|

بخوانید :

کدخبر: 127265

آموزش رنگ و کراتینه مو با ارائه مدرک فنی حرفه ای در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان

 امروز در مقایسه با گذشته افراد بسیار زیادی برای زیبایی و ظاهر خودشان اهمیت قائل می‌شود. به همین دلیل امروز سالن‌ های بسیار زیادی در تهران و همچنین شهرهای دیگر هم چنین در جهان مشغول به کار هستند و مشتریان بسیار زیادی دارند. این سالن‌های زیبایی خدمات بسیار مختلف و متنوعی را در اختیار مشتریان قرار می دهد و تمام تلاش خود را می‌کنند که مشتریان را به خواسته‌هایشان برساند. به‌ طورکل این سالن‌ها و خدمات مختلف مانند رنگ کردن مو ها، کراتینه کردن مو ها، اصلاح ابرو ها، کاشت ناخن، ترمیم پوست صورت و مو و غیره را انجام می‌دهند و تخصص آن‌ ها در حیطه زیبایی افراد می باشد.

هنرآموزان-1

 آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان

از آنجایی امروزه خدمات کلینیک ‌ها و آرایشگاه‌ های زیبایی بسیار حیاتی می باشند و افراد بسیار زیادی به این به این کلینیک ‌ها مراجعه می کند، بسیاری از افراد به دنبال یاد گرفتن هنر آرایشگری هستند و می‌خواهند که کلینیک مخصوص به خودشان را تاسیس نمایند تا بتوانند از این راه سود بسیار زیادی کسب نماید. آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان یکی از آموزشگاه هایی است که می‌تواند در این زمینه به شما کمک نماید. در این آموزشگاه تمامی دوره های خدمات زیبایی،از جمله آموزش رنگ مو و آموزش کراتینه مو برگزار می شود و شما می‌توانید با مراجعه به این آموزشگاه تمام هنرها و حرفه‌ هایی که می‌خواهید در زمینه آرایشگری فراگیرید، را یاد بگیرید تا بتوانید در این زمینه حرفه ‌ای شوید و آرایشگاه مخصوص به خودتان را تاسیس نمایید. آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان می‌کوشد که با ارائه مدارک بین‌المللی و آموزش ‌های مناسب شما را برای انجام هرگونه خدمات رسانی آماده سازد و آموزش ‌های لازم را در حیطه‌ های مختلف به شما بدهد. برای این‌که شما بتوانید در کار خود موفق شوید باید تلاش نمایید که در کار خود حرفه‌ای باشید و مهارت ‌های کافی را در این زمینه بدست بیاورید. آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان می‌کوشد که تمام زمینه‌ های حرفه‌ای را به شما بیاموزد و شما را با تمام تکنیک ‌ها و روش ‌های جهانی آرایشگری آشنا سازد. این آموزشگاه با به کارگیری اساتید و مربیان با تجربه و حرفه‌ای می‌کوشد که تمام  را سوال‌های شما را پاسخ دهد و شما را به مرحله‌ای از حرفه‌ای بودن که می‌خواهید برساند.

آموزش رنگ مو

در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان سعی می‌شود که نحوه رنگ کردن مو بطور کامل به شما آموزش داده شود. امروز افراد بسیار زیادی به دلایل مختلفی مانند سفید شدن موهایشان اقدام به رنگ کردن موهایشان می‌کنند. پس شما اگر می‌خواهید که در زمینه آرایشگری به یک حرفه‌ای تبدیل شوید حتماً باید تلاش نماییم که نحوه رنگ کردن مو ها را یاد بگیرید تا بتوانید از این روش برای بالاتر بردن تعداد مشتریانتان استفاده کنید. مواد لازم که برای رنگ کردن مو مورد نیاز شما می باشد شامل براش رنگ، پاک‌کننده آرایش، دستکش لاتکس، مرطوب کننده لب جامد، و کلاه آرایشگر و ظرف ترکیب رنگ می‌پاشید. توجه نمایید که در دوره آموزش رنگ مو همه لوازم موردنیاز مانند کاسه رنگ ، شانه ، قلمو ، پیشبند و محافظ رنگ توسط آموزشگاه هنرآموزان در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت.

آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان مرحله به مرحله نحوه رنگ کردن موها را به شما یاد می‌دهد و باعث می‌شود که شما با تمرین و تکرار نحوه رنگ کردن مو ها به طور کامل یاد بگیرید.

هنرآموزان-2

 آموزش کراتینه مو

 آموزش کراتینه مو در آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان یکی دیگر از خدماتی است که این آموزشگاه سعی نموده است تا به هنرآموزان خودارائه دهد. امروز افراد بسیار زیادی به دلایل مختلف دچار خشکی شکنندگی وز شدن و از دست رفتن حالت موهایشان می شوند و علاقه دارند که کراتینه مو را روی موهای خودشان انجام دهند تا موهایی صاف و یکدست داشته باشند. آموزشگاه آرایشگری هنرآموزان می‌کوشد که صفر تا صد و نحوه کراتینه کردن موها را به شما آموزش دهد تا شما بتوانید بدون هیچ مشکلی و درست مانند یک شخص حرفه‌ای اقدام به کراتینه کردن مو های مشتریانتان نمایید‌. کراتینه باعث می‌شود که محفظه ‌های آسیبی روی موهای شما پوشیده شود و باعث صاف شدن یکدست شدن موهای شما می‌شود. کراتینه کردن مو اصلاً کار سختی نیست و شما تنها با استفاده از مواد مناسب می توانید موهای مشتریان تان را کراتینه نمایید. توجه نمایید که اگر شما می‌خواهید یک سالن زیبایی را تاسیس نمایید باید حتماً کراتینه مو را فرا بگیرید زیرا افراد زیادی امروز برای کراتینه کردن موهایشان به آرایشگرها مراجعه می‌کنند.

هنرآموزان-3

 

نویسنده: رپرتاژ آگهی

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...