|
کدخبر: 187681

منتظر برگزاری نمایشگاه خودروی جذاب باشید

انتظار می‌رود نمایشگاه خودروی پاریس سال آینده و به شکل رویداد هفته خودرویی پاریس” بازگردد. این نمایشگاه دوسالانه آخرین بار در اکتبر ۲۰۱۸ برگزار شد و خودروهای جالب زیادی نیز در این رویداد معرفی شدند. به عنوان یادآوری باید گفت نمایشگاه پاریس ۲۰۲۰ به خاطر همه‌گیری کرونا برگزار نشد.

خودرو منتظر برگزاری نمایشگاه خودروی جذاب باشید

اتوکار می‌گوید این رویداد خودرویی با نمایشگاه اکیپ اتو که بزرگ‌ترین نمایشگاه متمرکز روی سرویس‌های ارتباطی حمل‌ونقل و پس از فروش است ادغام خواهد شد و هفته خودرویی پاریس شکل خواهد گرفت که هدف آن‌هم مصرف‌کنندگان و هم شرکت‌هاست. همه خواهند توانست از این رویداد بازدید کنند هرچند دو بخش وجود خواهد داشت که فقط حرفه‌ای‌های صنعت خودرو اجازه دسترسی به هر دو بخش را خواهند داشت.

هفته خودرویی پاریس هفدهم تا بیست و سوم اکتبر ۲۰۲۲ برگزار خواهد شد و برخی فعالیت‌ها همچون گفت‌وگو و تست درایو نیز در نظر گرفته خواهد شد. همچنین وجود پلتفرم دیجیتال سفارشی به بازدیدکنندگان اجازه خواهد داد تا از راه دور و با اسمارت فون‌های خود شاهد مراسم ویژه این نمایشگاه باشند.

همه‌گیری کرونا در طول دو سال گذشته تأثیر زیادی روی نمایشگاه‌های خودرویی گذاشته و بیشتر آنها را لغو نموده و خودروسازان نیز به سمت پلتفرم‌های دیجیتال متمایل شده‌اند. حتی پیش از همه‌گیری کرونا نیز برخی خودروسازان مطرح عدم علاقه خود به رویدادهای خودرویی سنتی را اعلام کرده بودند بنابراین به نظر نمی‌رسد که این‌گونه رویدادها آینده روشنی داشته باشند.

نمایشگاه پاریس یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای مرتبط با صنعت خودرو بوده است. فعلاً مشخص نیست کدام خودروسازان در هفته خودرویی پاریس حضور خواهند داشت اما باید دانست در نمایشگاه سال ۲۰۱۸ حدود ۲۶۰ برند و بیش از ۱۰ هزار خبرنگار از ۱۰۳ کشور در فضایی به مساحت ۱۲۵ هزار مترمربع حضور یافته بودند.

نمایشگاه_خودرو2

 

منبع: پدال

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...