|
کدخبر: 159148

لاریجانی در انتخابات ۱۴۰۰ شرکت می کند؟

مشاور سابق علی لاریجانی درباره ادعای نامزدی وی در انتخابات ۱۴۰۰ گفت: لاریجانی نه نشست انتخاباتی داشته و نه اراده‌ای برای حضور در انتخابات به عنوان نامزد دارد.

سیاست داخلی لاریجانی در انتخابات ۱۴۰۰ شرکت می کند؟

مشاور سابق علی لاریجانی درباره ادعای نامزدی علی لاریجانی برای ریاست جمهوری ۱۴۰۰ توضیحاتی ارائه داد.

منصور حقیقت پور، مشاور سابق علی لاریجانی رئیس سابق مجلس شورای اسلامی درباره ادعای نامزدی علی لاریجانی برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ گفت: لاریجانی نه نشست انتخاباتی داشته و نه اراده‌ای برای حضور در انتخابات به عنوان نامزد دارد.

مشاور سابق علی لاریجانی درباره ادعای روزنامه اعتماد مبنی بر حضور لاریجانی در انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم توضیح داد که این روزنامه مرتکب بی تقوایی ژورنالیسیتی شده و لاریجانی هیچ گونه نقل قولی در این مورد نداشته است.

وی همچنین درباره نشست اخیر نمایندگان ادوار پارلمان با رئیس سابق مجلس شورای اسلامی افزود: جلسات نمایندگان ادوار با لاریجانی هیچ ربطی به موضوعات انتخاباتی ندارد و برگزاری این گونه جلسات روالی عادی است که به‌صورت ملاقات‌های ماهانه یا هفتگی انجام می‌شود.

گفتنی است روزنامه اعتماد در گزارش روز هفدهم اسفند خود با اشاره به نقل‌قولی از علی لاریجانی مدعی شده بود که «در صورت نامزدی اسحاق جهانگیری برای ریاست جمهوری سیزدهم، وارد رقابت نمی‌شوم».

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...