|
کدخبر: 195797

وانت برقی جدید از راه رسید / قیمت معادل ۱ میلیارد تومان

شرکت نوپای آلفا موتور پس از انتشار رندرهای مختلف، رسماً پیکاپ تمام الکتریکی خود بنام ولف را رونمایی کرده است. ولف برخلاف دیگر پیکاپ‌های الکتریکی آمریکا که معمولاً ظاهری آینده‌نگرانه دارند، خیلی معمولی، ساده و حتی قدیمی به نظر می‌رسد. تنها ویژگی قابل‌توجه در جلوی این خودرو یک گارد مشکی‌رنگ با چراغ‌های راهنما است درحالی‌که چراغ‌های جلو زیر یک پانل شیشه‌ای قرار گرفته‌اند.

خودرو وانت برقی جدید از راه رسید / قیمت معادل ۱ میلیارد تومان

در پروفیل جانبی خودرو، بچه گلگیرهای برجسته به همراه رینگ‌ها و لاستیک‌ های آفرودی به ولف نمای منحصربه‌فردی بخشیده‌اند اما بخش عقبی با چراغ‌های عمودی ساده بیشتر به پیکاپ‌های دههٔ ۹۰ میلادی شباهت دارد. خودرویی که در تصاویر مشاهده می‌کنید یک نمونهٔ نمایشی به رنگ آبی تیره بوده و تا ماه نوامبر در موزهٔ خودروی پترسن در لس‌آنجلس در معرض دیده عموم قرار دارد. این یک نمونهٔ تک کابین است اما آلفا موتور قصد ساخت نسخهٔ یک‌ونیم کابین با نام ولف پلاس و دو کابین با نام سوپرولف را هم دارد.

وانت-آلفا-ولف-2

ولف ۴,۷۷۵ میلی‌متر طول، ۱,۹۳۰ میلی‌متر عرض و ۱,۶۷۶ میلی‌متر ارتفاع داشته و طول قسمت بار آن ۱,۶۵۱ میلی‌متر است. برای این پیکاپ الکتریکی باطری‌های ۷۵ یا ۸۵ کیلووات ساعتی قابل انتخاب خواهد بود و بردی در حدود ۴۴۰ کیلومتر خواهد داشت. ولف در نسخه‌های محرک جلو و چهارچرخ محرک قابل انتخاب بوده و ظرف ۶.۲ ثانیه از صفر به سرعت ۹۶ کیلومتر بر ساعت می‌رسد. ظرفیت یدک کشی این پیکاپ الکتریکی هم ۱۳۶۰ کیلوگرم اعلام شده است.

وانت-آلفا-ولف-3

به گفتهٔ آلفا موتور، ولف هنوز در مراحل اولیهٔ توسعه قرار دارد و تا سال ۲۰۲۳ روی خط تولید نمی‌رود. این شرکت امیدوار است بتواند قیمت پایهٔ پیکاپ خود را حدود ۳۶ هزار دلار (حدود ۱ میلیارد تومان) تعیین کند درحالی‌که قیمت نسخهٔ پرچم‌دار آن به حدود ۴۶ هزار دلار خواهد رسید.

وانت-آلفا-ولف-4

منبع: پدال
  • اصغری ارسالی در

    خجالت بکشید دزدهای بی شرف

  • ناشناس ارسالی در

    اگه دولت مردانگی کنه واردات خودرو ویاهرج نس دیگه راازادکنه اقتصادایران برمیگردد ب ه شرطی که دست افرادخاص ندهدوخوددولت مسول ان بشودزندگی مردم ۱۸۰درجه عوض میشود

  • هبت مرادی ارسالی در

    علت اصلی بالا رفتن قیمت کاذب خودرو انحصا ر است که باید دولت جدید این غول عظیم را بشکند تا انشالله شاهد رقابت وافت قیمت با شیم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...