|
کدخبر: 186987

سانگ یانگ رکستون کارکرده را چند بخریم؟ + جدول

رکستون خودرو شاسی بلند سانگ یانگ کره ای که با توجه به قیمت از زمان ورود به ایران توانست نظر مخاطبان خودروهای شاسی بلند را به خود جلب کند، این خودرو در سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۳ توسط شرکت رامک خودرو در کشور عرضه شد.

خودرو سانگ یانگ رکستون کارکرده را چند بخریم؟ + جدول

 عرضه این خودرو پس از یک توقف ۵ ساله در سال ۲۰۱۸ دوباره از سرگرفته شد. رکستون با بدنه و اتاق شاسی‌بلند دارای از موتور ۳۱۹۹ سی سی به قدرت ۲۲۰ اسب بخار برخودار است.

حداکثر سرعت این خودرو ۱۸۴ کیلومتر در ساعت بوده که با توجه به بدنه سنگین آن، نشان از قدرت بالای موتور این خودرو دارد. همچنین شتاب ۰ تا ۱۰۰ این خودرو ۱۵.۵ ثانیه محاسبه شده است. ظرفیت مخزن بنزین پیش‌بینی شده برای تامین سوخت مورد نیاز موتور رکستون برابر با ۸۰ لیتر در نظر گرفته شده است.

گیربکس این خودرو ۵ سرعته اتوماتیک بوده و مجهز به سیستم تیپ ترونیک با قابلیت تعویض دستی دنده است. سیتستم هدایت این خودرو دارای استانداردهای بین‌المللی است که لذت رانندگی را برای راننده خود دوچندان می‌کند، همچنین رکستون در سیستم ترمز جلو خود دارای ترمز دیسکی بوده و از سیستم خنک‌کننده بهره می‌برد که می‌تواند در حفظ امنیت خودرو و سرنشینان اثرگذار باشد.

اقتصاد نیوز در گزارشی به برآوردهای قیمتی این خودرو پرداخته است. مدل های معرفی شده دارای سند دست اول نیستند یا با آسیب دیدگی های در بدنه همراه شده اند. البته تاکید می شود قیمت گذاری خودروهای کارکرده بسیار سلیقه‌ای و براساس نظرفروشنده و خریدار صورت می گیرد، اما برخی مراجع بر مبنای سال تولید، کارکرد ماشین و نوع رنگ و سطح آسیب دیدگی اقدام به قیمت گذاری این خودروها می‌کنند. این گزارش بازتاب دهنده دیدگاه این مراجع است.

رکستون

منبع: اقتصادنیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...