|
کدخبر: 184742

تویوتا سفارشی و خاص فقط ۱ میلیارد تومان + تصاویر

پانزدهمین نسل تویوتا کراون در سال ۲۰۱۸ معرفی و در سال ۲۰۲۰ به‌روز شد. هم‌اکنون ژاپنی‌ها دو نسخه سفارشی از این خودرو را برای بازار داخلی معرفی کرده‌اند تا طیف بیشتری از مشتریان را به خود جذب نمایند.

خودرو تویوتا سفارشی و خاص فقط ۱ میلیارد تومان  + تصاویر

اولین مدل با نام RS لیمیتد II شناخته می‌شود که بر پایه تریم RS استاندارد بنا شده اما طرح تیره‌تری برای بدنه دارد. این مدل همچنین از رینگ‌های ۱۸ اینچی جدید با طرح مشکی مات سود می‌برد. جلوپنجره و مه شکن‌ها نیز تریم جت بلک را دریافت کرده و کاسه‌چراغ‌های جلو و عقب نیز تیره شده‌اند.

داخل کابین کراون RS لیمیتد II پوشش چرم مشکی با دوخت متضاد، صندلی تهویه دار و عناصر فلزی روی داشبورد و کنسول مرکزی دیده می‌شوند.

کراون۲

اما دومین محصول سفارشی کراون S الگانس استایل III نام داشته و بر پایه تریم S شکل گرفته است. این خودرو با رینگ‌های ۱۸ اینچی چند پره با طرح کروم متالیک و بدنه‌ای روشن‌تر متمایز می‌شود. کابین این خودرو نیز به پوشش چرم قهوه‌ای و عناصر چوب مانند مزین شده است.

هر دو مدل یاد شده از پیشرانه ۲.۵ لیتری هیبریدی با قدرت ترکیبی ۲۲۲ اسبی و گشتاور ۲۲۱ نیوتون متری سود می‌برند. این نیرو از طریق یک گیربکس CVT به چرخ های عقب یا تمامی چرخ ها منتقل می‌شود.

قیمت کراون RS لیمیتد II از ۵۲۳۰۰۰۰ ین معادل ۴۷ هزار دلار (معادل ۱ میلیارد تومان) شروع شده درحالی‌که برای مدل S الگانس استایل III باید ۵۲۹۰۰۰۰ ین معادل ۴۷۳۶۸ دلار بپردازید. نسخه‌های چهار چرخ محرک این دو خودرو نیز به ترتیب ۵۱ هزار و ۴۹۶۲۰ دلار قیمت دارند.

کراون۳

فروش تویوتا کراون در ماه‌های اخیر خیلی بالا نبوده و آینده هم روشن به نظر نمی‌رسد. تویوتا سال پیش اظهار داشت شاید یک شاسی‌بلند جای کراون را بگیرد هرچند چیزی به‌صورت قطعی اعلام نشده است.

 

منبع: پدال

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...