|
کدخبر: 32079

گزارشی از اولین سایت همسریابی مجاز در ایران

رایگان همسر پیدا کنید!/استقبال دختران از همسریابی اینترنتی

نکته جالب توجه استقبال دخترها از این گونه سایت هاست، از مجموع۴۳ هزار و ۳۸۰نفری که تاکنون در این سایت ثبت نام کرده‌اند ۶۴ درصد ثبت نام‌کنندگان دختر بوده‌اند.

سبک زندگی رایگان همسر پیدا کنید!/استقبال دختران از همسریابی اینترنتی

چند سالی است با گسترش فضای مجازی سایت‌های همسریابی رونق گرفته‌اند به نحوی که در سال گذشته روزانه بین ۲۰ تا ۲۵ نفر در سایت همسان گزینی ثبت نام کردند. با وجود تبلیغات گسترده و بدون حد و مرز سایت‌های همسر‌یابی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، تنها یک سایت همسریابی اینترنتی مجوزدار در کشور وجود دارد. سایتی که در زیر مجموعه طرح «همسان گزینی» در برخی از استان‌های کشور فعالیت می‌کند و از سال ۹۴ با همکاری وزارت ورزش وجوانان راه‌اندازی شده است.

آن‌طور که مدیر طرح «همسان گزینی» می‌گوید: «تاکنون ۱۷ هزار نفر از سوی سایت همسان گزینی به یکدیگر معرفی شدند و بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ ازدواج هم از همین طریق صورت گرفته است.»

با این همه همچنان فعالیت بی‌شمار سایت‌های همسریابی غیرمجاز ادامه دارد و این مسئله موجب شده تا مردان و زنان مجرد زیادی به این سایت‌ها اعتماد کرده و در دام کلاهبرداری آنها بیفتند. در همین زمینه با «زهره حسینی»، مدیر تنها سایت مجاز همسریابی به گفت‌وگو نشستیم تا درباره چگونگی آشنایی دختران و پسران جوان از طریق این سایت توضیح دهد.

لطفاً درباره چگونگی ثبت‌نام و آشنایی متقاضیان ازدواج در این سایت توضیح دهید؟ این آشنایی‌ها به چه صورت اتفاق می‌افتد؟

متقاضیان ازدواج ابتدا باید به سایت مراجعه کرده و فرم مربوطه را پر کنند. کارشناسان ما بلافاصله پس از پر کردن چند فرم و شرکت در دو آزمون پرونده آنها را بررسی می‌کنند و با آنها جلسه‌ای برگزار می‌کنند تا در جریان خواسته‌هایشان قرار گیرند. پس‌از طی شدن مراحل اداری پرونده، کارشناسان شروع به پیدا کردن همسر مناسب برای ثبت‌نام‌کننده می‌کنند و با خانواده او تماس می‌گیرند. یکی از اصلی‌ترین سیاست‌های کاری ما این است که بدون خانواده‌ها هیچ اقدامی انجام نشود تا آنها از این بابت نگرانی‌ای نداشته باشند.

EZDEVAJ.jpg

ثبت‌نام‌کنندگان چه شرایطی باید داشته باشند؟ممکن است پرونده فردی به دلایلی مورد تأیید نباشد؟

شرط اصلی برای ثبت‌نام در سامانه همسان گزینی، تجرد است. نکته بعدی اطلاع خانواده‌ها از ثبت‌نام متقاضیان است. بله، امکان رد شدن افراد در آزمون‌های ما به هر دلیلی وجود دارد، اما اگر کسی مورد تأیید نبود، می‌تواند از امکانات غربالگری و مشاوره‌ای ما استفاده کند تا پس از حل مشکل مربوطه، برای همسریابی و تشکیل پرونده برای او اقدام شود.

تاکنون چند نفر از این طریق باهم آشنا شده یا ازدواج کرده‌اند؟

آمار‌های سال ۹۶ نشان می‌دهد روزانه حدود ۲۰ تا ۲۵ نفر به‌طور تقریبی برای همسریابی در سایت همسان‌گزینی ثبت‌نام می‌کنند. اما از زمان تأسیس تاکنون حدود ۴۳ هزارو ۳۸۰ نفر در این سامانه ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد ۲۷ هزار و ۵۳۵ نفر زن و ۱۵ هزار و ۸۵۱ نفر مرد هستند. البته درباره ازدواج ثبت‌نام کنندگان، آمار دقیقی وجود ندارد، چراکه ممکن است برخی معرف‌ها از ازدواج این افراد باخبر نشوند، اما بر اساس آخرین آمار، حدود ۱۷ هزار نفر از طریق سایت همسان‌گزینی با یکدیگر آشنا شده و بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ ازدواج هم از این طریق صورت گرفته است. همچنین حدود هزار و دویست نفر از این افراد نیز پس از گذراندن دوره مشاوره و شرکت در جلسات روانشناسی عنوان کرده‌اند که شریک زندگی خود را از راه‌های دیگر پیدا کرده‌اند. با وجود این تعدادی از این افراد نیز به دلایل مختلف از این فرآیند انصراف داده‌اند که البته تعداد‌شان زیاد نیست.

شرط اصلی برای ثبت‌نام مجرد بودن است.به‌طوری که حدود ۸درصد از افرادی که درحال‌حاضر در طرح همسان‌گزینی ثبت‌نام کرده‌اند، مطلقه هستند.

هم‌اکنون استان‌های تهران، اصفهان، البرز، همدان، در این طرح فعال هستند و استان‌های مرکزی و کردستان نیز به تازگی به جمع ما اضافه شده‌اند. بیشترین تقاضا و ثبت ازدواج برای همسریابی هم در استان‌های تهران و اصفهان بوده است

ما بارها عنوان کرده‌ایم که مؤسسه ما به تنهایی قادر به پوشش سراسری طرح نیست و اگر مسئولان به ما کمک کنند می‌توانیم طرح را گسترش دهیم. با وجود آنکه تقاضای جوانان مجرد در خراسان رضوی و شیراز برای عضویت در سایت و ازدواج از این طریق زیاد است، اما هنوز نتوانسته‌ایم این طرح را راه‌اندازی کنیم و متأسفانه هیچ نهادی در این استان‌ها هم هنوز اعلام آمادگی نکرده است

تاکنون هیچ گزارشی در خصوص طلاق افرادی که از طریق همسان‌گزینی با یکدیگر ازدواج کرده‌اند به ما اعلام نشده است

این انصراف‌ها چه دلایلی می‌تواند داشته باشد؟

انصراف‌ها دلایل مختلفی دارد. برخی به‌خاطر تعداد، سبک و سیستم معرفی‌ها ممکن است از مجموعه رضایت نداشته باشند. یکی دیگر از دلایلی که باعث نارضایتی افراد می‌شود عدم امکان رد و بدل کردن عکس است. ما عقیده داریم رد و بدل کردن تصویر افراد نمی‌تواند جایگزین ملاقات حضوری برای شناخت میان آنها شود. با این حال تعدادی می‌خواهند قبل از معرفی عکس‌های ثبت‌نام‌کنندگان را مشاهده کنند و همین مسئله گاهی موجب انصراف‌شان می‌شود.

هزینه‌ای هم از ثبت‌نام‌کنندگان برای معرفی خواستگار گرفته می‌شود؟

خیر. تمام فرآیند ثبت‌نام، مصاحبه و معرفی به‌طور رایگان صورت می‌گیرد، اما هزینه‌های مشاوره رایگان نیست و به درخواست خود افراد انجام می‌شود.

مطلقه‌ها هم می‌توانند در این طرح شرکت کنند؟

بله. شرط اصلی برای ثبت‌نام مجرد بودن است. به‌طوری که حدود ۸درصد از افرادی که درحال‌حاضر در طرح همسان‌گزینی ثبت‌نام کرده‌اند، مطلقه هستند.

درحال‌حاضر همسان‌گزینی در چه استان‌هایی اجرا می‌شود و بیشترین تقاضا مربوط به چه استان‌هایی است؟

هم‌اکنون استان‌های تهران، اصفهان، البرز، همدان، در این طرح فعال هستند و استان‌های مرکزی و کردستان نیز به تازگی به جمع ما اضافه شده‌اند. بیشترین تقاضا و ثبت ازدواج برای همسریابی هم در استان‌های تهران و اصفهان بوده است، چراکه سابقه فعالیت سامانه سایت همسان‌گزینی در این استان‌ها بیشتر است.

چرا تصمیم به اجرای طرح در استان مرکزی و کردستان گرفتید؟ تقاضا در این استان‌ها بالاتر بود یا تعداد مجردان؟

در همه استان‌ها و شهر‌ها این دغدغه وجود دارد، ولی مشکل ما برای اجرای این طرح در استان‌ها، همکاری مسئولان استانی است. برهمین اساس شروع کار ما در استان‌های مرکزی و کردستان هم به علت همکاری و دغدغه‌مندی مسئولان آن به وجود آمد. ما بارها عنوان کرده‌ایم که مؤسسه ما به تنهایی قادر به پوشش سراسری طرح نیست و اگر مسئولان به ما کمک کنند می‌توانیم طرح را گسترش دهیم. با وجود آنکه تقاضای جوانان مجرد در خراسان رضوی و شیراز برای عضویت در سایت و ازدواج از این طریق زیاد است، اما هنوز نتوانسته‌ایم این طرح را راه‌اندازی کنیم و متأسفانه هیچ نهادی در این استان‌ها هم هنوز اعلام آمادگی نکرده است.

آیا استان‌های دیگری هم به این طرح اضافه می‌شوند؟

خوشبختانه در استان آذربایجان شرقی تعاملاتی با نماینده ولی فقیه انجام شده و در صورت طی شدن مراحل مربوطه می‌توانیم در این استان نیز سامانه را اجرا کنیم. استان سیستان و بلوچستان نیز گزینه دیگری است که در حال مذاکره با مسئولان آن برای راه‌اندازی سایت در سال جدید هستیم.

به خاطر فعالیت برخی از سایت‌های غیر مجاز ممکن است برخی خانواده‌ها نسبت به سایت همسان‌گزینی نگاه مثبتی نداشته باشند، دغدغه آنها را چطور رفع می‌کنید؟

در سال‌های اولی که سامانه تأسیس شده بود تعداد زیادی از خانواده‌ها نسبت به نحوه ثبت‌نام و آشنایی برای ازدواج دچار شک و تردید بودند. چراکه تصور می‌کردند ثبت‌نام در این طرح مثل ورود به سایر سایت‌های همسریابی است که در آنها کلاهبرداری و سوء‌استفاده به‌طور مکرر اتفاق می‌افتد.

خوشبختانه با پیشرفت کار، ارائه گزارش‌های متعدد و همچنین افزایش آمار ازدواج‌های موفق از طریق این طرح، به‌تدریج اعتماد خانواده‌ها به این طرح بیشتر شد. البته هنوز هم ممکن است تعداد زیادی از خانواده‌ها با سامانه آشنا نباشند یا نسبت به آن شک و تردید داشته باشند.

چه تعداد از خانواده‌ها بعد از آشنایی با سامانه نسبت به عملکرد آن رضایت داشته‌اند؟

مسئله رضایت ثبت‌نام‌کنندگان موضوعی است که باید حتماً به‌نظرسنجی گذاشته شود. تاکنون هیچ گزارشی در خصوص طلاق افرادی که از طریق همسان‌گزینی با یکدیگر ازدواج کرده‌اند به ما اعلام نشده است. برخی از ثبت‌نام‌کنندگان ممکن است به علت نرسیدن به نتیجه لازم پس از معرفی‌های متعدد به نتیجه لازم نرسند یا به علت خواسته‌های غیرمعقول نتوانند مورد مناسب خود را برای ازدواج پیدا کنند. به‌همین دلیل ممکن است تعدادی از عملکرد سایت رضایت کامل نداشته باشند اما تمام تلاش ما جلب رضایت خانواده‌هاست.

بیشتر چه افرادی در سایت همسان‌گزینی ثبت‌نام می‌کنند و مهم‌ترین خواسته‌شان چیست؟

اغلب ثبت‌نام‌کنندگان طرح همسان‌گزینی متولدین دهه شصت هستند به طوری که ۲۶ هزار و ۷۹۸ نفر ثبت نام‌کننده ما از متولدین این دهه می‌باشند که از این تعداد ۱۶ هزار و ۵۳۲ نفر زن و ۱۰ هزار و ۲۹۶ نفر مرد هستند. اما ما از تمام سنین و اقشار جامعه درخواست‌کننده داریم. به‌طور کلی تعداد زنان مجرد دهه ۵۰ و مردان دهه ۷۰ در میان متقاضیان بسیار زیادتر از سایر افراد است.

درباره مهم‌ترین خواسته‌ها آنها نیز باید بگویم متأسفانه برخی از آقایان بیش از حد به مسئله زیبایی ظاهری توجه کرده و برخی از زنان هم ثروت را مد نظر قرار می‌دهند. گاهی نیز برخی می‌خواهند تمام نداشته‌های خود را با ازدواج به‌دست بیاورند که در این زمینه، مشاوران و معرفان ما توضیحات کافی و راهنمایی‌هایی صحیح برای ملاک‌ها و معیارهای درست را انجام می‌دهند، اما این موضوع شامل تمام افراد نمی‌شود.

مراجعه‌کننده متأهل هم برای ازدواج دوباره دارید؟

بله با وجود اینکه بارها اعلام کرده‌ایم که خدمات همسان‌گزینی تنها در زمینه ازدواج دائم آن هم به شکل تک همسری است؛ افرادی بوده‌اند که با وجود داشتن همسر، خواهان ازدواج با همسر دوم یا ازدواج موقت بوده‌اند که در همان مرحله اول از فرآیند رسیدگی به پرونده کنار گذاشته شده‌اند. در برخی موارد دیدگاه و خواسته‌های متقاضیان بسیار منطقی است، اما مواردی هم داریم که متأسفانه خواسته‌های غیرعادی و نامعقول دارند. البته تعداد این افراد قابل توجه نیست.

فکر می‌کنید روش همسان‌گزینی برای ازدواج و آشنایی زوج‌های جوان با یکدیگر، تا چه اندازه مطابق معیارهای روز است؟

ما در همسان‌گزینی به‌دنبال این هستیم تا با استفاده از ابزار مدرن و بر پایه ازدواج‌های سنتی و حضور خانواده‌ها به ازدواج‌های پایدار و موفق برسیم. به همین خاطر کیفیت ازدواج‌ها برای ما مهم‌تر از کمیت آنها است. با اینکه ثبت‌نام و فرآیند ازدواج در سامانه اینترنتی اتفاق می‌افتد، ولی همه مراحل پس از ثبت‌نام در فضای حقیقی با حضور خانواده‌ها و مشورت مشاوران و وساطت معرفان صورت می‌گیرد.

تاچه اندازه سایت‌های غیرمجاز همسریابی موجب نگاه منفی به‌عملکرد سایت شما شده است؟ موردی هم داشتید که بعد از مراجعه به‌یک سایت غیرمجاز برای ثبت‌نام به تبیان آمده باشد؟

بله تعداد زیادی از مراجعه‌کنندگان، قبل از آشنا شدن با این سایت، به‌دام سایت‌های کلاهبردار افتاده بودند. متأسفانه بسیاری از این سایت‌ها اصلاً با هدف ازدواج جوانان راه‌اندازی نشده و در نهایت منجر به دوستیابی و در برخی موارد کلاهبرداری و سوء‌استفاده از اطلاعات می‌شوند.

بیشترین ضربه در این سایت‌ها نصیب دخترانی می‌شود که صادقانه و از روی بی‌اطلاعی در این سایت‌ها ثبت‌نام می‌کنند و اطلاعات خود را در معرض دید عموم قرار می‌دهند. مشکل اساسی سایت‌های غیر مجاز، در معرض قرار دادن اطلاعات ثبت‌نام‌کنندگان است. به هرحال مشاهده و انتخاب همسر به صورت چشمی می‌تواند موجب تنوع طلبی در آقایان شود.

چه تعداد معرف در این زمینه مشغول به کار هستند و فعالیت آنها به‌چه صورت است؟

معرفان، افراد معتمد و گزینش شده‌ای هستند که در زمینه همسان‌یابی و معرفی موارد مناسب به خانواده‌ها با تبیان همکاری می‌کنند. درحال‌حاضر نزدیک به ۵۰۰ نفر معرف فعال در این طرح به‌طور رایگان همکاری می‌کنند که برخی از آنها نیز از طریق دانشگاه‌ها به جمع ما اضافه شدند.

آیا پس از ازدواج هم ثبت‌نام‌کنندگان را رصد می‌کنید؟

از آنجا که ۴ سال اول زندگی مشترک از اهمیت زیادی برخوردار است در این مدت به طور مرتب ثبت‌نام‌کنندگان را رصد می‌کنیم. به‌طوری که حتی هر ۶ ماه یکبار کارشناسان‌مان با آنها ملاقات می‌کنند تا اگر مشکلی وجود داشت، سریع وارد عمل شوند.

 • پیمان محبی ارسالی در

  یه همسر خوب برای زندگی

  • ناشناس ارسالی در

   من ی مردخوب میخوام

 • Amirali ارسالی در

  ااارر

  • رضا ارسالی در

   من زن دارم میخوام طلاق بدم میخوام ی همسر خوب که باهم تفاهم داشته باشیم پیدا کنم .هم دیگه رو بخونیم .....

 • دلبر ارسالی در

  پولدار

  • تربتیان ارسالی در

   سلام من ی پدربزگ دارم 65ساله در استان هم دان بازنشسته میباشد خونه دو طبقه و وسایل زندگیم دارد و همسرش 7سال است که فوت کرد ه یک همدم میخواد که کنارش باشه و به هیچ عنوان زمین گیر نیست من شمارشو میزارم هرک ی اطلاعات بیشتر میخواد با خودشون صحبت کن ید 091870229

  • داود ارسالی در

   سلام من یه مرد30ساله دنبال یه زن خوب وپو لدارم مطلقه هم باشه فقط حرمت شوهرسرش بشه ممنونم من کارم دریانوردی اینم شماره تما سمه090435

  • امیر محمد ارسالی در

   خمب

  • محمد ارسالی در

   09191361448 فقط برای زندگی کردن ازدواج ه رخانمی برای زندگی کردن است بزنگه

 • مجید ارسالی در

  زیبا وخوش اخلاق

  • ارسلان ارسالی در

   زیبا باشه

  • اکرم ارسالی در

   سلام من یه خانم مطلقه زیبا هستم متولد۶۰هستم دنبال شوهری هستم زیبا وبامرام وپولدار ک همه جوره منو ساپورت کنه منم بهترین زندگی رو باهاشون شروع کنم اگه مردی با این شرایطی ک گفتم بود تماس بگیرن ۰۹۳۳۸۰۸۴۹۲۴

 • محمدجواد ارسالی در

  من همسردارم ولی به دلیل اینکه همسرم ازمن تمکین ندارد میخاهم دوباره ازدواج کنم

  • نرگس ارسالی در

   من شوهردارم میخوام طلاق بگیرم دوباره شوهرکنم شوهرم سنش بالاس من سنی ندارم زن دومش هستم لوله بندی کرده میخوام ازش طلاق بگیرم کسی هست که بامن ازدواج کنه

  • محسن ارسالی در

   من محسنم 29سالم دنبال دختر خوب هستم استا ن خوزستان یاتهرانم دوست دارم 09168407312

 • آرزو ارسالی در

  شوهر.صورت کشید. قد بلد. لاقر .چهر .زیبا شغل مناصب .درآمد خوب. سن20

  • جان ارسالی در

   نظر شما
   دارن درستش میکنن عزیزم چیز ه دیگه نمیخای?

  • ناشناس ارسالی در

   هنوز درستش نکردن، منتظر بمون خبرت میدیم

  • عبدلی ارسالی در

   من بیست سالمه قدم اندازع سنمه فقط شغل ن دارم درس میخونم

  • عبدل علی ارسالی در

   سلام من عبدل علی هستم 20سالمه دنبال یه ز ن پولدار میگردم شرایطش فرقی نمیکنح ک چی باشه ولی شرایطتون بگین اینم شمارم
   09026900432

  • امیدسبحان قصدازدواج دارم باخانم معلم ارسالی در

   امیدسبحان قصدازدواج دارم باخانم معلم 055 23599

  • علی هستم ارسالی در

   ۲۲ساله قصدازدواج بیا پی وی باهم حرف می ز نیم ۰۹۱۳۲۸۶۲۶

  • امیر ارسالی در

   39 سال از تهران خوشتیپ دنبال ی خانم برای صیغه هستم از تهران یا کرج 09393172864 کسی بود پیام بده

  • ناشناس ارسالی در

   بله من حاضرم ولی ۲تا بچه دارم زنمرا طلاق دام چون سنش بلا بود

  • مهدی ارسالی در

   خوب

  • ناشناس ارسالی در

   من هستم خانممم

  • Mustsfa ارسالی در

   خوبیش

  • جعفر ارسالی در

   والاه بازم شماخداخیرتون بده....واقعان عا لی.

  • عادل ارسالی در

   سلام در خدمتم

  • ناشناس ارسالی در

   آره عزیزم هستم

  • Kasra ارسالی در

   مهندس الکترونیک کارمند رسمی وزارت نفت، ق دم 187 است. یک خانم قد بلند و خوش چهره ، اولویت همسرم ایده آلم هست،
   آی دی ت لگرام Vahidpa1358
   09187242011

  • علیرضا ارسالی در

   سلام چوبفروشم مطلقه وضع خوبه ۲۹ سالمه ۰۹ ۱۲۴۵ شمارمه

  • ناشناس ارسالی در

   ۰۹۹۲۸۶۹ تماس بگیر

  • یاشار ارسالی در

   سلام من هستم برای ازدواج که همدم هم باشی م

  • محمد ارسالی در

   سلام من حاضرم زنم بشي خواستی بزنگ 091913 61448

 • هستی ارسالی در

  من به دنبال همدم می گردم

  • علی ارسالی در

   مهربون و صادق

  • سهراب سیدی ارسالی در

   یک دوستی سالم ویک همدل خوب

  • سهراب سیدی ارسالی در

   ۰۹۱۵۱۹۵۰۷۶۶

  • رسول ارسالی در

   سلام اینم شمارم دوست بشی هستم ۰۹۱۹۳۴۴۴۳۵ ۱

  • عل ارسالی در

   اهل کجای

  • شاهین ارسالی در

   سلام من هم بدنباله یک دوست هستم

  • شهرام ارسالی در

   همسر پول دار

  • ناشناس ارسالی در

   ۰۹۳۸۲۶۵۵۸۷۹تماس بگیر

  • ناشناس ارسالی در

   سلام‌.خوبی ۳۴سالمه پسر خوبی هستم

  • عادل ارسالی در

   سلام دنبال یه همسر صادق و زیبا و پولدار هستم

  • محمد ارسالی در

   باسلام من دنبال یه همدم ولی باوفا وبامعر فت هستم شمارمم هست. 09391421518

  • Rrrr ارسالی در

   شمارتو بده

  • احمد زارعی ارسالی در

   سلام نزدیک به۶یا۷ ماه میشه از خانومم جدا شدم یکی باشه بتونیم واقعا همدیگرو درک کن یم ۰۹۰۲۳۳۸۸۲۰۷

  • مرتضی طرفی ارسالی در

   با سلام ۲۳ سالمه مجرد اهوازی هستم دنبال یه زن پولدار میگردم تهران یا هرجا باشه مشکلی ندارم فقط من هیچی از خودم ندارم 09914456828 این شمارمه هرکی دوست داشت تماس بگیره

  • بهرام ارسالی در

   منم دنبال همدم میگردم

  • ناشناس ارسالی در

   هستم

  • محمد ارسالی در

   کجا بیام همدمم

  • محمد ارسالی در

   مونا خانم من در خدمتم زحمت بکشید به این شماره پیام بدین۰۹۰۲۹۱۲۰۲

  • علی ارسالی در

   سلام منم دنبال همدم میگردم درخدمتم علی 2 5 شمال شاغل

  • حسین ارسالی در

   48 سالمه میخوام بایک خانم معلم بیوه کردستانی باشد ازدواج موقت کنم سن مهم نیست

  • ناشناس ارسالی در

   درخدمتم

  • ناشناس ارسالی در

   من دنبال کسی میگردم زندگی کنه 9 ساله جدا شدیم تا الان هم ازدواج نکردم

  • ناشناس ارسالی در

   احمدی هستی خانم مایل باشی زنگ بیزن ۰۹۰۱۲ ۹۹۸ممنون

  • سعید ارسالی در

   بفرماید

  • حمید ارسالی در

   دنبال یک همسر سن بالا از ۴۰ تا ۴۵ هستم

  • ناشناس ارسالی در

   سلام

  • جواد ارسالی در

   جووون من پایتم

  • امیر ارسالی در

   دنبال ی نفر با معرفت و صادق 09222849455

  • کیوان ارسالی در

   سلام خوبی هستی جون من درخدمتم مجرد هستم متولد۵۹جوان و سرحال خوش اخلاق

  • مهیار ارسالی در

   مهیار هستم از کرج ۴۰سال سنمه ازدواج نکرد م تابهحال بشدت حشریم و کیرم ۲۴سانته تقری با دوستار رابطه یا سیغه مدت دار و پایدار بازن مستقل از کرج که خیلی بیشتر از من ح شری باشه و ولش کنی بخاد ۲۴ساعت فقط بکنیش که نگران نباسه من هستم چجورم چنان آبتو یسره بکنم و ببارم کف کنی کسایی که میخان زنگ بزنن لاس بزنن تماس نگیرن به پیام پاس خ داده نمیشه کسی زنگ بزنه که همون موقع ب گه کجایی بیام دنبالت ببرم منو بکنی و جرب دی یعنی اینقدر باید سریع جوش بخوریم سال ۲۰۲۱ هستیم بالاخره منم که خیلی پرجمبو جو ش و پرخروش و داغ میتونی خاموشپ کنی بسم ا لله09108648160

  • محمدجواد ارسالی در

   با چه شرایطی

  • mohamad ارسالی در

   سلام من اسمم محمد بچه تنکابن مجرد،دربدر دمبال یه همدم با وفام،هستی بسم الله

  • ناشناس ارسالی در

   سلام من هستم

  • hassa ارسالی در

   سلام اهل کدام شهری؟ اگه مشهد هستی مایلم ببینمت

  • محمد ارسالی در

   09191361448 فقط برای زندگی ازدواج

 • ناشناس ارسالی در

  منظور از نظر رو نمی دونم در مورد چی

 • زهرا ارسالی در

  سالم باشه اهل هیچ گونه دودومریضی نباشددس ت بزن نداشته باشه بتونه خرج یه لقمه نان زن وبچه اش رودربیاره کافیه مال وثروت مهم نیست اوناجاشون پرمیشه لطفامعرفی بفرماید من متولد۱۳۶۶هستم

  • سهراب سیدی ارسالی در

   ۰۹۱۵۱۹۵۰۷۶۶

  • ناشناس ارسالی در

   سلام زهرا جان گفتی بچه داری

  • مهرداد ارسالی در

   به دنبال یک خانوم اهل دل میباشم

  • ناشناس ارسالی در

   جواب بده زهرا جون

  • حامد ستاری ارسالی در

   آماده ازدواج‌دائمو

  • مهران ارسالی در

   سلام درخدمتیم

  • سعید ارسالی در

   سلام آگه زن بیوه قصد ازدواج داره زنگ بزن ه 09933360649

  • عباس رضایی ارسالی در

   سلام شما کدام شهر زندگی میکنید بفرمایید ؟

  • ناشناس ارسالی در

   سلام.سام در خدمتم پسر خوبی هستم ۳۴سالمه ساکن اصفهان ۰۹۱۳۹۳۷۷۵۲۴

  • فرید ارسالی در

   من هستم
   ۰۹۳۶۲۶۰۷۰۸۵

  • مصطفی ارسالی در

   سلام.من متولده 1358 هستم شغلم فنی.ماشین و خونه دارم مایل بودید تماس بگیرید

  • محسن حسین زاده. ۰۹۳۵۹۶۵۳۲۸۷ ارسالی در

   منم دنباله یک دختر خوب واهل زندگی باشه

  • محمد ارسالی در

   من پایه هستم ابنم شماره من 09391421518

  • وحید ارسالی در

   خوبه درآمدم سه چهاردست فقط خوشگل باشی

  • علیرضا. ارسالی در

   سلام زهرا خانم.‌ لطفا تماس بگیرید. سپاس

  • ناشناس ارسالی در

   سلام من متولد 1365 هستم از رشت همه جور ه ستم لدای اشنایی بیشتر 0937525 این شمارمه زنگ بزن

  • ناشناس ارسالی در

   سلام میتونم آشنا بشم من متولد ۵۸ هستم

  • ناشناس ارسالی در

   شماره ۰۹۳۸۵۵۴۰۶

  • ناشناس ارسالی در

   سلام من هستم 15سال داخل کارخانه سنگ کار میکنم متولد 63اگردوست داشتی بااین تماس ب گیر 0961107 استان لرستان

  • ناشناس ارسالی در

   سلام کوجاید زهراخانم در بابتی زیندگی حرف بیزنیم

  • ناشناس ارسالی در

   زهرا خانم سلام شماره شمارامیخام یابااین شماره تماس بیگیرد ۰۹۰۱۱۰۳۹۸

  • زهرا شوهر۰۹۸۷۵۲۴۹۰تماس ارسالی در

   رهراخانم خاستی تماس بیگیر۰۹۱۵۲۴۹۰شوهر

  • کامبیز ارسالی در

   سلام علی رضا تهران 36دنبال خانم محجبه جهت ازدواج موقت یا ... هستم اگرموردی بین 26تا 35 هست منتظرم

  • علیرضا ارسالی در

   مشکلی ندارم پایه رفاقتم

  • ناشناس ارسالی در

   سلام

  • آرش ارسالی در

   اهل زندگی و احترام به پدر مادر احترام گذاشتن به فکر آینده و شاد

  • ناشناس ارسالی در

   اهل زندگی و شاد و احترام ‌گذاشتن و آینده نگر

  • e09035938203 ارسالی در

   سلام پسری مجرد هستم ۲۱ سالمه دانشجوی مهن دسی عمران و ساختمان سازی هستم در یک دفتر نقشه برداری مشغوله به کارم دنبال همسری پولدار هستم برایه اشنایی بیشتر تماس بگیر ید09035938203

  • سعید ارسالی در

   سلام لطفا بام من تماس بگیرید چوب بری دار م وضعمم خوبه۰۹۱۱۲۴۵

  • ناشناس ارسالی در

   نیازبه یک زن خوشکل وزیباواخلاق خوب بسازدارم تفاهم داشتن شرط اول منه کارم آزاده خونه ووسایل هم کامل دارم

  • کیوان ارسالی در

   سلام درخدمتم۰۹۳۰۵۴۵۵۶۰۴

  • مسلم ارسالی در

   سلام دوتا بچه دارم دودی نیستم کاملا سالم م فقط دنبال زن سالم واهل زندگی هستم

  • امیر ارسالی در

   سلام دنبال یه خانم مهربان و بامعرفت میخا م واسش جونم میدم 09191815332

  • مهدی ارسالی در

   منم یه دختر دارم

 • نسرین ارسالی در

  من قصدم ازدواج داعمه طلاق گرفتم دنبال هم سر خوب هستم که انسانیت داشته باشه

  • بنیامین ارسالی در

   سلام دنبال یه همسره ایده ال هستم که ازعشق سرش دربیاد صادق باشه خوشتیب وخوش استایل خوش چهره ومثله خودم تومسائل زناشویی گرم مزاج باشه کسی هست بیاد حرف بزنیم خودمم ببینه لقمه دهنگیر بودیم بقیش به لطف خدا درست میشع

  • بنیامین ارسالی در

   بیوه وطلاق گرفته هم باشه برام فرقی نمیکن ه فقط خصوصیات که مثله هم باشیم داشته باش ه کفایت میکنه

  • ناشناس ارسالی در

   ممنون از کمکتون برای پیداکردن شریک زندگی

  • لیلا ارسالی در

   لیلا بها دری از فارس
   من یک شوهر پول دلر و روحانی می خوام که ظررف ها او بشوره و اگر تونست غذا هم درست کند

  • رسول ارسالی در

   اینم شمارم بزنگ‌۰۹۱۹۳۴۴۴۳۵۱

  • شاهین ارسالی در

   سلام من در خدمتم

  • ناشناس ارسالی در

   جون من هستم

  • ناشناس ارسالی در

   کی من رو ثبت نام میکنید

  • عباس رضایی ارسالی در

   من خیلی خوب هستم

  • ناشناس ارسالی در

   شاید باورت نشه من عالی هستم شماره میخوای

  • مبینا ارسالی در

   سلام من مبینا هستم

  • ناشناس ارسالی در

   سلام‌.سام درخدمتم ۰۹۹۲۱۵۸۹۰۹۸

  • سلام رضا هستم ازتبریز ارسالی در

   من هم دنبال یک خانوم هستم که مهربون وراس تگو ودرستگار باشد تا بتوانم دلم رو دراخت یارش بگذارم

  • ارسلان ارسالی در

   من یه خانوم یا یه دختر پولدار میخام ک ساپورتم کنه باهاش ازدواج کنم سنم ٢٢سالمه اهل هیچی نیستم خوش قیافه خوش اخلاق قد بلند خوش پوش

  • امید ارسالی در

   زن اهل زندگی میخوام زندگی کنه غذا و ک ار خونه سرش تو زندگی باشه کمکم باشه

  • ن ارسالی در

   091423471

  • بهرام ارسالی در

   بهرام هستم از کرج دنبال ی خانوم بیوه هست م باهم باشیم از کرج ممنون تماس یا اس ام اس بدین 093675744

  • ناشناس ارسالی در

   من هستم 34 ساله رشت

  • بهروز هستم ارسالی در

   من یه زن میخوام خوب باشه یه بچه پسر هشت سال دارم کارگر هستم کسی میخوام که من را درد کند تنها هستم زن داشتم بخاطر دخالت های مختلف طلا ق گرفت‌ کسی اگر هست به این شماره موبایل زنگ بزند 09395087473 فقط خوب باشه من سال دارم

  • ناشناس ارسالی در

   0976641من مجرد درخواست ازدواج دایم

  • ناشناس ارسالی در

   سلام من متولد 63 هستم 15 سال سنگبری کار میکنم شمار09215461107 بند37سال دارم درخد مت

  • ناشناس ارسالی در

   ابوذرهستم ۳۰ از بندر بوشهر دنبال زن پولدار هستم

  • احمد جان۰۹۱۰۸۷۵۲۴۹۰نسرین خانم تماس بیگیر ارسالی در

   احمدجان نسرین خانم سلام شماره بیدی یاتم اس بیگیر۰۹۱۵۲۴۹۰ممنون مردی زینگی هستم

  • Majid ارسالی در

   سلام من دنبال یه زن پودلدارم که جوان و ز یبا باشه بمن وفادار باشه اینم شمارم 0981 8716

  • ناشناس ارسالی در

   من دنبال زن صیغه اهل تهران و جوان باشه و پولدار باشه این شمارم 09108716 مجید

  • ناشناس ارسالی در

   من دنبال یک خانم پول دار و خوشگل میگردم سنش برام مهم نیست ومن خودم 23سالمه جهت آ شنایی بیشتر با این شماره تماس بگیرید 085 15878ناصر زیند
   ینی طائفه خیلی بزرگ و همه پشت ما هستند

  • ناشناس ارسالی در

   این برنامه خیلی خواست.

  • ناشناس ارسالی در

   این برناهمه خیلی خوب است

  • ناشناس ارسالی در

   این برنامه خوب است

  • ناشناس ارسالی در

   برنامه شما خیلی خوب است اگر عکس بزارید بهتر است

  • ناشناس ارسالی در

   این برنامه خیلی خوب است.

  • ناشناس ارسالی در

   سلام عزیزم خوبی اسم من امیرعباس۳۲ساله ازتهران اگه شماهم اون زن زندگی برام باشی من هم انسانیت دارم هم اخلاق ورفتارخوب

  • احمد ارسالی در

   سلام میتونیم باهم حرفامونوبزنیم منم شرای طم خاص هستش ممنون

  • فرشید ارسالی در

   سلام من یه همسر خوبی میخام ۰۹۱۴۲۸۸۹

  • ناشناس ارسالی در

   سلام من هستم منم دنبال انسان خوب مهربانم

 • فتاح ارسالی در

  سلام فتاح آذری هستم دنبال یک شریک زندگی میگردم دختر باشه یا طلاق گرفته باشه فرقی نمیکنه ..فقط خوش اخلاق و خنده رو و خوشگل و و خوش هیکل و قد کوتاه نباشه و زن زندگی باشه با کم و زیاد بسازه و مهم براش معنویات باشه نه مادیات ...شاغل یا خانه دار هم باشه بازهم هیچ فرقی نمیکنه

 • اهورا ارسالی در

  من یک کارمند هستم ماهید۱۵ تومن حقوق دوتا بچه دارم با خانوم تفاهم نداریم داریم جدا میشم بچه پیش خانوم البته به شرط خونه ماشین و ماهیانه ۵ تومن خرجی میخوام ازدواج کنم دخترای مطعلقه فرق نمیکنه؟ بلانسبت فقط اخلاق داشته باشه کافیه

  • ناشناس ارسالی در

   چند سالتونه

  • ناشناس ارسالی در

   چند سالتونه

  • مژگان ارسالی در

   سلام چهل وشیش سالمه مطلقه هستم یک دخترهفت ساله هم دارم دنبال شوهر خوب میگردم واسع مالیش خوب باشه سالم وخوش اخلاق باشه سنش فرق نمیکنه

  • ناشناس ارسالی در

   من دنبال یه مرد خوب وپولدار میگردم مطلقه هستم ۴۹سنم هست اگر مایلید با شماره ۰۹۱۱ ۶۴۶ تماس بگیرید

  • سمیرا ارسالی در

   قبوله
   من مشکلی ندارم

  • ناشناس ارسالی در

   24سالمه فقط دنبال آرامشم پول برام مهم نی ست عاشق بچه هام فقط از اینجا خوشم نمیاد

 • محمدامین ارسالی در

  دارم طلاق میگیرم دوتا پسر دارم دنبال یک همسر خوب میگردم بتونه برای خودم همسری کن ه برای بچه هام مادری خلاصه خانواده دوست باشه

  • ناشناس ارسالی در

   سلام چندسالته بچه هامون چندسالشونه

 • محمد امین هستم ارسالی در

  شماره موبایلم پیام بدین تماس میگیرم چون سر کار نمیتونم با تلفن صحبت کنم

  • بهروز ارسالی در

   من دنبال زن میگردم که پولدار باشه سن واس م مهم نیست هرجا هم بگه میام ۲۵سالمه از تهران بچه ارم ساکتی هستم اینم شمارمم ۰۲۱ ۶۰۸تلفن همراه ۰۹۱۶۹۷۴۳
   اگه زنگ زد ین بگین من با بهروز کار دارم

  • بهروز ارسالی در

   من دنبال زن هستم سن واسم مهم نیست پولدار هستم کارخونه دارم خونه تو ولنجک هست دخت ر سن پاین میگردم خوش اخلاق باشه ۳۶سالمه اینم شمارم ۰۹۰۵۶۷۷۰

 • محمدامین ارسالی در

  09905210146

 • علی ارسالی در

  سلام ۳۳ سالمه دنبال یه همسر مهربان و دلس وز وخوش اخلاق هستم 09392068778

 • رضا ارسالی در

  من ب دنباله کسی هستم که پشتمو خالی نکنه دستش ب دهنش برسه تا من زندگیرو ب اوجج بر سونم من کسیرو ندارم ب دنباله کسی هستم که جای همه کسو تو زندگیم پر کنه ی زن خوب و دل پاک ۰۹۰۴۵۳۴۸۲۵۴

 • امیر ارسالی در

  مهربان دلسوز باشد

 • ایمان ارسالی در

  سلام میخوام ازدواج داعم کنم یه دختر زیر۳ ۵سال باشه خانواده دار باهم تفاهم داشته ب اشیم شغل دارم ۳۸سالمه بااخلاق دلسوز مهرب ون وبستر کسی بود این شماره بزنگه مزاحم ب لاک میشه استان فارس شیراز باشه ممنون 093 99245599

 • ناشناس ارسالی در

  تازه اومدم درخواست دادم اگه واقعی باشه طبق قانون جمهوری اسلامی ایران باشه خوبه

 • صدرالدین ارسالی در

  دنبال یه همسر خوب وباشخصیت و خشگل میگردم .خودمم خشگل و خوشتیپم.وضع مالی خوبی ندار م.اگه همسرآیندم پولدارم باشه دیگه عالیه. اینم شمارم.۰۹۱۷۴۸۵۶۴۴۲

  • سلام من گلنازهستم یکی ازشهرای همدان هستم. ارسالی در

   من میخام که همسرم آدم خوبی باشه پول دارب اشه صادق روستگوباشه اهل خیانت کردن به زن ش نداشته باشه اخلاق خیلی خوبی داشت باشه بازنش هم فکرباشه به خاسته های زنش احترام بزاره میخام میافرت کردن توکشورای خارازا یران دوست داشت باشه چون من دوست دارم ویک چیزدیگی که برام مهم دست بزن نداشت باشه میخام آدمی باشه که درکنارش برای همیشه اح ساس راحتی امینت کنم اهل دورغ گفتنم به هی چ انوان نباشه میخام اهل روزگرفتن اهل قرآ ن خوندن نمازخوندن باشه چون من هستم نمیخا م به هیچ وجه بهم ناربزن پول دارباشه ماشی ن مدل بالای خارجی دوست دارم داشت باشه خو نه بزگ داشته باشه همین شخصیتارداشت باشه وورزش کردنم دویت داشته باشه چون من خودم اهل ورزش کردن هستم اندام بسیارخوبی دارم همه آرزوشون که اندام من داشته باشن حیکل فقلادخوبی دارم جدی میگم اگرخاستین میتونی ن بیاین من ببینین ممنون دیگه حرفی ندارم منطزرخبرتون هستم باتشکرازشما.

 • داودزارع ارسالی در

  سلام دنبال همسرخوب میگردم که دخترم رامثل بچه خودش بزگ کن 091038226همجورساپورتش م یکنم٧

 • داودزارع ارسالی در

  سلام هستی خانم چندسال دارد

 • کریم ارسالی در

  جدا شده ام ، 57 سالمه ، بچه ندارم ، تحص یلات دانشگاهی دارم ، دنبال خانمی هستم که سن اش متناسب با من باشه ، و راستگو و د رستکار باشه ، و اگر مطلقه هستند بچه نداش ته باشند . با عرض تشکر

  • مونا اسدی ارسالی در

   من یه زن مطلقه هستم 38سال دارم دنبال یه همسر پاک میگردم وضیعت مالیش زیاد مهم نیس ت فقط مهربون پاک دل باشه

 • ناشناس ارسالی در

  الان ثبت نام کردم ، چقدر طول میکشه تا جو اب ارسال بشه ؟

  • مونااسدی شوهری۴۰سال میخای این شماره تماس بیگیر۰۹۱۰۱۴۹۱۶۵ممنون۰ ارسالی در

   مونااسدی شوهرمیخای شماره زنگ بیزن ۰۹۱۰۱۴ ۵۰مایل باشی شوهر

  • محمد دهقان ارسالی در

   من دنبال زنی مهربون وبا صداقت میگردم ۴۵س المه هیچ پول و شغلی هم ندارم

  • ناشناس ارسالی در

   دنبال خانم پول داری هستم ۰۹۱۷۶۰۸۲۶۶۳شغلی هم ندارم داخل روستا زندگی میکنم

  • محمددهقان ارسالی در

   دنبال خانم پول دار هستم۰۹۱۷۶۰۸۲۶۶۳ • رضا ارسالی در

  سلام.حرفام کاملا جدیه پس لطف نیا مزه بپرون این مملکت به اندازه کافی خوشمزه هست ‌.من ۳۳سالمه ۲۰سالگی دانشگاهی که خیلیها زور میزدن اونجا قبول شن رو یه شبه کنار گذاشتم و شروع کردم کار خلاف نه خلاف چرت و پرت خلاف های که باهاش بتونم از بالا تا پایین خانوادمو نجات بدم .شب و روز از همچیم گذشتم بهرحال نشد که نشد .جالبه الان اونای که من داشتم زور میزدم همه سر خونه زندگیشونن و من موندم و یه حال خراب گوشه خونه .دنبال یه خانوم از خودم بزرگتر میگردم سنش مهم نیست فقط پول داشته باشه منم اینقدر فهم و معرفت دارم که باکسی که بهم زندگی میبخشه چطوری رفتار کنم و دقیقا چی رو بهش بدم .رفتارم کاملا جا افتادس قیافم خوبه از همه مهمتر هیچکسو ندارم تنهای تنهام

 • مژده ارسالی در

  زنی مطلقه هستم بایک دخترهفت ساله دنبال ی ک مرد واقعا انسان باشخصیت و خوش اخلاق وا ین که اهل دود وهوسرانی نباشه و تامین مال ی کنه منو وبچمو سنش تا شصت وپنج هم باشه برام مهم نیست چون هم مشکلات مالی هم عاطف ی دارم

  • ناشناس ارسالی در

   سلام.خوبی اهل کجایی

  • ناشناس ارسالی در

   ۰۹۱۳۹۳۷۷۵۲۴

  • ناشناس ارسالی در

   سلام اگه مشهدی هستین به شماره من پیام بد ین صفر نهصد و پونرده، هشتصد و پنج، پنجاه و دو، هفده...

  • ناشناس ارسالی در

   اگر خانوم مجرد و مسن از مشهد هست لطفا پی ام بده 09055217

  • علیرضا ارسالی در

   سلام. لطفاتماس بگیرید ۰۹۶۲۳۵۸۶

  • ناشناس ارسالی در

   من 9 سال میشه جدا شدم میشه باهم اشنا بیشتر اشنا بشیم

  • ناشناس ارسالی در

   سلام من‌متولد ۵۹ هستم میتونم آشنا بشم

  • احمدی ارسالی در

   مژده خانم سلام شماره بیدی یااین شماره ت ماس بیگیر۰۹۰۱۳۹۸ممنون ازشما

  • مردی نان آور مژده خانم این شماره من ۰۹۱۰۸۷۵۲۴۹۰ ارسالی در

   من یک مردی نان آ ور برای خانه وعیال مژده خانم میخای زنگ بیزن ۰۹۷۵۲۴۹۰مژده خانم م نتظیرم

  • مژده این شماره ۰۹۱۰۸۷۵۲۴۹۰زنگ بیزن ممونون ارسالی در

   مژده این شماره زنگ بیزن۰۹۸۷۵۲۴۹۰ممنون می شویم

  • رضا ارسالی در

   خوب

  • ناشناس ارسالی در

   سلام در خدمتم شماره بده

  • علیرضا ارسالی در

   سلام لطفا باهام نماس بگیر ۰۹۱۱۹۴۵

  • ناشناس ارسالی در

   خوبه بیا باین شماره پیام بده ۰۹۹۳۰۸۷۹

  • ناشناس ارسالی در

   سلام خوبی من هستم آدم خوبی هستم اهل‌ دروغ وکلک نيستم

  • ناشناس ارسالی در

   من حدودٱ ۴۶سالمه دنبال خانمی هستم در مرحله اول حمایت و ساپورتش کنم از طرفی ازتنهایی دربیایم

  • علی ارسالی در

   درخدمتم

 • جواد هستم ارسالی در

  سلام ۳۰سالمه ۵ماه پیش من از خانومم جداشد م البته مهریشو گرفت ۳تاخونه ماشین طلا پو ل نقد جهیزیه همه چیمو بردش البته خیری نم یبینه از گلوش میاد بیرون
  الانم یه زن میخوام واقعیت پولدارباشه خیلی خوبه ا گرهم نه بازم خوبه یکی باشه که بتونیم باه م زندگی کنیم من یه ادم هستم خیلی زن ذلیل م خیلی
  نمیتونم ببینم زنم کار میکنه یا تو خونه باور کن تا ظرف ولباس هم بود من مینداختم تو لباس شویی و ماشبن ظرفشویی نمیذاشتم کارکنه خلاصه مخلص خانومها هم ه ستم خواستی تماس بگیر پشیمون نمیشی گلم 💋💋 💋09197036459

 • بخشی ارسالی در

  سلام ۵۶ساله دنبال زن زندگی هستم قدبلندوخوش اخلاق

  • مژکان ارسالی در

   سلام.‌من خانمی ۴۱ ساله هستم. اما از لحاظ چهره سنی ۲۸ تا سی ساله میخوره باشم.‌دنبال شوهری ۵۰ تا ۵۲ ساله میگردم. وضع مالیش خوب باشه. با اخلاق و مهربون باشه و ب اصول زندگی پایبند باشه. و خونه و ماشین داشته باشه و زیبا و فعال و اهل سفر باشه.

 • حسین ارسالی در

  سلام دنبال خانمی هستم برای زندگی قدبلندو خوش اخلاق وباابرواگرخانه هم داشته باشه ک ه بهترساکن تهران یااصفهان

 • حسین ارسالی در

  سلام ۵۶ساله بدنبال خانمی قدبلندزیباوابروداروخوش اخلاق ساکن تهران یااصفهان واگرخانه داشته باشدبهتر

 • مهدی باقری ده چشمه ارسالی در

  سلام مهدی هستم بیست و هشت سالمه مجرد فوق لیسانس مدیریت مالی هستم بیکار دنبال یک زن پولدار هستم

 • سلام یاسر هستم 27سالمه مجرد دنبال یک زن پولدار هستم ارسالی در

  یاسر هستم 27سالمه خوش اخلاق دنبال یک زن پولدار هستم

 • رضا ابریشمی ارسالی در

  من دنبال یک زن خوب وپاگ درستکار وراستگو هستم خواهش برام کمک کنزد

 • یوسف حیدری هستم ارسالی در

  ب سلام من یوسف حیدری هستم یک زنی خوب اهل زندگی باشد میخوام بااین شماره تماس بگیر ید ۰۹۱۹۳۳۲۴۹۵۸

 • عرفان ارسالی در

  یک همسر خوب پاکدامن ک منو درک کنه 090581 56 از گرگان وشهرهای نزدیک باشه ممنون وات ساپ هر سوالی داشتید در خدمتم

 • پارسا ارسالی در

  سلام
  بانو
  وقتتون بخیر
  پسری 35 ساله هستم، نیاز خیلی شدید و فوری به همسر دارم
  اما متاسفانه بیکار و بی درآمد و بی سرمایه هستم و پس اندازی ن دارم
  یا بهتر بگم هیچی ندارم
  تماس بگیرین یا پیام بدین
  سنتون هم تا 55 سال باشه مشکلی ندارم

  09132325

 • پارسا ارسالی در

  سلام
  بانو
  وقتتون بخیر
  پسری 35 ساله هستم
  نیاز فوری و خیلی شدید به همسر دارم
  بیکار و بی درآم د و بی سرمایه هستم و پس اندازی هم ندارم< br /> یا بهتر بگم هیچی ندارم
  تماس بگیرین و پیام بدین

  0912325

  • ناشناس ارسالی در

   زن داری

 • احمد رحیمی عدلی ارسالی در

  امیدوارم یکی قبول کنه باهام ازدواج کنه تا از تنهایی درام

 • محمد ارسالی در

  سلام محمد هستم ۳۴ سالمه دنبال زن واس ازد واجم نمیدونم چکار کنم خسته شدم دیگه خان م هایی که قصد ازدواج دارن تماس بگیرن تا ۲۷ سال

 • احد ارسالی در

  سلام بنده متولد ۱۳۴۷ هستم ساکن آذربایجان غربی هستم متارکه کردم یک بچه دارم همراه مادر زندگی میکند ولی از لطف خدا من خودم ساپورت میکنم دنبال یک زن زندگی پولدار ت هرانی هستم ازدواج کنم اصالت شخصیت صداقت و اخلاق خوب برام صد.درصد مهم است شماره تماس 09120621225

 • ظریف ارسالی در

  سلام مرد25ساله هستم.اخلاق خیلی آرومی شیرینی دارم.چشام مشکی.موهام صاف.پوست سفید
  دنبال یه خانم کارمند شیطون لجباز

  قصد ازدواج صددرصد تضمینی
  شماره موبایل09903310800

 • ظریف ارسالی در

  09903310800
  سن25
  دنبال خانم کارمند
  سن فرقی نمیکنه حتی بزرگتر ا ز خودم باشه اشکال نداره بازم حاضرم باهاش ازدواج کنم

 • ظریف ارسالی در

  مرد25ساله
  دنبال زن کارمند هستم
  فرقی نمیکنه از کدوم شهر باشه
  یا سن سالش ازم بزرگتر باشه یا کوچکتر..یا خ انواده داشته باشه یا نداشته باشه هیچ اشک ال نداره بازم حاضرم باهاش ازدواج‌کنم
  فقط کارمند،پاک دامن،درست کار،خوش اخلا ق باشه کافیه
  قبل ازدواج هر شرط شرو طی داشته باشه قبول میکنم.هرجا هم اون دلش بخواد زندگی میکنم
  حالا چه شهر من باشه چه شهر خانمه
  چه با خانواده اش باشه چه بدون خانواده اش همه شرط شروط ها پذیرفته میشود
  شماره تماس
  09 903310800
  09901840600

 • امیر ارسالی در

  دنبال یه دختربراباهم بودن نیازهم برطرف ک ردن میگردم پولم براش مهم نباش لطفا

 • ناشناس ارسالی در

  خیلی پول داشته باشه منم خیلی بخاد

 • زیبا ارسالی در

  سلام دختری ۱۸ساله هستم هیچ مشکلی توزندگیم ندارم ک بخوام زود ازدواج کنم ولی خودم خیلی دوست دارم زودتر سرسامون بگیرم با کسی ک فهم درک احساس داشته باشه ازدواج کنم اهل کرج هستم وضعیت مالی هم در یه حدی خوب باشه خوش اخلاق راستگو چشم پاک

  • بختیاری ارسالی در

   به دنبال دختی پاکدامن هستم . لطفلا شماره بده

  • علی هستم ارسالی در

   ۲۲ساله هستم از کرج قصدازدواج دارم بیاپی وی ۰۹۱۵۲۶۲۶

  • مهدی ارسالی در

   با سلام دنبال یک دختر مذهبی هستم اهل نماز روزه باشه بیوه هم باشه مهم نیست خدا وکیلی راستگو چشم پاک

  • مهدی ارسالی در

   با سلام خدمت دوستان ۳۲سالمه اهل نماز روز ه یه خانم محجبه اهل نماز صداقت وضع مالی خوبی دارم دنبال کسی هستم با خانواده باشه خودم زن داشتم ب دلایلی خراب در حال طلاق ه هرکی خواست با مدرک توضیح میدم

  • محمد ارسالی در

   محمد هستم از کرج 093997018 لطفا اس بدید

  • محمد ارسالی در

   سلام محمد هستم 26 ساله اهل مهرشهر کرج دنبال يه خانوم بیست الی سی و پنج ساله هستم مطمئنا باهام خوب میگذره

  • محمد ارسالی در

   شماره تماس 09332997018 اگه ميشه لطفا اس بدید خودم تماس میگیرم

  • ناشناس ارسالی در

   شماره بده بزنگم

  • ناشناس ارسالی در

   سلام من هستم 27ساله اسمم یاشار هستش

  • ناشناس ارسالی در

   سلام خوبی زیبا خانم اسم حسین هستش با این شماره تماس بگیر 0868438

  • ناشناس ارسالی در

   سلام به خانومی احتیاج تو خونه کار اشپزیی کنه ۰۹۸۱۱۴۹۶

  • ناشناس ارسالی در

   سلام من 20سالمه برای ازدواج؟ پسرم

  • ناشناس ارسالی در

   خودم هستم ٠٩٧۶٩٢۴٠ زنگ بزن نوکرتم هستم

  • ناشناس ارسالی در

   سلتم سسلام متولد چندی

 • ناشناس ارسالی در

  ۲۳سالمه اهل تهران.اگر خانومی واقعا به دن بال همدم واقعی.سالم .اهل دل.مردی که درکش کنه اونم منو درک کنه.فقط مال هم باشیم.د نبال حاشیه نباشیم.هست.و مشگل مالی هم ندا ره.فقط دنبال اینه که یکی واقعا بتونه دوس تش داشته باشه.من هستم.باهم قرار میزاریم. اگر باهم کنار اومدیم.بقیش مشخص میشه.من ی ه پسر خوشتیپ ورزش کارم.فقط وضعیت مالی نر مالی دارم.نون خودمو میتونم پیدا کنم.در د یدار من را خواهی شناخت.که چجور آدمی هستم .آدم هستم،نه چیز دیگر آدم.09025110963شما رمو میزارم اگر کسی بود که تمایل داشت دید اری داشته باشیم.منتظرم.فقط.قبل تماس پیام بدین بگین از توی سایت میخاید تماس بگیری ن.شماره ناشناس خوش ندارم جواب بدم.ممنون از سایتتون.به امید دیدار یاحق

 • بیتا ارسالی در

  سلام متولده ۷۰هستم،دوبار ازدواج خیلی کوت اه داشتم،،بچه ندارم،دوس دارم ازدواج کنم با ی مرده خوبوخوش اخلاق بااصل نصب دوسم د اشته باشه روراست باشه دنبال پولو سروتم ن یستم،فقد ی زندگی ارام میخام،خیاط هستم

  • ناشناس ارسالی در

   سلام.چگونه باهم صحبت کنیم؟؟؟؟

  • ناشناس ارسالی در

   بیتاخانوم بااین شماره تماس بگیرید
   ۹۱۰۹۵۰۱۹

  • mahmaood ارسالی در

   برنده بیتا خانم

  • ناشناس ارسالی در

   هستم شغل آزاد با درآمد خوب دارم

  • علی ارسالی در

   من قصد ازدواج با شمارو دارم ۲۲ساله آدم ب ااخلاق سرمایه کمی هم دارم ماهیانه۴ ملیون ۰۹۱۵۴۳۶۲۶

  • علی هستم ارسالی در

   دنبال خوب سرمایه دار ۱۸ساله می گردم کارم ندخودم۲۲سالمه۰۹۱۵۸۶۲۶

  • ناشناس ارسالی در

   سلام عزيزم ميخواهي با هم معرفي شويم

  • علیرضا ارسالی در

   سلام لطفا تماس بگیرید۰۹۳۳۵۸۶

  • ناشناس ارسالی در

   سلام رضا هستم از رشت منم جدا شدم دوست دا شتی زنگ بزن قسمت شد همه جور باهاتم تا اخ ر عمرم 09037525

  • فرید ارسالی در

   عرض سلام و ادب و احترام من تحصیلات دکترا دارم و شاغل هستم جدا شدم بچه هم نداشتم ۵۳ سالمه ...فوق العاده صادق و مهربان و صمیمی و مودب و گرم و اهل گردش لطفا در صو رت تمایل تماس در واتساپ
   0693484

  • ناشناس ارسالی در

   ۰۹۸۵۵۴۰۶ لطفا تماس بگیرید ممنون

  • ناشناس ارسالی در

   بااین شماره تماس بگیرید..براتون حتما پید ا میشه شوهر۰۹۳۹۰۱۹۷۸۸۰

  • بیتاخانم سلام این شماره تماس۰۹۱۰۸۷۵۲۴۹۰ممنون ارسالی در

   محمدحسین بیتاخانم این شماره زنگ بیزن۰۹۱۰ ۸۲۴۹۰مونتظیرم

  • ناشناس ارسالی در

   سلام گلم اهل کدام شهرستانی

  • مهرداد خادمی ارسالی در

   سلام منم متولد 70 دوبار ازدواج ناموفق دا شتم که به یک سال هم نرسید کارمند هستم لط ف کنید با این شماره با من تماس بگیرید 09 13144

  • علیرضا ارسالی در

   سلام میشه با من تماس بگیری صحبت کنیم احس اسم میگه خوشت میاد
   ۰۹۱۱۲۴۵

  • محمد ارسالی در

   mzzz231 این آیدی تلگراممه بیا تلگرام ببینیم به تفاهم میرسیم

  • حمید ارسالی در

   سلام دونبال یه زن هستم ۰۹۳۵۸۶۹۹۲۱۳

  • حمید ارسالی در

   حمید هستم دونبال یه زن هستم

  • a_z ارسالی در

   سلام متولد69هستم تازه یک سال میشه جداشدم انقدر درامدی ندارم که بگم پولدارم ولی یه رندگی معمولی دارم فعلا تاخدا بخواد و مطمئن هستم که مثل زندگی قبلیم دوباره پولداربشم
   چون مهریه دادم 2میلیارد تومان الان موقعیت پولیم معمولیه فقط یکی رو میخوام که باتمام وجود پایبنده من باشه منم جونمو واسه همسرم میدم بامن صادق باشه چون من آدم زن ذلیلم خیلی خیلی😂

 • فرشید ارسالی در

  سلام من دنبال زن میگردم ۲۳ سالش باشه زن خوبه باش

  • سلیناز ارسالی در

   سلام من سلیناز هستم می‌خوام ازدواج کنم

 • شادی ارسالی در

  صیغه میشم مرد مسن یا جوان پولدار از نظر مالی کمکم کنه خرجم کنه صیغه موقت من46 سالمه

  • ناشناس ارسالی در

   سلام میشه ببینمتون

  • ناشناس ارسالی در

   من مردی تنها دنبال یه همسر سن زیر 40 حقوق دارم ممنون

  • مهدی ارسالی در

   رایگان خوبه عالیه

  • 09160289525 ارسالی در

   صفر نهصدوشانزده صفر بیست وهشت نوده پنج ب یستو پنج0289525حافظ هستم از اهواز

 • احمد ارسالی در

  سلام احمد هستم دنبال یه زن می گردم ببینم کسی خوب باشه باهام یه رنگ باشه جون براش میدم ۰۹۹۵۹۴۴۷

 • ناشناس ارسالی در

  ملت همه درگیر اقتصاد و معیشتشونن اونا هر یکی اومده از خانومش جدا شدع یا همسرش تو رابطه زنا شویی باهاش گرم نی اقاا تورو خ دااا این کارارو ول کنین اصن خجالت بکشین این حرفارو تو ی سایت تو مجازی میحرفین خو ب بودی از همسرت جدا نمیشدی خودکفایی کن و خودت زندگیتو بساز دنبال پول و این چیزا نباشید عنتراا
  والا بوخودا 😐😂

 • امید ارسالی در

  امید هستم 36 سالمه از تهران خوشتیپ قد بلند ماهی 10 تومن درآمد دارم دنبال ی خانم خوشگل با اخلاق برای دوستی هستم

  • بیتا ارسالی در

   سلام من یه ادم میخوام که بتونه خرجمو بده

  • شیران ارسالی در

   سلام مجردهستم ۴۵سالمه بدون ازدواج قبلی تولیدکننده هستم ولی هنوزروغلطک نیفتاده ولی کارم طوری هست که بازدهی آن در۱ماه جواب میدهدولی پول میخادبرامواداولیه جورمیشه بنده دوست دارم درکناریک خانم باشم سن مهم نیست ابدادرک وفهم باشه باقیش درست میشه

 • محمد ارسالی در

  دوستی با خانم خوب که اهل مسافرت باشه اینم شمارم تو واتساپ پیام بدین ۴۲ سالمه ۰۹۰۲۹۱۰۶۲۰۲

 • احمد ارسالی در

  ایمیل‌دارم‌نمیتونم‌بیارم

 • محمد ارسالی در

  خانمی برای دوستی میخرم اینم شمارم ۰۹۰۲۹۱ ۰۰۲

 • محمد ارسالی در

  اگر خانمی از مازندران برای دوستی هست پیا م بده خودم تهران هستم ولی مازندران زیاد میام اینم شمارم ۰۹۰۲۰۶۲۰۲

 • ناشناس ارسالی در

  سلام من پسر افغانی ۲۴ سال دارم ۲ ساله ت و تهران زندگی میکنم دنباله ی زن خوش اخلا ق تر تمیز هستم وضعیت مالیم اصلا خوب نیس ت اگه کسی تمایل داشته باشه این شمارم ۰۹۹۱۳۷۹۷

 • محمد ارسالی در

  اسم محمد دوبال یه دختر خوب حالا زندگی باشه موشکلت کنارم باشه اینم شماره ۰۹۱۶۰۱۵ ۸۳۳۹

 • امید ارسالی در

  سلام بیتا خانم خواستی بیا تو واتساب
  بیشتر آشنا بشیم اینم شمارم
  09397 2864

 • mehdi ارسالی در

  دنبال ی خانم مطلقه خوشگل و با اخلاق مهربون میگردم برای ی رابطه خوب خرجشم میدم کسی بود بیاد تلگرام ممنون
  mehdi_1572

 • امید ارسالی در

  سلام 36 سالمه از تهران دنبال يه خانم خوشگل مهربون مطلقه هستم برای دوستی خرجشم میدم کسی بود بیاد تلگرام ممنون
  mehdi_1572

 • ناشناس ارسالی در

  سلام دوستان وقتتون بخیر، اگر خانومی اهل مشهد هست و مجرد هست لطفا به شماره من در واتساپ پیام بدن، سن و سالشون مهم نیست، ف قط مجرد باشن، سن خودم ۳۸
  شماره ۰۹ ۱۵۸۰۵۵۲۱۷

 • ملیسا ارسالی در

  من زن مطلقه هستم تو عقد جدا شدم ۲۹ سالمه دنبال یه کیس ازدواج خوب هستم

  • ناشناس ارسالی در

   سلام میشه اشنا بشیم

  • ⭐ مستعار ارسالی در

   سلام من اهل هیچ هیچ هیچ دروغی نیستم
   و دنبال اذدواجم ۰۹۳۵۸۶۱۱۲۴۷

  • سعید ارسالی در

   منم در آستانه جدایی هستم ودوست دارم با زن مطلقه که اخلاق ومنش وخشگل هم باشه همدم بشم

  • یونس ارسالی در

   اگه شوهر همه چی تموم منهای پول خواستی تم اس بگیر03995274

 • مریم ارسالی در

  من ی زن تنهام دنبال ی مرد خوبم

  • حسین48 سالمه ارسالی در

   مریم لطفا شماره تلفن وادرس بده

  • ناشناس ارسالی در

   منم دنبال یه زن خوب هستم واسه زندگی

  • رضا علی نژادی المانی ارسالی در

   باسلام من رضا هستم از رشت دنبال کسی هستم که زندگی کنه سختی کشیده باشه تجربه همه چید چشیده باشه با گذشتش هم کاری ندارم من خودم 9 ساله جدا شدم الان 34 سالمه 09823 7525

  • فاروق ارسالی در

   سلام‌ وقت بخیر مریم خانم میشه شماره بدی من خونه در تهران دارم و دنبال ی زن خانه دار و خوب هستم در ضمن متولد پنجاه‌ و چهار هستم

  • ناشناس ارسالی در

   مریم خانم شماره گذاشتم

  • ناشناس ارسالی در

   ۰۰۱۹۷۸۸۰تماس بگیرید

  • ناشناس ارسالی در

   مریم سلام احمدی هستم زن ندارم شماره بیدی یاتماس بیگیر۰۹۹۱۰۳۹۸

  • احمدی مریم تماس بیگر۰۹۰۱۲۹۱۰۳۹۸ ارسالی در

   احمدی هستم مریم خانم مجرد هستم شماره بید ی یا تماس بیگیر۰۹۰۱۰۳۹۸ممنون

  • ناشناس ارسالی در

   مردی تنهام مریم زنگ بیزن۰۹۱۰۳۹۸

  • علی هستم ارسالی در

   منم دنبال یه دوست زن خوبم

  • ناشناس ارسالی در

   سلام من مایلم اگرممکنه اشنا بشم متشکرم

  • ناشناس ارسالی در

   من یه دختر هستم ازدواج کردم ولی بخاطر دخ الت های مختلف از همسرم جدا شدم الان چهار سال است طلاق گرفتم پیش پدرم زندگی میکنم بچه ندارم میخوام دوباره ازدواج کنم متول د 56 هستم فقط میخوام خوش واخلاق باشد وکا رکن پول برای مهم نیست اگر کسی هست به این شماره موبایل زنگ وپیام بدهد 097667334

  • ناشناس ارسالی در

   من یه مردی تنها هستم۰۹۱۰۱۴۵۰مریم یاهرکه باشه زن بیو باشه

  • احمد ارسالی در

   سلام دنبال شوهر هستی در خدمتم

  • شایان ارسالی در

   من یه دخترمیخام زیر35سال همه چی دارم باس ه ازدواج میخام کسی هست

  • ناشناس ارسالی در

   من پسری هستم 32ساله دنبال یه دخترخوب هست م فقط اخلاقش باسم مهمه این هم شمارمه 091 75064شایان هستم

  • ناشناس ارسالی در

   محمدازتهران یک دوست خوب میخوام شغلم دارم ۳۰سالمه ۰۹۹۰۳۶۸۸لطفاتماس بگیری برام فرق نمیکنه سن فقط بامرام

  • محمد ارسالی در

   سلام مریم خانوم منم مثل خودتم نمیزنگی بی شتر آشنا شیم:نهصدو یازده نهصدو نود و پنج صفر نهصدو پنجاه و چهار،سی و شش سالمه مج رد از شمال.انتظار کار مردان صبوره پس منت ظرتم با صفا.

 • رضا9059653550 ارسالی در

  سلام رضاهستم ازخوزستان دنبال زن بیوه مطل قه براازدواج موقت طولانی مدت هستم منزل ش خصی وماشین دارم خواهشاخوزستانی باشن باتش کرازسایت خوبتون

 • رضا9059653550 ارسالی در

  سلام وقت بخیر.کسی نبودازخوزستان دختر..زن بیوه طلاقه گرفته براازدواج لطفاتماس بگی رید باتشکر

 • 09182697819 ارسالی در

  رضا هستم از تهران 36 سال دارم کارمند از خانومم جدا شدم دنبال ی دختر مهربون يا خانم مطلقه هستم که همدیگررو درک کنیم لطفا کسی بود پیام بده ممنون

  • ناشناس ارسالی در

   سلام من تازه میخوام از شوهرم جدا بشم به خاطر اینکه شوهرم معتاده دنبال یه شوهر خوب هستم

 • سلیم09917868689 ارسالی در

  پسرم 27سن یه زن خوب برای عقددائم میخوام الکی مزاحم نشین جدی هستی بزنگ09917868689

 • حسین48 سالمه ارسالی در

  سلام متقاضی ازدواج موقتم ولی خانم معلم بیوه اهل استان کردستان باشه وتماس بگیرد 0938850

 • مهراد ارسالی در

  دنبال خانوم خوب و اهل زندگی برای ازداج ه ستم

 • حسین48 سالمه ارسالی در

  خواهان ازدواج موقتم باخانم معلم بیوه ساک ن کردستان باشد این شماره تلفن تماس بگیر ید 0968850

 • خوشگل ارسالی در

  منم تنهام

  • کیوان ارسالی در

   سلامخوبی تماس بگیر۰۹۳۰۵۴۵۵۶۰۴

 • ناشناس ارسالی در

  48 سالمه 0938850 صیغه میکنم باخانم معلم بیوه ساکن کردستان تماس بگیرید

 • ناشناس ارسالی در

  سلام مریم خانم لطفا شماره بدی تاباشما تماس بگیریم حسین 48 ساله

 • حسین48 سالمه ارسالی در

  09468850

 • حسین ارسالی در

  093468850

 • سنبل ارسالی در

  من خانمی عقدبهم خورده هستم متولد64دنبال1 ادم همسن وهم شرایط خودم هستم.شماره016707 79

  • ناشناس ارسالی در

   سنبل خانم این شماره زنگ بیزن۰۹۹۱۰۳۹۸ مای ل هستی

  • احمدی سنبل خانم این زنگ بیزن۰۹۰۱۲۹۱۰۳۹۸ ارسالی در

   احمدی هستم سلام اگرمایل باشی عقدی دائم شماره گوزاشتم زنگ بیزن۰۹۰۱۲۹۱۰۳۹۸ سنبل خ انم

  • من همسین شماهستم ۰۹۰۱۲۹۱۰۳۹۸سنبل خانم زنگ بیزن ارسالی در

   من همسین هستم سنبل خانم سلام شماره بیدی یا زنگ بیزن۰۹۰۹۱۰۳۹۸همدیگرابوبینیم

 • عزت الله رضائ ارسالی در

  خوش اخلاق باشد

 • سحر ارسالی در

  سحرم چهل ساله ازتهران ازاین سابت ازدواج مطالبش راخواندم.من نامزدم مرحوم شده اند. بدنبال ازدواج بامردی سن بالا یامعلول یاج انبازبرای ازدواج دایم هستم اگرکسی بودبه این شماره زنگ بزند۰۹۰۱۴۶۸۹.

  • ناشناس ارسالی در

   شماره

  • ناشناس ارسالی در

   سحرخانم شماره تون کامیل نیست کامیل بیزار ید من تماس بیگیرم یااین شماره تماس بیگی ر۰۹۰۱۱۰۳۹۸

  • ناشناس ارسالی در

   سحرخانم سلام احمدی هستم شماره تون دو رست نیست کامیل شماره بیدی یااین تماس بیگیر۰ ۹۰۱۲۹۸

  • احمدی۰۹۰۱۲۹۱۰۳۹۸ سحرتماس بیگیر ارسالی در

   احمدی هستم سحرخانم شماره بیدی یاتماس بیگ یر۰۹۹۱۰۳۹۸

  • یونس ارسالی در

   خواهان ازدواج با خانوم نجیب و سرمایه دار هستم،پول از ایشون کار از من

 • به‌روز هستم ارسالی در

  من دنبال یه همسر دائم میگردم که من را در ک کند همسر داشتم بخاطر دخالت های خانوادگ ی همسرم طلاق گرفت ورفت یه بچه پسر هشت سا ل دارم پیش خودم کارگر ساختمان هستم خانه وماشین ندارم فعلا خونه بابام زندگی میکنم سنم الان 46 سال است تا میشه از طراف شهر خودم باشه که شهرستان تیران هست تیران اص فهان باشد به این شماره موبایل رنگ بزنید 09397473 بیشتر تماس بگیرید تا پیام

 • نادر ارسالی در

  یه دختر۶ساله دارم درشرف طلاق خیانتیه زن باوفادرستکارسربه زندگی باشه واسه دایم می خوام

 • ناشناس ارسالی در

  سلام لطفاشماره تماس وادرس بده تاباشما تم اس داشته باششم نرگس خانم

 • علی احدی ارسالی در

  دنبال خانومی هستم پولدار مسن ۶۰۰به بالا برای‌ازدواج دائم هرشرطی داشته باشه قبول

 • امید 09227870131 ارسالی در

  من8سال تنهازندگی میکنم.خونه وماشین دارم. توشمال.اگه خانوم باشخصیت وبااصالتی باشه بخادبامن بمون همجوره هستم باهاش،سن وسالش مهم نیس فقط سالم وباوفا وباشعورباشه کاف یه.اگه خاستین پیام بدید.امیدم رشت.098701 31

 • امید 09227870131 ارسالی در

  من8سال تنهازندگی میکنم.خونه وماشین دارم. توشمال.اگه خانوم باشخصیت وبااصالتی باشه بخادبامن بمون همجوره هستم باهاش،سن وسالش مهم نیس فقط سالم وباوفا وباشعورباشه کاف یه.اگه خاستین پیام بدید.امیدم رشت.092271 31

  • من فاطمه ارسالی در

   با سلام من با امید که شمال هست می خوام ص حبت کنم 091511385

  • ناشناس ارسالی در

   سلام

  • ناشناس ارسالی در

   امید که خانه در شمال داره

  • ناشناس ارسالی در

   سلام لطفا زنگ بزن❤

 • ناشناس ارسالی در

  03468850 خواهان ازدواج موقتم بایک خانم معلم بیوه کردستانی لطفا شمار ه نقص نکنید تماس بگیرند

 • ناشناس ارسالی در

  سلام به مدیر این سایت لطفا شمارهارا ناق ص ننماید کامل وواضح بگذارید شماره هارو خیلی هستند بااین شماره دادن روشن به زن دگی خود می رسند که جای تقدیر هست ازاین سایت

 • جنک جنکی ارسالی در

  سلام ببخشیدشماره همراه 090316779که گفتم خانم عقدبهم خورده اس اشتباهه ان راثبت نک نین باتشکرکه گفتم به بهروزگفتم قبول نمیک نداشتباهه شماره همراهم

 • سحر ارسالی در

  سحرچهل ساله ازتهران امیدوارم ایندفعه شما ره راکامل بزارید.شماره بنده کامل توسایت ثبت نمیشه.۰۹۰۱۴۸۹.فقط ازدواج دایم تماس گ رفته شود.

 • جنک جنکی ارسالی در

  باسلام بنده دوستم دردوران عقدازشوهرش به علت تومورمغزی شوهرش جداشده ومن وکالت روپ رونده ایشان داشتم اگرکسی شرایط ایشونادار ه بهم پیام بده درضمن متولد64هست دخترخانم 090077

 • ناشناس ارسالی در

  همچنین بنده روی پرونده ایشان وکالت داشتم مادرشوهرش خیلی بداخلاق وفضول تودادگاه ه م بهش فحش دادن هم به قاضی هم به خانم جنک .ایشان هم خودم مجبوربه طلاقش کردم چون خا نواده شوهرش سازگاری باهاش نداشتن.مادرشوه رش بسیاردخالت میکرد.خواهرشوهرشم درزمان ع قدحمله کرده بودبهش ایشان هم ترسیده بوداز شون به زندگیش ادامه نداد

  • جنک جنکی ارسالی در

   باسلام بازم میگم این سایت رادرشهرستان شه رکردهم راه اندازی کنین خصوصادرروستاهای ش هرکردمثل ارجنک پیربلوط کاکلک اشکفتک چالش ترسامان شوراب وهمه جای استان چهارمحال بخ تیاری

 • میتی لر ارسالی در

  متولد ۶۲هستم.دنبال یک مرد برا ازدواج دائ م هستم. سلام باشه و انسان.مجردم

  • ناشناس ارسالی در

   جهت آشنایی بیشتر بامن تماس بگیرید 093858 78

 • میتی لر ارسالی در

  متولد۶۲هستم.دنبال یک مرد سالم وخوش اخلاق هستم برا ازدواج دائم. مجردم

  • ناشناس ارسالی در

   سلام میتی لر شوهر برای دایمی۰۹۱۹۱۶۵۰زنگ بیزن ممنون هستم ازشما

  • میتی لر شماره کامیل نیست۰۹۱۰۱۴۹۱۶۵۰زنگ بیزن ممنون ارسالی در

   سلام میتی لر تماس بیگیر۰۹۱۰۱۶۵۰شماره تون ناقیس هست کم است

 • جنک جنکی ارسالی در

  باسلام خدمت شماوهموطنان عزیز.ببخشیداین ب خش ازبرنامه اتونادرشهرستان شهرکردخصوصادر روستاهای ان مثل ارجنک پیربلوط کاکلک چالش تراشکفتک وهمه روستاهاوشهرهای شهرکردهم ای جادکنین چون هم سن دخترخانمهاهم اقایان بر اازدواج داره بسیاربالامیره.خواهشمندم ازط رف خودتون سکرت ومحرمانه دخترپسران شهرکرد هم بهم بااین سایت معرفی کنین که مشکل ایج ادنشه.اگه این فرهنگ رادرشهرکردجاسازی کنی ن ممنون میشم ازلطف بی دریغتون خانمی هستم ازاطراف شهرکرد.03167077

 • احسان ارسالی در

  باسلام من دنبال یک زن برای صیغه می گردم اگر کسی هست بااین 09495723پیام بده من اح سان 33سال دارم

 • سعید ارسالی در

  ۳۰ساله تهران اندازه خودم دارم دنبال ی دختر زندگی کن میگردم

 • سحر ارسالی در

  سحرازتهران چهل ساله ازتهران بدنبال ازدوا ج دایم بامردمعلول وجانبازبامعلولیت کم هس تم.لطفاکسی بودبااین شماره زنگ بزند.
  ۰۹۳۹۶۷۶۰۲۸۹.

 • ناشناس ارسالی در

  با سلام من دارم از همسرم جدامیشم یک همسر خوب ومتدین اهل دروغ نباشد 36سالمم است م منون میشم

  • فردین ارسالی در

   من هستم

 • جنکی ارسالی در

  باسلام بنده دوستم دردوران عقدش به خاطردخ التهای مادرشوهرش همچنین تومورمغزی وسرطان خون ازشوهرش جداشده اگرکسی شرایط ایشوناد اره باشماره31670779پیام بده درضمن بنده و کیل ایشون روپرونده اش بودم که باهمه شرای طش اگاهم

 • شهرکردی ارسالی در

  باسلام خانمی هستم ازروستاهای شهرکردلطفاب ه اقای رسول غلامی ارجنکی فرزندحاج عبدالع لی غلامی بگین این قسمت ازبرنامه گسترش را زیرنظرسازمان ملی جوانان شهرکرددرروستاهای ارجنک پیربلوط نافچ چالشترسامان شهرکردکا کلک هم راه اندازی کند.به ایشون لطفاپیشنه ادبدین این سایت درشهرکردراه اندازی شود.ب اتشکرازشما دست اندرکاران

 • فهیمه ارسالی در

  سلام دوستان زنی بودم شوهرم وضعش خیلی خوب بود ولی خیلی خسیس و بد اخلاق و دست بزن داشت زندگیم جهنم بود و بهچ عنوان منو طلا ق نمیداد میگفت میخوام زجرکشت کنم خیلی از اون و این دعا گرفت خیلی هزینه کردم ولی مشکلم حل نشد تا اینکه از طریق گوگل با ای ن سایت heby.lxb.ir طب علمی قرآنی آشنا شد م شماره و ایمیل بود بهش پبام دادم خلاصه مشکلمو بهش گفتم یه روحانی سید خیلی مهربو ن و خوش اخلاق هستن برام دعا داد که شوهر م خودش با پای خودش منو برد دادگاه یه واح د آپارتمان به نامم زد و یه پراید مدل ۹۲ بهم داد و با مهربانی طلاقم داد و تک تک م شکلاتمو حل کرد کارش عالیه معجزه میکنه شم ارش به چندتا از دوستام دادم مشکل اونا هم حل کرد کارش معرکست معجزه میکنه هرکی هرم شکلی داره بره سایتش یا به این 09040361 شماره تلفنش پیتم بده یا تماس بگیره هرمش کلی دارید حلش میکند گفتم شاید کسی مثل من مشکل داره شماره و سایتش اینجا میزارم هر کی هر مشکلی داره پیامش بده من و دوستام ت جربش کردیم

 • خانم وکیل جنکی دوستم ارسالی در

  باسلام.بنده دوستم دردوران عقدازشوهرش به خاطردخالتهای خانوادگی مادرشوهرش جداشده ا ندشوهرش تومورمغزی ومشکل خونی داشت بنده ر وی پرونده ایشان دردادگستری شهرکرداصفهان زیرنظرخودم وکالت داشم ایشان مجبوربه طلاق شددردوران عقداگرکسی شرایط ایشوناداره به 090310779پیام بده.درضمن من وکیل ایشوبودم روپرونده اش بسیارخانم نجیب وپاکدامن موم نی هست که ازلحاظ ابرونمره20داره.باتشکر

  • خانم وکیل جنکی سلام شماره تون کامیل نیست ارسالی در

   سلام خانم وکیل جنکی شماره شما کامیل نیست نیست ناقیس هست ۰۹۱۰۱۴۹۱۶۵۰زنگ میزنید ممنون پیام بیدین شماره شما کامیل نیامده

 • امیر ارسالی در

  سلام یه زن پولدار میخوام که راحت زندگی ک نیم

 • زینب خانم هستم ازشهرکرد ارسالی در

  باسلام بنده دوستم دردوران عقدازشوهرش به دلایلی خاص ودخالت خانوادگی جداشدن ایشان زینب هم متولد64هستن اگرکسی شرایطشاداره ب ه شماره0903پیامک بدهد

  • سلام زینب خانم ازشهری کرد۰۹۱۰۱۴۹۱۶۵۰تماس بیگیر ارسالی در

   سلام زینب خانم شماره تون کم است زنگ بیزن ۰۹۱۰۱۶۵۰پیام بیدی ازشماکامیل نیامده شمار ه ممنون

  • ناشناس ارسالی در

   سلام شاپور هستم مجرد 10سال جدا شدم زن ن گرفتم خانم هست تماس بگیر 0913721

 • ناشناس ارسالی در

  سلام 093550

 • ناشناس ارسالی در

  سلام فهیمه خانم من زندگیم چهارساله ب مشک ل خورده داریم طلاق مگیریم و مشکلات زیاد دیگ هم دارم شماشماره سید را کامل ننوشتید لطف کن کامل بنویس ممنون

 • ناشناس ارسالی در

  سلام امیداقا ک از شمال هستید مخام با شما صحبت کنم

  • ناشناس ارسالی در

   سلام زنی بیو مطلقه زنگ بیزن شوهر پیدامیش ۰۹۹۱۶۵۰ ممنون ازبیو ها

  • ناشناس ارسالی در

   من زنی دایمی باشه هچ هچ هچ دوروغی نیست۰۹ ۱۹۱۶۵۰شماره من

 • Amil ارسالی در

  سلام،بنده یه جوان ۲۳ساله ام خدمت رفته،۱۹ ۰ قد۸۵وزن،دنبال یه خانوم پولدارمهربون وا سه ازدواجم،سنش واسم مهم نیست،اگه کسی بود من همیشه اماده قرارم،قربون خدابرم نع کسو کاردادبهم نع یه پول درسی حداقل ۱۰درصدخوش ی توزندگیم بوده باشه

 • خانم مطلقه ارسالی در

  باسلام به اقارضاازتهران کارمند که36ساله شه بگین جواب گوشیشاتندوسریع بدهدبراش پید اکردم همسن خودش دختردیپلم خانه دارمطلقه همدیگه رادرک کنند...اقارضامشخصاتتادقیقاب ه شماره ای که برات پیام داده ارسال کن.با تشکر...

  • ناشناس ارسالی در

   091043144

 • ناشناس مطلقه ارسالی در

  سلام اقااحمدی ازتهران متولد50گیرداده به همه میگه شماره بدین اونوقت پیام فحش بسیا رزشت فرستاده واسه خانم.بهش بگین پیاماتان گه میدارم تاشکایتابه کلانتری تهران بکنم ازحقوقت کم کندانوقت میفهمی.ازدیشب تاکنون 100تاپیام وحرف زشت حتی ازناموس زن برام ف رستاده.باتشکرازشما0903

 • سپیده ارسالی در

  سلام خانمی هستم فقطبرای ازدواج دایم بامر دی مهربان وبااخلاق ووضعیت مالی خوب.و سن بالای چهل سال باشن.اگرهمسرمرحوم ومطلق ه باشن مشکلی نیست فقط اخلاقش مثبت وخوب و سالم باشدشماره تماس بنده باتشکر.
  ۰ ۹۳۰۲۸۹.

  • ناشناس ارسالی در

   سلام گلم اهل کدام شهرستانی بنده غلامتم

  • ناشناس ارسالی در

   آقایی که بمن روزسی تیرپیام گذاشتن توسایت لطفاشماره تماسشان رابرایم توسایت بزارن برای آشنایی بیشترمان.ممنون میشم.

 • خانم وکیل هستم ارسالی در

  باسلام بنده دوستم وکالت روپرونده اش داشت م دردوران عقدش به دلایلی ازشوهرش جداشده الان1ازدواج دائم وطولانی میخوادهرکی شرای ط ایشوناداره بهم پیام بده فقط0900779تازه من واسطه ازدواج چندین نفربودم.

  • محمد ارسالی در

   خانم محترم شماره موبايلتون ناقص هست لطفا ًدرست وكامل بنويسيد. ممنون

 • سپیده ارسالی در

  سپیده ازتهران.فقط ازدواج دایم بامردسن با لابادرآمدخوب هستم.اگرهمسرمرحوم یامطلقه ب ودن مشکلی نیست لطفاایندفعه شماره های متق اضی راکاملادرسایت ثبت کنیدباتشکر. .شماره بنده 0760289.

 • سپیده ارسالی در

  06760289😄
  شماره تماس بنده خانمی از تهران برای ازدواج دایم بافردی نظامی یاسر هنگ ویاجانبازومدافع حرم هستم.لطفاشماره ه ارامدیرسایت کامل بگذارد.تاموردی بودتماس بگیردبراحتی.

 • ناشناس ارسالی در

  09353850

 • سامان ارسالی در

  من دنبال یک زن برای دوستی از مشهد میخوام که گاهی اوقات با هم باشیم و از تنهایی درآئیم

 • ناشناس ارسالی در

  من دنبال یه همسر دائم میگردم سنم 46 سال است ازدواج اول من ناموفق بود بخاطر دخالت های خانوادگی همسرم طلاق گرفت ورفت یه بچ ه پسر هشت سال دارم که پیش خودم است الان هم تنها هستم اگر کسی هست که به من کمک کن د ویه همسر خوب پیدا کند برای من ممنون می شم به این شماره موبایل زنگ بزن 09917532

  • ناشناس ارسالی در

   سلام اقای محترم من42سالم هست سه فرزند دا رم وشوهرم فوت شد ایا شما قادر به ازدواج هستید یا نه

  • ناشناس ارسالی در

   سلام اقابهروزخانم42ساله راباوجود3تابچه گ رفتیش یاخانم دخترعقدبهم خورده رازودترجوا ب بده ببینم زن گرفتی یانه؟

  • ناشناس ارسالی در

   09304349زنگ بزن

 • ناشناس ارسالی در

  سلام اقابهروزهمسری که بهتون پیشنهاددادم همسردائم است برای شما...چرااینقدرطولش می دی؟اخه کدام دخترخانم باشرایط شماکنارمیاد ؟که بافقرزندگی کندبچه شماراهم بزرگ کندای شان دخترخوب سازگارهمه شرایطشم مثل خودته. دیگه هم درخواست زن نکن هیشکی باهات زندگی نمیکنداقای ب س ازت اصفهان

  • ناشناس ارسالی در

   من آمدیم خواستگاری خواهر شما درست است ولی اشتباه کردیم که راجب خانواده محترم شما تحقیقات نکردیم این چیزها که الان داریم می‌شنویم اگر همان روز اول فهمیده بودیم اصلا نمی ایستادیم تو خونه شما ما کسی که آورد خانه شما بهش اطمینان حاصل کردیم چون آشنا بود گفتی حتما خوب جای ما را برد ولی حالا که شنیدیم از همشهری های خودتان می‌گویم عجب اشتباه کردیم خیلی چیزها فهمیدیم آن کسی که به ما این ها گفت ماشین دارد تو کرد علیا دیگه نیست گفت آنها خانواده خوب هستند باباش وبرادر های او اما دخترهایش دعوا می‌کند با همه خیلی دعوا ی هستند با یه زن داداش های خودشان نمی‌سازند گفت نمی‌دانم کدام از آنها است خدا شکر میکنیم که از دست شما راحت شدیم

 • سمانه ارسالی در

  خانمی ازتهران۰۹۰۱۴۱۶۸۹.خواهشافقطبرای ازد واج دایم بابنده تماس گرفته شود.

  • سمانه ازتهران شماره تون ناقیس است ارسالی در

   خانم اتهران ازدیواج دایم گوفتی شماره تون کامیل نیست

 • سپید ارسالی در

  یعنی چی وفتی شماره تلفنمان رامیزاریم مسئ ول سایت ناقص میزاره شماره هارا.اگرراضی ن بودیم شماره نمیذاشتیم اگرکسی پیدابشه به شرایط مامتقاضیها بخوره چگونه به مادخترها زنگ بزنن
  😇فقط ازدواج دایم. 093989😇

  • سپید سلام شماره تون ناقیس است ارسالی در

   سپید سلام شماره شما کم است چیتوری تماس بیگیره باشما سپیدخانم

 • ناشناس ارسالی در

  نوهصد سی وپنج سبصد چهل وشش هشتادوهشتت پن جا یک خانم معلم بیوه کرد برای ازدواج م وقت تماس بگیردممنون

  • ناشناس ارسالی در

   سلام میشه با این ۰۸۸۶

  • ناشناس ارسالی در

   شماره اخرم ۲۸۸۶

 • سمانه ارسالی در

  صفرنهصدویک چهارصدوده بیست وشش صفر نه.... .‌.فقط ازدواج دایم تماس گرفته شود.
  😃😄😗😁😀😉😊😋😍😘😇🙂☺😆🤔

  • سمانه شماره تون خاموش است یااشتیبا ارسالی در

   سمانه شماره دورست بیدی🤩

  • محمد ارسالی در

   سلام سمانه خانوم،محمدم
   ..

 • ناشناس ارسالی در

  خانمی ازتهرانم برای ازدواج 😄

  09014689😄

  • ناشناس ارسالی در

   خانمی ازتهران برای ازدیواج شماره شون ناق یس امده نمیش تماس گیرفت😎

  • ناشناس ارسالی در

   هرک شوهر خاست پیام بدهید

 • مرتضی ارسالی در

  شمارم ۰۹۱۲۵۹۳۴۰۰۵. خرج میدم

 • میثم ارسالی در

  میثم هستم مجردتنهام متولد ۶۴ یه خانم بی وه برای سیغه نیاز دارم هیچ پولی ندارم خا نم کمکم کنه خانمی پولدار وخانه دار میخام لطفا تماس بگیرید۰۲۹۹۹۸۱۴

 • بهار ارسالی در

  سلام من متولد ۱۳۶۴ هستم ی مرد عالی میخوام

  • ناشناس ارسالی در

   این برنامه خیلی خوب است

  • ناشناس ارسالی در

   علت خطا چیست

  • ناشناس ارسالی در

   این برنامه خیلی خوب است 0991620 محمد

  • ناشناس ارسالی در

   سلام بهار خانم ادرستو کدام شهری

  • فریدون ارسالی در

   دنبال یه خانم واسه ازدواج میگردم

 • علی ارسالی در

  سلام مشهدی هستم اینم شمارم09035821تلگرام درخدمتم

 • ناشناس ارسالی در

  سلام ببخشید من یعقوب کردی پور متولد 31/6/60که درتاریخ 15/8/76براثرسقوط ازکوه دچار

 • یعقوب کردی پور ارسالی در

  سلام ببخشید من یعقوب کردی پور متولد 31/6 /60که درتاریخ 15/8/76براثرسقوط ازکوه دچار ضربه مغزی شده که تاکنون بلطف خداوند از طر ف راست بدنم معلول و لکنت زبان هم دارم خلاصه اگر لطف خداوند نبود من میبایست مرده بودم خلاصه سال 82یه ازدواج ناموفق داشته چندسال بعد دختر داییم که الحمدلله تکنسین اطاق عمل عاشقم شدیعنی طوری شد که من بدون یادعشقم نمیتونست م نفس بکشم البته الانم تقریبا همین طوره ولی طی این مدت من علاوه براین که قوربون صدقش میرفتم بهش میگفتم نازی جونم من بچه زیادوخیلی دوست دارم بعدم میخوام با شریک عمرم همیشه پیش هم باشیم فعلا بخاطر همین ازمن ناراحت شده باهام حرف نمیزنه منم بخاطر همینکه باهام حرف نمیزنه باید فکر یه چاره کنم حالا ازشما خواهش میکنم یه دختره خوبونجیبوبا ایمانی برای من پیدا کنید تا انشاالله بعد از آشنایی وتفاهم کامل باهاش انشاالله رسما ازدواج کنمو بریم سرخونه زندگی خودمون درضمن شیرینی شمارو هم روی چشمام میزارم تقدیمتون میکنم جهت اطلاع باید عرض کنم که من بلطف خداوند متعال به اندازه ای اموال دارم که تا آخر عمر نه خودم و نه شریک عمرم سر کار بریم حالا از شما خواهش میکنم که یه دختر خوبو

 • مردی مجرد هستم دونبالی ازدیواج دائم۰۹۱۰۱۴۹۱۶۵۰ممنون ارسالی در

  کسی بود ۴۰تا۴۶ زنگ بیزنه پیام بیده

  • ناشناس ارسالی در

   ایا شما ازدواج کردید چند ساله تون بچه دا رید ممن دوست دارم همسر ایدهالم مهربان خو ش اخلاق باش صداقت داشته باشه کار کن باش زرنگ باش فامیل دوست باش دست دلباز باش ب چها را دوست داشته باش

 • فرشاد ارسالی در

  دانشجوی دکترا رشته فناوری اطلاعات ارتباط ات می باشم دنبال دوختر خوب ساده اندیش مث ل خودم می گردم بچه مازندران هستم

  • سمانه۰۹۰۱۴۱۰۲۶۸۹😄 ارسالی در

   آقافرشادلطفا تلفن تماس خودرابگذار.برای آشنایی بیشتر.مسئول سایت شماره ها راناقص نذار این سایت برای آشنایی وازدواج است بایدبتوانیم با گزینه موردنظرمان تماس بگیریم.باتشکر.
 • خواهرزن اقای بهروزسلطانی هستم ازکردعلیا ارسالی در

  باسلام اقای ب س ازتیران اصفهان خواهرمنوخ یلی توزندگیش زجردادخدابه داداون برسه که الان باهاش ازدواج کندوزندگی کندزندگیش ات ش جهنم میشه...مادرش وخانواده اش نزاشتن خ واهرمن زندگی کندمااصلادخالت نکردیم.0913

  • به‌روز سلطانی تهرانی ارسالی در

   آنقدر دروغ نگویید اصلا خانواده محترم من دخالت نمی‌کردند من جلوی آنها داشتم شما نگذاشتید خواهر شما زندگی کند تو زندگیم دخالت کردی تا زندگی من را پاشاند ی از وقتی که عقد کردم خواهر آخری شما دخالت می‌کرد وقتی هم عروسی کردیم دخالت ها شروع شد هیچ وقت نمیبخشم شما را اصلا اویل عروسی من هیچ کس دخالت نمی‌کرد من با خواهر بزرگم میانم خوب نیست اصلا دخالت نمی‌کرد چرا بابام ومامان من خیلی دوست داشتن او را اصلا شما نگذاشتید خواهر شما زندگی کند چرا اویل عروسی باهاش خوب بودم چرا وقتی می‌آمدی خونم احترام می‌گذاشتم مگه من نمی‌گذاشتم بیاد خونه شما چرا وقتی می‌آمد دو روز تمام تنها بودم تو خونه افتادی تو زندگی من دخالت کردند زندگی خواهرتان را پاشاند ی مقصر اصلی خودتون بودی نه خواهر های خودم

  • من آقای بهروز سلطانی تهرانی هستم ارسالی در

   من آنقدر خواهر شما را دوست داشتم اصلا نمی‌گذاشتم تو زندگی من دخالت کند جلوی همه را داشتم از خودش بپرسید بخاطر او نزدیک به دو ماه پایم خونه بابام نگذاشتم تا این که می‌خواستیم برویم مشهد مقدس خودش زنگ زد به مادر من گفت میخوای برویم مسافرت داشتم تلاش میکردم تا خانه ام از تیران ببرم بیام پیش شما چند بار به خودش گفتم صبر کن تا ببینیم چطور میشه آن وقت شما دیر گفتید که خانه را وگرنه از زودتر گفته بودی قرارداد خانه تمدید نکرده بودم خودم میدیدم بامن چه کار می‌کند خودش هم دیر بهم گفت که اگر رفته بودیم نجف آباد زندگی می‌کردیم تو بیکار نبودی بخدا دوست داشتم آن وقت که فهمیدم تو دادگاه برادرم خیلی بهت چیز گفته بود باهاش خیلی دعوا کردم خدابیامرز برادر شما ومادر شما مامانم رفت بابام هم رفت همین الان هم با داداشم بخاطر خواهر شما دعوا دارم آن قدر بهش چیز می‌گویم که الان بامن حرف نمی‌زند همین الان هم اگه میشد خواهر شما برمی‌گرداند م چون دوستش دارم معلوم است دختر خوبی است بابا شما خیلی دوست دارم

 • کردعلیا ارسالی در

  هرموقع اقابهروزسلطانی خواهروبرادرش بهش ا جازه دادن زن بگیره یاازدواج کندزندگی کند من اسمموعوض میکنم ازکردعلیااصفهان میزارم کرون وچادگان..کی مادخالت کردیم بیشعوربی معرفت خوردی اسم خواهرزنتاثبت کردی دراین ترنت ماچکارداشتیم به تواخه؟توحسودبدجنس ب داخلاق بودی میگی نه هروقت زن گرفتی یابهت دادن بگونه حالاخواهرمن خوب بود اسم مارا نیاری دیگه هاثبتش میکنم یادگاری برات کرد علیاتیران هستم

  • به‌روز سلطانی تهرانی هستم از شهرستان تیران ارسالی در

   من اصلا نمی‌گذاشتم کسی تو زندگی من دخالت کند خیلی خواهر شما دوست داشتم من اگه دوست نداشتم اصلا باهاش عروسی نمیکردم ولی کار من این جور شد باز داشتم تلاش میکردم کار پیدا کنم تصمیم گرفتم اگر کار پیدا نکردم چون خودش گفت اگه رفته بودیم نجف آباد زندگی می‌کردیم تو بیکار نبودی من میخواستم تا آخر ماه که خانه تازه اجازه کرده بودم بشینم بهش گفتم صبر کن چون دیدم فایده نداره هرچی میگردم کار تو تیران پیدا نمیشه تصمیم گرفتم به مادر خودم خدابیامرز هم گفتم میخوام بروم از تیران گفت بهم مامان هرکجا دوست داری برو فقط نگذار زندگی بپاشد اشتباه کردم تا گفت صاحب خانه خالی کن نباید تو تیران دنبال خونه میگشتم باید می‌آمد آنجا خانه پیدا میکردم فکر نمیکردم کار پیدا نشود گفتم شاید کار پیدا کنم وقتی درخواست طلاق زد طلاق او رد شد خیلی به آنها گفتم برید باهاش حرف بزنی ببینی چه می‌گوید نیامدن حالا میبینم چه کار اشتباه کردم پیشمان هستم خداشاهد من خواهر شما خیلی دوست دارم همین الان اگر میشد یه طوری بر می‌گردانم

 • کردعلیاهستم ازتیران اصفهان ارسالی در

  باسلام خدمت سایت شماوهموطنان به اقای ب ا زت اصفهان بگین اجازه بده ببین کسی اصلابا هات ازدواج میکندزندگی کندبعدبه خواهروخان واده خانم اولت تهمت بزن توزندگی خواهرمنو اتش جهنم کرده بودی دروغ نگوفقط09...هرموق ع زن بهت دادن وزندگی کردی اونوقت تهمت وت وهین کن خدانگهدارت شفات بده انشالله مشکل همه روبازکندبنویسین تابخوانددرست که منچ ی گفتم

 • خانم وکیل هستم ازاصفهان ارسالی در

  باسلام خدمت شماعزیزان بنده دوستم ازشهرست ان شهرکرددخترخانمی متولد64دارای مدرک تحص یلی دیپلم سالم دردوران عقدازشوهرش به خاط ردخالتهای خانوادگی کل خانواده شوهرش همچن ین بیماری تومورمغزی وسرطان خون شوهرش که داشت قبل ازعقدبه خانواده دخترنگفتندولی ب عدازعقدزن برادرپسره به مادردخترمیگه که ب رادرشوهرم مریضه پرونده پزشکی داره ازشوهر ش درزمان عقدجداشده الان دنبال1ازدواج دائ م با1اقایی کم سن اهل کارنمازخوش اخلاق با شدهست اگرکسی شرایطش مسل ایشون هست باخواه رش0903179پیام بدهدفقط ایشان دختری نجیب س نگین مذهبی ودرخانواده ای باخداومومن بسیا رابرودار بزرگ شده است.اگرکسی ازدواج دائم میخوادپیام بدهد..دخترخانم اهل زندگی کرد نه فقط خیلی هم خوب ومهربونه...باتشکرازشم امتولد64عقدبهم خورده ساکن شهرکردخانواده بسیارخوب مذهبی پاکدامن هستن.وضعیت مالیشو نم متوسطه. .

  • ناشناس ارسالی در

   من آقا سالام خانم وکیل شماره گوفتید نیست

  • ناشناس ارسالی در

   سلام خانم وکیل خوبی؟ببخشیدخانم دختری که ازشهرکردگفتین خیلی دخترخوبی هستش میگن پس رداییش خیلی میخوادش ولی مادرش میگه من به فامیل دخترنمیدم کاش میشدتومعرفیش نمیکرد ی به اقای ب س از ت اصفهان حرف نداره واقع اعالیه ازهرنظری من ازهمسایه اشون پرسیدم گفتن خانواده بسیارسنگین مذهبی دخترمومن و داناییه.ازروستاهای شهرکردهم ست چرامعرفیش کردین به تیرانی به من میگفتیش دختره عال یه میگن دیگه نمیشه کسی بره وااسش....قبول نمیکند

 • فردین ارسالی در

  خانمی برای ازدواج میخوام کرد

  • سید علی محمد ارسالی در

   ساکن یزد هستم 44ساله زن معلم یزدی می خوا هم اردواج داعم

 • فریدون ارسالی در

  دختر کرد کی هست کرمانشاه قروه سنندج

 • سلام ارسالی در

  با سلام برنامه خوبی هست ولی بعضی ها جنبه ندارند شماره ناقص نزارید ممنون 👏💜

 • ناشناس ارسالی در

  باسلام این اقای ب س ازتیران هرماه اسمشوگ ذاشته براخانم تواینترنت که مزاحم خامهابش ه بزاره سرکارهمه حرفاش دروغه چراهیچ وقت جواب درستبه من مکه3تابچه دارم نمیده پس ب ااین اخلاقش وثروتش چندتاخانم میخاد؟

 • سید علی محمد ارسالی در

  من هم باسه بچه طلاق کا ریکردم بچه هایم د خترند ونزد من هستند خودم معلم هستم زن خ وب می خواهم

  • ناشناس ارسالی در

   کدام شهری چند سال داری سیدعلی محمد

 • علی ارسالی در

  دو خواهر یکی پسرم دومی خودم خانواده خوب خونه هم دارم

 • سلام ارسالی در

  یه دختر روستای میخوام برای ازدواج داعم شماره بدی
  کردکرمانشاه یا سنندج یاهمدان باشه

 • علی آقا ارسالی در

  چهل پنچ سال دارم تنها زن خوب میخوام شمار ه

 • بازنشسته هستم تنها پنجاه سال دارم ارسالی در

  شماره بدین تماس بگیرم حمید هستم اردبیل

 • علی ارسالی در

  JC ichty bomb

 • شاکر ارسالی در

  زن ندارم خونه دارم چهل سال دارم شماره ب زار تماس بگیرم

 • پویا ارسالی در

  سلام
  پسر مجرد هستم ۳۵ ساله ظاهر و قیافم خوب مونده
  تا حالا قسمت نشده ازدواج کنم
  قدم ۱۷۸ و خیلی تنهام سا کن اصفهان
  یه خانم مجرد و یا مطلقه یا همسر مرحوم فرقی نداره بهم پیام بده قصدم رابطه همیشگیه
  میخام دوطر ف تنها نباشیم
  با سپاس
  02020 78

 • ندا ارسالی در

  نداهستم 34سال دارم ازدواج داعم شماره بزاری دمن قروه سنندج هستم

  • ناشناس ارسالی در

   سلام ندا 34 ازقروه بزنگ نوهصدو سیو پنج سصدو چهل وپنج هشناد هشتاد پنجاه

 • خانم وکیل ازاصفهان ارسالی در

  سلام اقاپویامن خانمی درشرایط خوب ازشهرکر دپیشنهاددادم به اقای ب س ازتیران اصفهان اگه دوست دارین به ان خانم بگین1خانم خوب هم برایت پیداکندمردم شهرکردوروستاهای اطر اف ان بسیارخوب هستن.به اقای ب س ازتیران بگوتاپیداکندبرات خانم خوب ازشهرکرد

  • پویا ارسالی در

   سلام خانم وکیل ازاصفهان بگو برام پیدا کند

  • سلام ارسالی در

   بعضی ها جرات شماره تلفن همراه ندارننندچرا تواین صفحه پیام میدن

 • علی ارسالی در

  ندا خانم پیام بیان شماره دارم

 • ناشناس ارسالی در

  ندا خانم شماره صفر نه صدو پانصد نودو پنچ شست سی و هفت تماس بگیر

 • ناشناس ارسالی در

  سلام من 36سالمه دارم طلاق مگیرم مخام ازد واج داعم بکنم ممنون

  • کیوان ارسالی در

   من دنبال یه زن جوان و پر انرژی هستم ۰۹۳۰ ۵۴۵۵۶۰۴ واتساپ

 • ندا ارسالی در

  سلام چرا شماره درست نمیزارید اه
  این چه کاری انجام می دهید

  • ناشناس ارسالی در

   سلام حسین هستم ندا شماره گوزاشتم

  • علیرضا ارسالی در

   سلام ۰۹۱۱۹۲۴۵

 • ناشناس ارسالی در

  سلام شماره درست سایت کم میکنی صفر نه صد چهارده اولی

 • ناشناس ارسالی در

  ندا سلام نوصد چهارده اولی

 • ناشناس ارسالی در

  ندا جان شما شماره بزارید سایت کم میکنی

  • ناشناس ارسالی در

   حسین هستم ندا جان زنگ بیزن۰۹۱۰۲۴۹۰شماره حسین دائم میخام

 • ناشناس ارسالی در

  ندا شماره بزنگ نوصد چهارده پانصد نود پنچ شست سی هفت تمام

 • ندا ارسالی در

  سلام شماره با عدد بنویس
  سایت کم نمیکنه آگه هستی آگه نیستی پیام نده اینجا

  • حسین ارسالی در

   09222849455
   وقت کردی ز بزن

  • ناشناس ارسالی در

   ۰۹۱۹۱۳۶۱۴۴۸

  • ناشناس ارسالی در

   اگر قصد ازدواج دارید بزنگید ۰۹۱۹۱۳۶۱۴۴۸

 • پویا ارسالی در

  باسلام دختر روستایی میخوام 25تا 28 پاسخ بدی

  • خانم وکیل ارسالی در

   سلام اقاپویامن اقای ب س ازتیران اصفهان ر امعرفی کردم به1خانم روستایی ازشهرکردلطف کن بهش بگوتا1خانم ازانجابرات پیداکندخانم های انجابیشترنجف ابادزرین شهرتیران کرون چادگان اصفهان ازدواج کرده اندزندگی هم می کنندبه اقاب ازتیران بگویاباهاش درتماس با ش خودت بااقای سلطانی تهرانی

 • علی ارسالی در

  شماره با عدد ۰۹۵۶۰۳۷

  • ندا ارسالی در

   علی خودتی

 • ناشناس ارسالی در

  اقا۴۹۱۶۵۰زنگ بیزن نداسایت شماره کم میزار ه

 • مسعود ارسالی در

  سلام،بازنشسته،58ساله از کرج،از همسرم جدا شدم ،خواهان ازدواج دائم با یک خانم که ف رزند نداشته باشه،پایبند به مسائل اسلامی باشه،خونه دارم،هیچگونه حاشیه ای ندارم

  • سمانه۰۹۰۱۴۱۰۲۶۸۹😄 ارسالی در

   آقامسعودلطفا بامن تماس بگیریدازمدیرسایت میخواهم شماره هاراکامل ثبت کنن.باتشکر.

  • ناشناس ارسالی در

   0930349

  • ناشناس ارسالی در

   09302104349

 • ندا هستم ارسالی در

  خواهش دارم شماره درست بزارید

  • ناشناس ارسالی در

   بله

  • ناشناس ارسالی در

   بله

 • ۰۹۱۴۵۹۵۶۰۳۷ ارسالی در

  سایت شماره تماس کم میکنی

 • مبینا ارسالی در

  یه دوست پسر خوشتیپ صادق دست ودل باز اهل مسافرت 26 سال دارم همدان هستم

  • Kasra ارسالی در

   مهندس الکترونیک کارمند رسمی وزارت نفت، ق دم 187 است.
   آی دی تلگرام Vahidpa1 358
   09187242011

  • حافظ ارسالی در

   برا دوستی یه خانم که بتونه خوزستان بیاد یا ساکن خوزستان باشه بیاد سر وات 0916028 9525

 • علی ارسالی در


  سلام ازدواج موقت میخام سی ساله

  • مبینا ارسالی در

   علی سی سال میشه شمارت بزارید مبینا هستم

  • محمد ارسالی در

   من هستم 22سالمه مشهد 09833259

  • محمد ارسالی در

   سلام من 22سالمه دنبال یه خانم برای رابطه از مشهد هستم اصلا اهل هواشی نیستم به طر ف مقابلم احترام میزارم و اگه بتونم از لح اض مالی کمکش هم میکنم اینم شمارم
   صفر نهصد یک بیست هشت سی سه دیویست پنجاه نه
   09059

 • جسین ارسالی در

  حسین ۴۵سال هستم برای ازدیواج دائم خانم۴۰تا۴۶سال زنگ بیزنه شماره حسین۰۹۱۰۱۴۹۱۶۵۰ حسین

 • علیرضا ارسالی در

  سلام برم اصل مطلب یه دختر پولدار برای دو ستی و نیاز های خیلی کمی دارم اونارو بر طرف کنه 09100133704
  براش کم نمیزا رم

 • اسی 17 ارسالی در

  سلام متولد 43 ورزشکار دنبال یه زن خوب وپ ولدار میگردم برای دوستی سنش مهم نیست ولی با اخلاق باشه 09981204726 جهت تماس

 • محسن ارسالی در

  سلام دنبال دختر هستم برای ازدواج 29سالم زن مهربان نماز خون یا نباش من خوزستان لر هم یا تهران 09168407312

 • مینام ارسالی در

  سلام ازاینکه ادمهاروبراازدواج باهم اشنام یکنیدممنونم من راستش خودم هم مجردم ولی ب یشترایده الم یه پسرپاسدارومومن هست شمارم 09056124654,اگه واقعاهمچین کسی تمایل به اشنایی بامن روداره تماس بگیره ضمنادنبال مادیات دنیانیستم فقط یه شریک مومن میخام باتشکر

  • سلام ارسالی در

   مینا اهل کجایی چند سال دارید

 • فاطمه ارسالی در

  کسی هست قلب شکسته من درمان کند 💔👩👧روستا همدان

  • آقای هستم ارسالی در

   من آقای هستم سلام فاطمه شماره بیدی تاقلب شکسته تودرمان شود ای فاطمه

 • ناشناس ارسالی در

  سلام فاطمه لطفا بزنگ 0935850 از همدان قل ب شکسته

 • محسن ارسالی در

  باسلام یک دختر روستای سنش 20تا 27 برای ا زدواج میخوام اطراف همدان قروه سنندج سنقر کسی بود اینجا پیام بده خودم شماره میدم
  من زیاد اینجا نمیام پیام بزارید 💋 ❤💖

 • یونس اکرمی ارسالی در

  دنبال یک خانم ۵۰تا۶۰سال برای ازدواج هستم من ۵۲ساله هستم دنبال یه همصحبت هستم دختراامروزی دنبال پولن نه شوهر....البته بخودش برسه چون من میرسم مثه ۴۰ساله ها هستم ولی عاشق ۵۰ تا۶۰سال هستم

  • سمانه۰۹۰۱۴۱۰۲۶۸۹😄 ارسالی در

   آقایونس لطفا شماره تماست رابزاربرای آشنا یی بیشتر.ممنون.

  • ناشناس ارسالی در

   شغلت چیه ؟

  • زهرا: ۰۹۱۵۸۶۷۵۶۷۳ ارسالی در

   سلام من زهرا هستم ۵۲ساله از مشهد بیوه هس تم شوهرم ۷ساله ک فوت کرده دنبال یک شوهر خوبی هستم باخدا با ایمان باشه و وعوض ما لیش خوب باشه۲تا بچه دارم یک دختر و یک پس ر پسرم ۲۱سالشه ک دامش کردم و یک دختر ۱۴ ساله دارم ک مجرده وپیش خودم هس اگ کسی هس با این شماره تماس بگیره ۰۹۱۵۸۶۷۵۶۷۳

 • یونس اکرمی ارسالی در

  فاطمه خانم گول اینا رونخورازچاله درمیارن تو چاه میندازنت بادوست همجنس خودت یاخوا هرت مشاوره کن قلب شکسته درمانش دست هرگرگ ی نیس سو۶استفاده نشی

 • حسین48 سالمه ارسالی در

  سلام رضایت دارم که شماره تماسم ثبت گردد صفر نوصدوسی وپنج سصدوچهل وشش هشتادو هشت پنجاه جهت ازدواج یک خانم معلم بیوه کرد

 • خانم وکیل هستم ارسالی در

  باسلام خدمت شماوهمه دست اندرکاران برنامه گسترش لطف کنین این قسمت ازبرنامه روزیرن ظرسازمان ملی جوانان شهرکردبه همت اقای رس ول غلامی ارجنکی فرزندعبدالعلی درروستاهای ارجنک پیربلوط کاکلک نافچ چالشتراشکفتک س امان شوراب چلوان چم خلیفه راه اندازی کنی ن هم سن اقایان هم خانمهاچون زن وشوهرپولد ارثروتمندمیخوان بسیاررفته بالالطف کنین ج وانان رابا1ازدواج ساده همانندفاطمه زهراو علی به خانه بخت برسانین..بنده وکیل هستم زیرنظرخانم زینب گنجی این حرفارامیزنم...م نکاری ندارم فقط بهم پیشنهاددادن گفتن بگو باتشکرازشما دست اندرکاران برنامه گسترش ک شوریه فکری براجوانان شهرکردبکنین اوناهم ادم هستن..

 • افسانه سرلک ارسالی در

  دختری 39ساله هستم تابه حال ازدواج نکردم دنبال یه مرد خوش اخلاق وبا معرفت و خانوا ده دار میگردم.مردی که بتونم بهش تکیه کنم .

  • ناشناس ارسالی در

   mzzz231 بیا تلگرام

  • ناشناس ارسالی در

   این شماره بزن

  • ناشناس ارسالی در

   سلام زنگ بزن09302104349

  • امیر ارسالی در

   من هستم درخدمتون

  • امیرگرگان ارسالی در

   صیغه هم میشه

  • hafez ارسالی در

   سلام اقا هستم ۳۰ سالمه متولد ۷۰ هستم از اهواز دنبال یه زن تنها هستم که بتونم باه اش ازدواج کنم درضمن خانم از خوزستان باشه شاغل باشه غیر خوزستان مزاحم نشه لطفا091 60289525

  • ناشناس ارسالی در

   سلام افسانه خانوم من محمدم از شمال ،در خ دمتیم'

  • ناشناس ارسالی در

   ۰۹۹۵۰۹۵۴لطفان تماس بگیرید یا پیام بدین

 • خانم وکیل هستم ازاصفهان ارسالی در

  باسلام خدمت شمادست اندرکاران برنامه گستر ش ممنونم فقط خواهش میکنم دختروپسرعقدبهم خورده مطلقه کم سن خانم یااقافوت شده دختر پسرسن بالاازچهارمحال بختیاری شهرستان شهر کرددراین قسمت بیشترثبت کنین که ازدواج کن ندخیلی امارازدواج درروستاهای شهرکردوشهره ای ان کاهش یافته وسن دختروپسرروبه روزدرح ال افزایش است 1فکری شماهازیرنظرسازمان مل ی جوانان شهرکردانجام بدین وخودتون همه دخ ترپسرهارادراین سایت ثبت نام کنین تاازدوا ج کنندثواب ان برای شماست....

 • سعید ارسالی در

  من 27سالمه قدم186 وزنم 98
  دنبال زن یا دختر پولدارم
  اگ بودی بزنگ
  09392268109

 • بازنشسته هستم تنها پنجاه سال دارم ارسالی در

  خونه دارم تنها هستیم

  • ناشناس ارسالی در

   0904349

 • ناشناس ارسالی در

  خانم ازسبزواریاگرگان موقت

 • وکیل خانم مظاهری هستم ازاصفهان ارسالی در

  باسلام خدمت شمابنده دوستم زینب خانم متول د64ازشهرکردخانمی عقدبهم خورده هستندکه در زمان عقدازشوهرش به دلایلی خاص طلاق گرفته الان هم مجردهستن اگرکسی شرایط ایشون راد اره وشوهردائمش میشه ازشهرهای نزدیک انهاو زیر40سال سن داره ونان بیارواخلاقش خوب اس ت باشماره صفرنهصدوسه صدشصت هفت صفرهفتصده فتادونه پیامک بزندتابراش پیداکندباتشکرفق ط مزاحم نشین که مشکل بشه اقای زیر40سال م طلقه یاعقدبهم خورده باشد

 • مسلم ارسالی در

  سلام دوتا بچه دارم ۳۵ سالمه سالمم دودی ن یستم دنبال زن خوب و درست می گردم ۰۹۹۰۲۵۴ ۸۲۷۱

 • سلمان09374389900 ارسالی در

  سلمان هستم33ساله مجرد همسر خوب میخواستم 09374389900

 • خانم وکیل هستم شماره منوثبت نکنین ارسالی در

  بنده دوستم زینب خانم متولد64دارای دیپلم فارس زبان خانه دارازشهرکرددردوران عقدازش وهرش به دلایلی جداشده اندخواهان ازدواج د ائم بااقایی عقدبهم خورده یامطلقه یاخانم فوت شده که اهل دوددم نباشدبچه نداشته باش دکارکن کاردان خوش اخلاق مهربان صبورحوصله دارباشداگرکسی شرایط ایشان رادرنافچ چالش تراشکفتک چادگان تیران داردبه شماره صفرنه صدسه صدشصت هفت صفرهفتصدهفتادونه پیامک بد هدفقط مزاحم نشودتاشرایط رابهتراگاه شودوب اهاش ازدواج کند..فقط قسمتون میدم مزاحم ن شوین...خواهان ازدواج دائم سالم اهل هیچ د وددمی نباشدهست.باتشکرازشما

 • ناشناس ارسالی در

  سلام بعضی اقایون فکر میکنن همه چیز در زیبایی در حالی که این دوره همه با عمل ومواد ارایشی زیبا میشن ولی یه فرد فقیر وروستایی چنین نیست بلکه همه از خدا بهش رسیده

 • رضا ارسالی در

  سلام من یه پسر خوب با اخلاق هستم دونبال یه دوست هستم کسی بود ۰۹۰۲۶۰۴

 • ناشناس ارسالی در

  یه اقا مجرد سالم کارمند خونه وماشین داشت ه باشه سن هم ۳۶به بالا واخلاق داشته باشه بیا

 • رضا ارسالی در

  سلام دونبال یه همدم هستم پسر خوب خوش اخل اق ۲۸سالم هست کسی بود هستم در خدمت ۰۹۰۲۱ ۶۰۴

 • ناشناس ارسالی در

  سلام افسانه سر لک
  اهل کجایی کدام شهری

 • صدیقه ارسالی در

  من یه دختر روستای هستم میخوام ازدواج کنم نزدیک همدان پسر خوب بیاد جواب بده 🍀🍀

  • ناشناس ارسالی در

   زنگ بزن

  • محمد ارسالی در

   سلام دختر روستاعی ؟خوشبختم،منم ۳۶سالمه م جرد،از شمال،هستی؟

 • فریده ارسالی در

  وقتی پیام اینجا مینویسید
  بگید کدام شهر وکدام استان هستید

 • ناشناس ارسالی در

  من یه بچه پسر هشت سال دارم که پیش خودم ا ست الان هم تنها هستم میخوام دوباره ازدوا ج کنم اگر کسی هست شرایط فعلی من را قبول کند بسم الله الرحمن الرحیم با پیام بمن ی ا زنگ بزند

  • ناشناس ارسالی در

   هیشکی به توزنگ یاپیام نمیدهدبگویی باپیام خودتوقابل من میکنی بی فرهنگ بیشعور

  • کردعلیاهستم ارسالی در

   ببخشیداقای ب سلطانی ازتیران اصفهان شکایت شماراباکارای زشتت به سایت کردم.خب دردی بهت خوردخواهربرادرت اجازه ندادن بادخترشه رکردی ازدواج کنی اخه مگه توکم خواهرمنوزج ردادی؟الانم به دخترشهرکردی گفتی میخوام ب رم خانمابیارم غلط کردی گفتی مگه خواهرمن دیگه میادسرزندگی تو؟فقط الهام ندامسعودوم ادرت دخالت میکردندنه همه.تواگه ادم بودی3 ماهه برادخترشهرکردی پیام نمیدادی انوقت ج واب منفی بهش بدی فکرکردی ماالاغیم دروغگو بی تربیت بی شخصیت میخواهی ابروتاتوسایت ب ریزم باپیامات که درموردمابه دخترشهرکردی گفتی؟

  • ناشناس ارسالی در

   شمای که پیسری بچه هشت سال دارید شماره تلیفون ندارید زنگ زده نمیشود من نفهمیدم آقاید خانم هرکه هستید شماره بیزارد

  • حسین ارسالی در

   شمای پیسربچه هشت سال دارید بیا ازدیواج میخاید بیا بسم لله شماره من۰۹۱۰۱۴۹۱۶۵۰ تماس بیگیر حسین هستم

 • خواهر بهروز سلطانی از تیران هستم ارسالی در

  ما اصلا تو زندگی برادرمان دخالت نمی‌کردیم الان گذاشتیم خودش تصمیم بگیرد ولی می‌گوید فعلا بخاطر این که هم مادرم وهم پدرم فوت کرده است میخوام صبر کنم تاسال را بگیریم آن وقت خودم یه همسر پیدا میکنم شما نگذاشتید خواهر تان زندگی کند آن وقت که عقد بودند دخالت ها شروع شده بود خداشاهد زمان که عقد بودند خیلی هرس می‌خورد از دست خواهر کوچک شما ولی ما می‌گفتیم طوری نیست تو گوش نکن وقتی که عروسی کرد شروع کرده بود هرچه می‌آمد خانه بابام هرس می‌خورد بابا ومامان من بهش می‌گفتند طوری نیست تو هیچ نگو از دست همه شما راضی بود به غیر از خواهر کوچک شما هیچ وقت نمی‌گفت برادرهای او دخالت می‌کند خیلی دوست داشت همیشه تعریف آنها را می‌کرد فقط میگفت خواهر کوچک او خیلی هرس میده وگرنه تو اعصاب خوردی که با هم نمی‌ساختند بخاطر او بود وگرنه تعریف همه شما را می‌کرد حتی میگفت باباش آن قدر خوب است وقتی میروم خانه آنها میشینم پیش او تا از قرآن برای من تعریف کند خدابیامرز برادر شما را آنقدر ناراحت بود همیشه تعریف او را می‌کرد فرق نمیگذاشت ولی خیلی برادرهای شما را دوست داشت حالا خیلی ناراحت هست همیشه می‌گوید چطور شد زندگی من پاشید من خیلی دوستش داشتم

 • ناشناس ارسالی در

  سلام خواهربهروز سلطانی اگر برادرت زنش را دوست دارد برگردد دوباره زندگی کنند چون خودمنو زندگیمو مادر شوهر خراب کرد

 • خواهر بهروز سلطانی از تیران هستم ارسالی در

  ما اگر تو زندگی برادرمان دخالت میکردیم الان نزدیک به 20 سال است که زن داداش آوردیم خیلی باهم خوب هستیم می‌توانستیم زندگی او را بپاشانیم الان هم مادرم من هم بابام فوت کرد ولی الان خودهم خوب هستیم که با هم گردش می‌رویم پس هیچ وقت ما زندگی کسی را نمپاشانیم شما تو زندگی برادر ما دخالت کردی نگذاشتید زندگی کند اصلا اگر ما چیزی بهش می‌گفتیم به ما میگفت کاری به شما ندارد زندگی خودم است به شما مربوط نیست خودم میدونم با زندگیم حالا گذاشتیم خودش تصمیم بگیرد ما اصلا دخالت نمی‌کنیم چند بار تا حالا بهش گفتیم میخوای چه کار کنی به ما فقط مربوط نیست خودم میدونم با زندگی خودم چند بار تا حالا با برادر بزرگ من دعوا شده است خیلی چیزها بهش می‌گوید بهش می‌گوید تو زندگی من را پاشاند ی همین طور تو دادگاه بهش چیز گفتی یا وقتی باباش آمد خونه من بهش برگشتی گفتم بهتون ما اصلا تو زندگی او دخالت نمیکردم وقتی خواهر شما توافق کرد با داداش فقط هرس می‌خورد به برادرم میگفت حالا دیگر برو بشین فقط میخواستی زندگی من را بپاشانی من دوست داشتم تو نگذاشتی خیلی بهش دائم چیز می‌گوید برادر بزرگ من خیلی اخلاق ندارد بعضی وقتا هم با برادر بزرگ من دعوا می‌کند خیلی بهش فقط می‌گوید تو زندگی من را پاشاند ی خداشاهد همیشه با برادر بزرگ من دعوا می‌کند می‌گوید میرم آخر میارمش میخوای بگذار میخوای نگذار

  • کردکردعلیا ارسالی در

   اقای سلطانی زحمت نکش خواهرمن دیگه سرزندگ ی باتوبرنمیگرددبروهمان دخترشهرکردی رابیا رکه3ماهه باهاش دل وقوه میگیری براش پیام زشت میفرستی..خدالعنتت کندباکاراهایت

  • کردعلیاکردعلیا ارسالی در

   لطف کن زحمت نکش بروبشین پیش مسعودالهام ن دافردوس به حرف انهاگوش بده خواهرمن توزند گی جهنم توبرنخواهدگشت.اگه1باردیگه اسم خو اهرمنواوردی میکشونمت دادگاه تیران دخترشه رکردی هم میارم عکس پیامای انرانشان قاضی میدهم تاچشمت کورکه پرسیدی من کدام خواهرز نش هستم من دروغ میگویم میخواهی پیاماتاتو این چندماه بزارم رومیزقاضی خواهرمن برنخو اهدگشت برواگراب دهن دخترشهرکردی راجلوت م یندازن همان رابگیرکه خب خداراشکرخواهروبر ادرت نزاشتن انرابگیری توراخداثبتش کنین ت اخودش بخواندانرا

 • ناشناس ارسالی در

  سلام وحیدم وضع مالی خوبه دنبال دختذقدبلن د لاغرکم سنم ،091781938

 • کردعلیاهستم ارسالی در

  اقای بهروزسلطانی ازتیران اصفهان مدت3ماه است درهمین سایت باخانمی ازشهرکردبه قصداز دواج اشناشده ولی به قصدلذت بااودرتماس اس ت که همه پیامای زشت چرت پرت برای خانم فر ستاده انوقت گولش زده گفته من میخوام بروم خانم اول خودم راازخونه باباش بیارم جواب من منفی است.درجواب:اصلاتوادم نیستی بیشع ورکثافت که خواهرمن باتوزندگی کندبعدشم مگ ه خواهرمن یادخترشهرکردی که داری3ماهه باا بروش بازی میکنی ابرویشان راازدم اب گرفتن که پیاماوعکسهای زشت برای دخترشهرکردی فر ستادی پشت سرماحرف زدی؟ماهممون ان خانواده شهرکردی رامیشناسیم بهش گفتیم دخترتان را دم اب زاینده رودبندازیدبه شماانراندهید.ا گه1باردیگه ازماحرف زدی دهنتاسرویس میکنیم خواهرماسرزندگیش باتوبرنخواهدگشت بروهمان دخترشهرکردی رااگربهت میدن بگیرش که اب د هنشونم جلوت نمیندازن.ثبت کنیدتااقای تیرا نی وخانواده اش بخوانندچقدرفحش عکس زشت بر ای دخترشهرکردی فرستاده باتشکرازشماتوراخد اثبتش کنین این حرفارا

 • ناشناس ارسالی در

  سلام اقا وحید چندساله میخوای ,اهل کجایی

 • ناشناس ارسالی در

  اقا وحیداهل کجایی چند سالت

 • رضا ارسالی در

  سلام یه نفر برای دوستی لازم دارم شدید

 • رضا ارسالی در

  سلام به یه هم درم نیاز دارم شدید ۰۹۳۵۸۱۵ ۲۵۰۶اینم شمارم

 • بی نام ارسالی در

  سلام وقت بخیر به خواهر محترم خواهش به این سایت ها گوش ندیدن

  • کردعلیاهستم ارسالی در

   ببخشیداین سایت رافقط اقای بهروزسلطانی ته رانی ازتیران اصفهان اشغال کرده که روزانه مزاحم100نفرخانم درازدواج اینترنتی میشه پشت سرخواهرمن بدگویی میکندبگوتاچشم وجانت درایداقای سلطانی مزاحم خانماایران شوهمه جوابتاخواهنددادخداهم انشالله به زمین سر دبزندت که نتونی بلندشوی

 • کردعلیاهستم ازتیران ارسالی در

  باسلام خدمت شماوهموطنان عزیزاقای سلطانی دراین سایت مزاحم چندین خانم به قصدازدواج شده الان ان خانمهانامزدیاعقدمیباشندهی پ یام وحرف زشت برای انهامیفرستدمیخواهدزندگ ی انهارابپاشاندایااین سایت ومملکت قانون هم داردکه جلواین اقارابگیرد؟خواهرمن طلاق گرفته اززندگیش بیرون اومده...وان خانمها عقدونامزدهستن شوهرکارزندگی دارن مگه بیکا رن که اقای بهروزسلطانی ازتیران کلی پیام میده براشون چیکارکنیم ازدستش؟ثبتش کنین ت اخودش بخوانداگرحالیش نشدشکایت ودرخواست خ ودمان میبریم دادگاه به شماسایت هم کارندا ریم...باتشکرزنگ نزنین پیام ندین زندگیش1ب ارشکست خورده باردوم شکست ندهین خانمهاراا قای محترم

  • خانم وکیل هستم ارسالی در

   باسلام خدمت شمادوستان سروران عزیزبنده دو ستم زینب خانم متولد64دارای مدرک دیپلم خا نه دادبیکارفارس وفارس زبان دردوران عقدبه دلایلی خاص ازشوهرش جداشده الان خواهان1ا زدواج دائم بااقایی زیر40سال مطلقه یاعقدب هم خورده یاخانم فوت شده کارکن کاردان نما زخوان مومن مذهبی میباشدهرکس خواهان ازدوا ج دائمی است بفرمایدفقط جان عزیزانتان بخد اقران سیدالشهداقسمتون میدم کسیکه قصدش از دواج دائم است پیام بدهدزنگ نزندمن وکیل ا یشان بودم ولی زیرنظرایشان این متن رابیوگ رافی کردم09031670

 • ناشناس ارسالی در

  سلام اقامصطفی متولد ۵۸شماره نداری

  • سلام اقامصطفی ارسالی در

   صفرنهصدوسه صدشصت هفت صفرهفتصدهفتادنه شما ره اشه شماکجایی هستین ازکدام استان شغلتو ن چیه چندتابچه دارین فامیلتون چیه دقیق ب نویس باتشکر

 • خانم وکیل هستم ازاصفهان ارسالی در

  باسلام خدمت شماوهمه دست اندرکاران برنامه گسترش.

 • بی نام ارسالی در

  خاطر جمع باشه اصلا حرف سایت همسر یابی را می‌خوانند ولی خبر دارند این ها همش دروغ است ازدواج می‌دانیم راست است این دروغ می‌نویسند راست نیست چون خبر دارم که با این سایت خانم ازدواج کرده است آقا همسر پیدا کرده است

  • ناشناس هستم ارسالی در

   شماییکه بچه8ساله دارین شماره همراهتونادق یقاتونامتون بنویسین تاخودم پیام بدم بپرس م تیرانیرهستین دقیقاادرس وتلفن تونامت بن ویس که دقیقاچاپ شودتاتماس بگیرم من

 • خانم وکیل هستم ارسالی در

  باسلام خدمت شمابنده دوست واشنای دیگرم از شهرکرددخترخانمی متولد64درزمان عقدبه دلای لی ازشوهرش جداشده است دخترخانم مجردمیباش دالان خواهان1ازدواج دائم بدون طلاق یاجدا یی بااقایی متارکه عقدوازدواج یاخانم فوت شده زیر40سال بچه هم نداشته باشدکارکن کار دان باانضباط بانظم باتربیت باعقل باشعوره مچنین اگرخودروخانه زندگی داشته باشدبهترا ست میباشدشمارابه ابلفضل خدافاطمه زهراقسم میدهم فقط مزاحمش نشوین چون جواب زنگ وپی ام رانمیدهدفقط هرکس قصدازدواج دائم درناف چ چالشتراشکفتک تیران چادگان شهرکردباغبها دران هست که شرایط فعلی ایشان رامیپذیردپی ام دهدتوراخداجان خودتون مزاحمش نشوین...ف قط افرادیکه شرایط ایشان رادارندوجواب ایش ان رامثبت میدانندپیام دهند...متولد64دارا ی دیپلم فارس مهریه توافقی همسری خوش اخلا ق خوش خلق اهل دودودم نباشدمومن باشددست ب زن نداشته باشد..باتشکرازشماسایت گسترش

  • مجیدهستم ارسالی در

   سلام مجید هستم با خانم وکیل ازدواج میکنم تلفن و وانساپ 09194377810 بقیه صحبت قرا ره حضوری

 • ناشناس ارسالی در

  باسلام لطف کنین اقایانی که میگن همسرداشت یم به خاطردخالت خانوادگی خانواده همسرطلا ق دادیم وجداشدیم راقسمت دخالت راثبت نکنی ن که کدورت بشه.

 • ناشناس ارسالی در

  یکی شهرستان های استان فارس دخترم مجرد

 • ناشناس ارسالی در

  سلام اقا سعید از تهران شماره نداری؟

 • اکرم ارسالی در

  یک بار ازدواج کردم طلاق گرفتم از بس تو زندگیم دخالت میکردنن شهر ازنا مرد خوبی میخام برا زندگیم

  • محمد ارسالی در

   اکرم شما طاق گیرفتی دوباره دونبالی ازدیو اج هستید شماره تون بیزارید کدوم شهر هستی دشماره همراتونه بیزارید

  • احمد ارسالی در

   سلام وقتتون بخیر اکرم خانوم میشه تماس دا شته باشیم 09141443

 • خانم خانما ارسالی در

  خانمی هستم ازشهرکردعقدبهم خورده مجردمتول د1364ملیساخانم هستم خواهان1ازدواج دائم ز ندگی دائم بااقایی زیر42سال عقدبهم خورده یامتارکه وخانم فوت شده بدون بچه فقط به س یدالشهدامزاحم نشوین..هستم باتشکر

  • محمد ۰۹۱۱۹۹۵۰۹۵۴ از تنکابن مجرد و هم سن ارسالی در

   جواب بدین لطفن

 • محمد ارسالی در

  محمد از کرمان ۰۹۱۳۹۴۳۸۱۳۴

 • مجتبی ۰۹۱۳۹۴۳۸۱۳۴ ارسالی در

  از کرمان خانم معلم هست من هستم

 • محمد۰۹۱۳۹۴۳۸۱۳۴ ارسالی در

  معلم هست در کرمان هستم

 • خانم وکیل مظاهری هستم ازاستان اصفهان ارسالی در

  سلام ببخشیداقامجیدمن خانم وکیل هستم برای دوستم درشهرکرداین متن رابیوگرافی کردم ک ه خانه دارمتولد64میباشددیپلم تجربی عقدبه م خورده است اگردوست داری تاشماره همراه خ ودشابدم باهاش درتماس باش ضمنااقامجیدومحم دازکرمان دقیقاخودتونامعرفی کنین که ازکجا هستین چندسالتونه ایشان دخترخانمی عقدبهم خورده دخترمجردهستن که زیرنظراینجانب پرو نده داشتن وکیل نیستن خانه دارهستن به ابل فضل وخداقسمتون میدم حرف راست بزنین مزاحم هم نشوین

 • خانم وکیل مظاهری هستم ازاستان اصفهان ارسالی در

  سلام اقای سلطانی من یکی ازاقوامم دراین س ایت همکاری میکندالان خط موبایل همه به اس م خودشون هست کسی نمیتواندمزاحم بشه ازجان ب دیگری حرف بزندتوسایت چون باهرشماره ای پیام بدین ثبت هست لطف کن ازجانب خودت پیا م نده بگودوستش هستم شماره خودته توسایت ب اتشکر

 • کردعلیاکردسفلی گلاب گنهران هستم ارسالی در

  باسلام.لطف. کنین اگراین اقادرسایت زن میخ واهدهرچه سریعترخانم42ساله براش پیداکنین واین خانم عقدبهم خورده هارادرسایت شوهرزی ر40سال میخواهدبرای هردوپیداکنین زودترشره ردوراازسایت بکنین چندبارتکرارکردندکه شوه روزن میخوان عقدبهم خورده هاوبچه8ساله ها. لطف کنینننویسن من دخالت میکردم مگه من بی کاربودم ازنجف ابادزندگیماترک کنم برم جای ی دخالت کنم؟شمارابه خداقسم این متن راثبت کنین تابسااین عقدبهم خورده هابچه8ساله ه ازودترازدواج کنندباتشکر

 • محمد۰۹۱۳۹۴۳۸۱۳۴ ارسالی در

  سلام محمد هستم دنبال خانم معلم خوب هستم در کرمان اگر هست بهم پیام بده.اگر پیدا نشد دنبال ی خانم پولدار هستم در کرمان با هاش دوست باشم دیگه هیچی براش کم نمی ذارم .ممنون

 • میلاد ارسالی در

  باسلام یک دختر۲۰ساله اززاهدان میخوام واس ه ازدواج مذهبی باشه با خانواده خوب

  • ناشناس ارسالی در

   ۰۹۳۹۹۹۲۹

 • کردعلیاکردسفلی گلاب گنهران نجف ابادی ایم ارسالی در

  باسلام خواهرم باوجود1بچه8ساله ازشوهرش به خاطراینکه بداخلاق بدجنس ظلم بودبیعارهم بودجداشده ایازمینه ازدواجش دراین سایت فر اهم است که ثبت نام کند؟بدبختیم بگین

 • ناشناس ارسالی در

  093039یه خانم بهم زنگ بزنه برای ثیغه

 • مبین هستم از همدان ارسالی در

  با سلام مبینم بیست ساله از همدان یک جـوا ن داغ زن. دختر. شیمل ها اگر دوست دارن با من دوست شید پیام بدیدد واتساپ دارم تلگر امم دارم 0992606

 • ناشناس ارسالی در

  لطفا چرا مزاحم میشد ,این سایت همسریابی ی ا مزاحم شدن؟

  • خانم ناشناس هستم ارسالی در

   این سایت راهیشکی مزاحم نشده

  • ناشناس ارسالی در

   دوباره یاداوری میشودبنده دوستم دردوران ع قدازشوهرش به دلایلی جداشده دخترمجردمتولد 64میباشدالان خواهان1ازدواج دائم بااقایی زیر44سال سن عقدبهم خورده یامتارکه یاخانم فوت شده میباشدباتشکر

 • مردی مجرد هستم۴۳سال ارسالی در

  شما خانمی عقد بهم خورده متولیدی۶۴خاهانی ازدیواج دایم هستیدشماره توبیزاریدمن تماس بیگیرم

  • ناشناس هستم ازاصفهان ارسالی در

   ببخشیدسلام مرد43ساله که زن عقدبهم خورده میخواهی شماره تماس بزاردرضمن بگوهم کجایی هستی یکی ازعقدبهم خورده هانامزدکرده باا قایی میراب دارنجف ابادی درادراره اب شهرس تان تیران اصفهان اون یکیش هنوزمجردهست شم اره اتابزارلطفا

  • ناشناس هستم ارسالی در

   من چندتاخانم عیدبهم خورده ثبت کردم یکی ا زانهابامیراب دارانجف ابادی دراداره اب شه رستان تیران کارمیکندنامزدکرده اول پیشنها دشادادم به1تهرانی قبول نکرددوباره1نجف اب ادی قبولش کرده میگه نامزدهست اون2عقدبهم خورده خواهان ازدواج دائم هستن

 • مردی مجردی۴۳سال ارسالی در

  سلام من میخاهم زنی عقد بهم خورده را خودش چیرا شماره نمیزاره ضامینی چی شهرماقم هس

 • امید ارسالی در

  امید هستم 37 ساله مجرد قدبلند شاغل تحصیلکرده و سالم سالم هستم و اهل دود و سیکار هم نیستم خونه و ماشین هم دارم و اهل کرمانشاه هستم

 • فاطمه ارسالی در

  دنبال دد

 • فاطمه ارسالی در

  من دنبال همدل میگردم خیلی تنهام از اردبی ل ۳۷ ساله

  • محمد ارسالی در

   سلام فاطمه خانوم از اردبیل،۰۹۱۱۸۹۵۰۹۵۴،تماس بگیر

  • ناشناس ارسالی در

   ۰۹۱۱۹۵۴میبخشید این شمارمه فاطمه خانوم لط فان تماس بگیرید یا پیام بدین

  • من اقای تنها ارسالی در

   من هم دونبالی همدم میگردم فاطمه شماره تو بیزار من تماس بیگیرم هم دیگررا پیداکونیم فاطمه اردبیلی هرجای هستی من کرج هستم

  • ناصر ارسالی در

   سلام من دنبال همسر باوفا هستم تهرانم خون ه ماشین کار هم دارم اگه مایلی شمارمو بدم باهم آشنا بشیم

  • ناشناس ارسالی در

   سلام فاطمه خانوم میبخشید شمارم و اشتباه تایپ کردم ،صفر نهصدو یازده نهصد و نود و پنج صفر نهصدو پنجاه و چاهار

 • ناشناس ارسالی در

  اقا امید شماره نداری

 • ناشناس ارسالی در

  شما

 • ناشناس ارسالی در

  شما شماره بزارین لطفا

 • ناشناس ارسالی در

  لطفا اقایون مزاحم میشن,خودتون شماره بذارید

 • ۰۹۳۹۱۰۶۹۷۶۷ ارسالی در

  ۰۹۳۹۱۰۶۹۷۶۷

 • بفرمایید شماره بذارید ارسالی در

  بفرمایید شماره بزارید

 • ناشناس ارسالی در

  بفرمایید شماره بزارید

 • ناشناس ارسالی در

  برای ازدواج زنگ بزنید۰۹۱۹۱۳۶۱۴۴۸

 • ناشناس ارسالی در

  برای ازدواج بزنگید ۰۹۱۹۱۳۶۱۴۴۸

 • محم ارسالی در

  سلام
  ۴۲ سالمه خونه و ماشین وکار د ارم دنبال همسری معلم با حجاب و با ایمان هستم از کرمان لطفا الکی مزاحم نشین

 • محمد۰۹۱۳۹۴۳۸۱۳۴ ارسالی در

  سلام
  ۴۲سالمه خونه و ماشین و کار دا رم دنبال همسری معلم با حجاب و با ایمان ه ستم از کرمان لطفا شرایط ندارین مزاحم نشو ید.ممنون

 • محمد هستم همدان 9 9فاطمه خنم ارسالی در

  ممنونم

 • ناشناس ارسالی در

  یه همسر میخوام برای زندگی داعم ۳۰ساله تم اس بگیرید۰۹۹۲۸۶۰۰۷۵۱علی هستم

 • محمد۰۹۱۳۹۴۳۸۱۳۴ ارسالی در

  همسری با ایمان محجبه و معلم در شهر کرمان میخواهم ۰۹۱۳۹۴۳۸۱۴۳ خودم ۴۲ دارم

 • رضا ارسالی در

  سلام دنبال یه هم درد هستم پسر خوبی هم هس تم اینم شماره ام ۰۹۳۵۸۱۵۲۵۰۶

 • محمد۰۹۱۳۹۴۳۸۱۳۴ ارسالی در

  سلام محمد هستم که پیام بالایی دادم شمارم اشتباه تایپ شده ۰۹۱۳۹۱۳۴ شمارمه. ممنون

 • سعید برحی ارسالی در

  ۰۹۹۱۲۷۳۰مشهد هستم و موافقم با صیغه ساعتی یا روزانه .

 • ناشناس ارسالی در

  خواستم با امید صحبت کنم خانه در شمال دار ه ممنون

 • من مجر د هستم ارسالی در

  من دونبالی ازدیواج هستم باخانمی اهلی زند گی دائم باشه شماره من ۰۹۱۹۱۶۵۰دائمی باش ه

  • امیر ارسالی در

   دنبال

  • امیرم ارسالی در

   45سال دارم هنوز زن نگرفتم صیغه میخام سن3 0 تا35باشه

 • اقا غلام ارسالی در

  شما خانمی فرحناز۵۰سال ازتهران همسرمرحوم هستیدمن غلام هستم زنگ بیزن۰۹۱۰۸۷۵۲۴۹۰شما ره غلام

 • سامی ارسالی در

  یک خانم پولدار سن سال مهم نی
  سلام ۲۴ سالمه جنوبی خونگرم ساکن اهواز قدم ۱۸۰ وزنم ۸۳ هیکلم عالیهه ورزشکار
  دنب ال یک خانم پولدار و متعهد برای اذدواج هس تم سن سال واصم مهم نییی ۰۹۰۴۵۶۶۸۹۴۱اطلاع ات بیشتر...

 • محمد ارسالی در

  سلام
  محمد هستم 27ساله
  کارش ناسی ارشد دارم
  دنبال ی دختر خوش ا خلاق و خوشکل میگردم ک کارمند رسمی باشن ی ا معلم
  از شهرهای ایلام یا اهواز ی ا اطرف
  ایدی تلگرامss2201ss@
  09379234155

 • ناشناس ارسالی در

  اقای ناصر از تهران لطفا شماره بذارین تما س بگیریم

 • اکبر ارسالی در

  سلام من معلم هستم یه دختر خوب باخوانواد ه میخوام کسی هست جواب بده کرمانشاه هستم

 • کافیه ارسالی در

  من 26سال دارم جدا شدم ازشوهرم یه مردخوب میخوام زیاد اینجا نمیام شماره تلفن بدی صحبت کنیم

  • مرد ارسالی در

   کافیه۲۶ سال جداشوده زنگ بیزن۰۹۱۰۱۴۹۱۶۵۰

 • فرزالی هستم ارسالی در

  زنم مرده زن میخوام 55 سال شماره بدی پول دارم

 • آزادیار ارسالی در

  یه خانم باخانواده احترام دار با محبت صاف صادق ک خودم دارای همشون هستم .برا اشنای ی تفاهم رسیدیم ازدواج قطعا..۰۹۰۵۸۷۴۰۷۷۱

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...