی خارج شود و مستقلین باید دست به دست هم دهند تا کشور را از این فضا خارج کنند.

گفتنی است رنگ فیروزه ای به نشانه پاکی، صداقت و عشق به ایران اسلامی انتخاب شده است

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...