|
کدخبر: 182586

خانه عروسکی ۱۴ میلیون ناقابل! / پول ملی ارزان ترین اسباب بازی شد+ عکس

پول ملی آنقدر بی ارزش شده که می‌توان آن را ارزان ترین اسباب بازی ممکن خواند!

در اوایل دهه هشتاد با ۱۴ میلیون تومان می‌توانستید یک واحد آپارتمان نوساز ۶۰ متری در مناطق متوسط تهران خریداری کنید. امروز اما با این مبلغ نهایتا قادر هستید یک خانه عروسکی برای فرزدانتان تهیه کنید تا در گوشه اتاقشان با آن بازی کنند.

خانه-عروسکی

باقی اسباب بازی هم وضع بهتری ندارند. برای مثال ماشین‌های اسباب بازی شارژی در بازار قیمتی بین ۳ تا ۱۲ میلیون تومان قیمت دارند.

گذشته از بالا رفتن بی حساب و کتاب اسباب بازی های کودکانه به نظر می‌رسد، پول ملی آنقدر بی ارزش شده که دیگر خانواده ها حتی توان خوشحال کردن فرزندان خود را هم ندارند. حال به نظر می‌رسد ارزان ترین اسباب بازی ممکن همین پول ملی باشد!

متوسط قیمت مسکن در تهران امروز به متری ۲۶ میلیون تومان رسیده و اگرچه کارشناسان ثبات قیمت ملک را تا پایان سال پیش‌بینی کرده بودند اما طی یک دو هفته اخیر مجددا شاهد تکانه های کوچکی در بازار بودیم.

  • ناشناس ارسالی در

    اینا همش تبلیغه برای بازار خرابی وگرنه ه مه میدانند حتی فروشنده اسباب بازی که محص ولش از چیزی ساخته نشده که اینقدر قیمت بخ وره

  • حسن ارسالی در

    پول کشور اینقدر بی عرضش شده که عرضش کود حیوانی بیشتر از پول ملی شده مردم توجه کن ید امبر نساپشگل خر دونه ای سه هزار تومنه
    یعنی سه هزارتومان یک پشگل خر

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...